krypto

Hledáte nejnovější události v oboru kryptoměn a blockchainů? Pak se podívejte na náš týdenní souhrn zpráv, abyste se udrželi aktuální.

Fold Přidá BTC k odměnám na kartě VISA

Zdroj: Tradesilvania

Složit, aplikace pro krypto cashback vydala novou kartu Visa, která umožňuje uživatelům získávat odměny v bitcoinech namísto běžných bodů nebo hotovosti. Jelikož Fold byl zahrnut do programu Visa Fintech Fast Track, umožňuje spuštění kryptoměny vydat společnou značku karty Visa.

Když s ní uživatelé nové karty Fold nakoupí, vydělají bitcoiny při každém použití.

Generální ředitel společnosti Fold, Will Reeves, věří, že integrováním možnosti vytváření a zadržování bitcoinů karta změní způsob, jakým lidé utrácejí své zvyky v utrácení karet.

“Lidé teď nemají zájem utrácet bitcoiny, ale mají zájem o jejich akumulaci.” Pokud lidé dosud nerozumí bitcoinu jako peněz, určitě to pochopí jako lepší odměnu. “

Reeves nadále vysvětluje, že zákazníci Fold budou mít větší výhodu než získávání bitcoinů namísto leteckých mil, věrnostních bodů a dalších odměn.

“Vzhledem k tomu, že bitcoin nemá žádné datum vypršení platnosti, lze odměny použít k vyrovnání nákladů na další nákup, uložení nebo výběr spotřebitele, což spotřebitelům dává svobodu a flexibilitu.” Spotřebitelé mohou také utratit za své bitcoinové odměny nákupem fiatových dárkových karet pro maloobchodníky v aplikaci Fold, které mohou použít při příštím nákupu, nebo umožnit akumulaci hodnoty, jako by to bylo na spořicím účtu. “

Síť Fold zahrnuje významné společnosti a maloobchodní značky, jako jsou Amazon, Airbnb, Delta Airlines, Uber, Nike, Starbucks, Nintendo eShop, L.L.Bean, Domino’s a Burger King.

Společnosti Binance, Bitmex, Kucoin a další krypto společnosti zasáhly 11 soudních sporů

35 soudních sporů se spojuje s odvoláním na Hill's vitamin D pro psy ...

Zdroj; Průmysl krmiv pro domácí zvířata

Řada kryptoměn a společností, včetně Binance a BitMEX, dostali 11 stížností na hromadné žaloby u federálního soudu na Manhattanu.

Advokátní kanceláře Roche Cyrulnik Freedman a Selendy & Gay PLLC, podal jménem kryptoinvestorů kolektivní žalobu na 42 obžalovaných s nejméně 10 stížnostmi podanými v Southern District v New Yorku 3. dubna. Některé z těchto společností v žalobě byly kryptoměnové burzy Binance a operátor BitMEX HDR Global Trading, a blockchainové projekty jako Tron, Civic, Block.One, Kyber Network, Status, Bibox, Quantstamp, Bancor a Kucoin a byly obviněny z prodeje kryptoměn americkým investorům, i když šlo o neregistrované cenné papíry.

Právní kroky uvádějí, že obžalovaní porušili federální zákony o cenných papírech distribucí neregistrovaných aktiv.

“Binance a emitenti se neoprávněně zapojili do milionů transakcí – včetně získávání, nabídky a prodeje cenných papírů – bez registrace tokenů jako cenných papírů a bez registrace Binance u SEC jako burza nebo zprostředkovatel. Výsledkem bylo, že investoři nebyli informováni o významných rizicích spojených s těmito investicemi, jak vyžadují federální a státní zákony o cenných papírech. “

“Na rozdíl od hypoteční krize, která vedla k velké recesi, údajný vzorec zneužití burz a emitentů přinesl miliardovým ziskům pro pachatele základní zradou důvěry veřejnosti,” řekl partner advokátní kanceláře Selendy. & Gay, Philippe Selendy, uvedl toto pondělí.

V obvinění americká nařízení očekávají, že kryptoměny a tokeny vydané prostřednictvím ICO spadají do kategorie cenných papírů. Z těchto důvodů žalobci tvrdí, že emitenti jako Block.one a Tron a burzy jako Binance a BitMEX fungují proti americkým zákonům, protože nabízejí tokeny, které ve skutečnosti představují cenné papíry.

Platformy pro kryptoměnu, které nabízejí cenné papíry, by se měly zaregistrovat jako národní burza, alternativní obchodní systém nebo makléř-dealer u SEC.

Podle stížnosti uvádí mnoho platforem termín „burzy“ a mají svá vlastní kritéria pro nové kryptoměny. To by mohlo uvést investory v omyl, aby se domnívali, že jsou regulovaní nebo že splňují regulační normy, pokud ve skutečnosti SEC není zapojena do tohoto procesu a nemůže zaručit bezpečnost těchto investic.

“Jsme si vědomi oportunistických stížností podaných proti několika společnostem zabývajícím se blockchainem a kryptoměnou.” Nebyly nám doručeny žádné nároky, ale jsme dobře připraveni řešit vše, co může nastat, “- Block.one napsal v e-mailu agentuře Reuters.

Roche Cyrulnik Freedman, jedna z advokátních kanceláří zastupujících investory do kryptoměny v soudním sporu, se účastnila dalších dvou významných kryptosporů, jednoho proti Tether a druhého proti soudnímu sporu Craiga Wrighta..

Spoluzakladatel společnosti Coinbase podporuje projekt přemostění bitcoinů a etherea

RSK zlepšuje interoperabilitu blockchainu s bitcoin-etherovým mostem

Spoluzakladatel společnosti Coinbase Fred Ehrsam investoval samostatně několik milionů dolarů do projektu, který vytvoří decentralizovaný most mezi bitcoiny a ethereem.

Síť Keep obdržel 7,7 milionu USD v soukromém kole financování, kde se účastnil čínský fond rizikového kapitálu Fenbushi Capital a technologická společnost VC Collaborative Fund a mnoho dalších společností. Kolo uspořádala společnost Paradigm Capital, která je nezávislým obchodníkem s investicemi v čele se spoluzakladatelem společnosti Coinbase.

Keep Network umožňuje ukládání bitcoinů v peněžence a jejich konverzi na token kompatibilní s ethereem. Držitelé bitcoinů pak mohou pomocí tokenů získat přístup k mnoha dapps, které běží na blockchainu Ethereum. Nový token se nazývá „tBTC“ a lze jej použít v aplikacích DeFi jako kolaterál pro půjčky nebo obchodování na marži. Získejte tokeny zpět v bitcoinech, stačí převést jejich tBTC na BTC prostřednictvím sítě Keep.

Zakladatel Keep Network, Matt Luongo, věří, že tBTC spojuje nejlepší část Etherea a bitcoinů.

“Cílem je dát bitcoinům supervelmoci, které mají chytré kontrakty na Ethereum, a také přinést bitcoin jako kolaterál decentralizovanému financování.”

Datum spuštění ještě nebylo zveřejněno, ale společnost uvedla, že v nadcházejících týdnech vydá tBTC.

Hlavní obrázek: The Coin Radar

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me