UniCrypt

Decentralizované finanční projekty v průběhu času ztratily důvěru spotřebitelů. UniCrypt patří mezi platformy, které tuto šanci využily, jako blockchainová platforma, která vytváří nejlepší možný most mezi odměnami za likviditu a zvyšuje důvěru spotřebitelů.

Platforma nedávno představila svůj launchpad, který umožní jakémukoli projektu DeFi hostit předprodej zcela decentralizovaným způsobem. UniCrypt vytvoří vynikající platformu pro začínající blockchainové projekty k zajištění likvidity a podpory směrem k úspěchu na trhu. 

Jako decentralizovaná a automatizovaná platforma jsou projektové týmy v pozici, aby mohly svůj projekt přesunout z předprodejní fáze do inicializace trhu. Dále je zajištěna škálovatelnost a snadno ovladatelné rozhraní, efektivní pro každého účastníka.

Tým Unicrypt propaguje svůj launchpad jako předprodejní uniswap, určený jako alternativa k centralizovaným platformám, jako je Binance Pad a Jednostranná podložka.

Odlišuje se od centralizovaných launchpadů

Launchpad UniCrypt je jedinečný v tom, že je plně decentralizovaný, škálovatelný a automatizovaný, aby generoval náklady ve prospěch všech hostovaných projektů a držitelů tokenů. Platforma v zásadě předefinuje DeFi a dává začínajícím projektům svobodu zahájit předprodej bez použití a následného souhlasu týmu domácího centra.

Protože jeho posláním je nabídnout všem rovné příležitosti, je launchpad UniCrypt tu pro každého, kdo chce začít svou cestu. Budou moci přispívat a označovat žetony jako „auditované.“ Nakonec je to zcela decentralizovaná, autonomní a vysoce škálovatelná platforma.

UniCrypt je soutěž pro všechny své centralizované kolegy, včetně Binance Launchpad, TrustSwap, abychom jmenovali alespoň některé. Zatímco centralizované odpalovací zařízení předprodeje mají slušnou popularitu, v některých oblastech stále chybí. Jedním z takových případů je svoboda každého používat svou platformu.

Pro předprodej projektu na centralizovaném spouštěcím místě musí být přítomno několik faktorů, v závislosti na hostitelské platformě. Binance například kontroluje historii projektu, jeho trvání, jeho potenciál na trhu kryptoměn, jeho přijetí a mnoho dalšího. Tým spouštěcího panelu poté rozhodne, který projekt je nejlépe proveden. I když je to skvělý způsob, jak se vyhnout podvodné činnosti, mohou se mladé projekty v takových situacích cítit zastrašovány.

Podmínky předprodeje pro zařazení na seznam UniCrypt

UnicryptZdroj: Cryptoslate

Projekty, které se chtějí zahrnout do Unicrypt, musí nejprve spustit svůj token a nastavit soft / hard caps. Všechny žetony, které zahájí svůj předprodej, musí uzamknout alespoň 30% s možností až 100% své likvidity v Fond likvidity Uniswap. Jakmile dokončíte tento první krok, platforma aktivuje funkci povoleného seznamu Unicrypt dostupnou v uživatelském rozhraní.

Další krok představuje maximální počet kol, kterých se doufá projekt účastnit; UniCrypt má pro každé předprodeje nastavena maximálně dvě kola. Tým pak může prozkoumat jejich možnosti týkající se tokenu, ve kterém by chtěl prostředky získat.

První kolo je vyhrazeno pro držitele tokenů UNCX a UNCL, kteří musí mít minimálně 4 UNCX nebo 50 UNCL, aby se mohli účastnit. Úspěšná předprodej v tomto kole bude vyprodána za 2 hodiny.

Tento faktor bude navíc působit jako podpora zájmu investorů o daný projekt. UniCrypt doufá, že to všechno okoření, protože 100 nejlepších držitelů UNCX nebo UNCL získá část poplatků nashromážděných během předprodeje.

Tento mechanismus odměny podporuje vytyčování a poskytuje nejlepší možný startovací projekt s více držáky ikon. Držitelé tokenových partnerů budou mít také příležitost zúčastnit se a vyhrát ceny ze soukromé sféry.

Druhé kolo předprodeje je otevřené všem, včetně adres povolených adres týmů tokenů. Akce bude trvat 1 s až 2 týdny. Po ukončení předprodejních kol začíná trh s funkcí pojmenovanou veřejně.

Unicrypt v boji proti podvodům DeFi

Od vzniku DeFi se mnoho projektů pokusilo obnovit naději a důvěru investorů ve svět DeFi. UniCrypt je plně decentralizovaná a autonomní platforma, která podporuje správu portfolia a nabízí uživatelům příležitosti a transparentní správu investic.

Předprodejní platforma má plnou vazbu na likvidační skříňky UniCrypt s migrací Uniswap v3, čímž zvyšuje efektivitu platformy.

Projekty DeFi mohou také použít příruční panel UniCrypt k identifikaci podezřelých projektů, které iniciují předprodeje na platformě, i když nezávislé, označené za škodlivou aktivitu, včetně protokolování, projektů na černé listině a proxy. Auditoři na této platformě proto zajistí, že tato data budou k dispozici předem během předprodeje.

Skříňky na likviditu jsou pro investory zárukou toho, že UniCrypt je v první linii a bojuje proti podvodným aktivitám, které jsou v prostoru DeFi. Developer proto musí po určitou dobu uzamknout svoji likviditu, aby chránil finanční prostředky nálezců. Navíc každý získá své peníze zpět, pokud projekt nedosáhne svého předem měkkého limitu.

Jasná budoucnost pro UniCrypt

2021 bude pro Unicrypt vzrušujícím rokem, protože jeho vývojový tým plánuje v příštích měsících integrovat další blockchain. Bude i nadále opravovat nedostatky ve stávajícím prostředí DEX a vylepšovat ho. The Unicrypt network se rychle stal nejpopulárnějším zamykacím protokolem v ekosystému Uniswap a v současné době má uzamčenou likviditu přes 94 mil..

DeFi podvody nekončí. Koncept nástrojů pro zvýšení povědomí a zabezpečení nechrání lidi před podvodníky. Přesto je každý povinen studovat tyto projekty, aby odlišil špatné od dobrých. Koneckonců, průmysl DeFi je vynikajícím místem pro zisk a účast na mimořádných inovacích.

Cena UniCrypt, cenový index UNCX, graf a informace | CoinGecko

V současné době, UniCrypt je jediná platforma pro likviditu, která umožňuje migraci na Uniswap V3, okamžitou výměnu. Inovativní decentralizované spouštěcí místo zaměřené na poskytování větší důvěry a příležitostí všem projektovým týmům a investorům. Platforma usnadňuje všem zúčastněným stranám rychlý start a získání legitimity u investorů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me