Zde je důvod, proč může být aktuální rally bitcoinů přetížena

Nadměrně rozšířená rally

Před svým snížením na polovinu se bitcoiny shromáždily až na téměř 10 000 $, ale mnoho analytiků a obchodníků věří, že současná býčí rally může být nadměrně prodloužena.

Po 11. květnu, kdy bitcoin snížil svou blokovou odměnu na polovinu, se mince ponořila na úroveň 8 600 – 8 800 $, ale dokázala zrychlit tempo a začít znovu soutěžit, aby předala úrovně 9 000 $.

Nejlepší obchodník, JOE007, který za měsíc ztratil 20 milionů dolarů ze svých anti-rally bitcoinových pozic, uvedl, že aktuální býčí běh překročil své limity.

bitcoin, btcusd, kryptoměna, kryptoměna

Nazval bitcoinovou rally „organizovanou rally FOMO“, kdy velryby manipulovaly s cenou pomocí motivu „půlení“.

“Týdenní bitcoinový graf je definice nelikvidního altcoinu.” Veselý cyklus, který prošel. Doufám, že polovina finančně zničí co nejvíce čínských těžařů a místo tohoto pumpovacího a skládkového filmu můžeme skutečně mít legitimní býčí trh. “

Spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Binance, Changpeng Zhao, měl z této záležitosti větší radost, protože jeho burza dosáhla nového rekordu v objemu 24hodinového obchodování (16 miliard dolarů) a na twitteru zveřejnila „režim FOMO nyní“.

Zatraceně, synu, 15,9 BILIONU $ o pár hodin později.

Stále v plné síle. Režim FOMO nyní. Chvíli to trvalo, lol.

Pomalu ale jistě. https://t.co/Fe1PPX0kim pic.twitter.com/gsgfDyVsbQ

– CZ Binance &# 128310;&# 128310;&# 128310; (@cz_binance) 30.dubna 2020

Nigel Green, zakladatel a generální ředitel nezávislého finančního poradenství deVere, byl toho názoru, že tento FOMO by mohl v příštích několika týdnech zvýšit cenu na kryptotrhu a tradičních trzích ještě výše.

“S oživením na své cestě nechtějí přijít o aktuální hodnotu na trhu dlouhodobě, což má za následek vyšší trhy.” Jsme svědky toho, co se pravděpodobně stane silným oživením na globálních akciových trzích, jak se investoři dívají dopředu do druhé poloviny roku 2020 a do roku 2020, “- uvedl Green.

Po krachu trhu v polovině března, který přinesl bitcoiny na minimum roku 2020 ve výši 4,106,98 USD, se ztrátou téměř 50% přes noc, sentiment obklopující období před polovinou přinesl cenu zpět na téměř 10 000 USD, což je zásadní úroveň odporu.

Obchodníci byli velmi optimističtí, že cena by i po půlení dále stoupala, ke svému zklamání však ve stejný den klesla na 8 601,80 USD. Bitcoin se 13. května zotavil na 9 317,88 USD a nadále se asi týden zvyšoval na novou úroveň odporu, ale poté znovu poklesl a stagnoval mezi 8 800 a 9 300 USD.

Pokles blokové odměny ovlivňuje komunitu a trh bitcoinů mnoha způsoby. Někteří těžaři budou nuceni ukončit provoz, protože jejich podnikání již není ziskové. Aby se uživili, museli by bitcoiny, které vydělají, prodat za vyšší cenu, aby pokryli provozní náklady.

Tento nákupní tlak se pak odráží na spotovém trhu. Vezmeme-li v úvahu pandemii COVID19, která výrazně zasáhla všechny finanční trhy, všichni správci aktiv, zajišťovací fondy, rodinné úřady a dokonce i obyčejní lidé by zpanikařili a likvidovali těkavá aktiva v hotovosti, aby mohli snížit riziko dalších ztrát.

Tento typ jevu se nazývá likviditní krize. Hlavní pokles cen v polovině března v bitcoinech a americkém benchmarku S.&P 500 se stalo kvůli výprodeji způsobenému panikou. Poté centrální banky a vlády zahájily programy injekce likvidity, aby přinesly příliv kapitálu na rizikové trhy. Výsledkem bylo také zvýšení ceny bitcoinu.

Krize však stále trvá a její dopady na trh budou s největší pravděpodobností dlouhodobé. Zatím tedy není jisté, zda investoři budou i nadále používat aktiva náchylná k riziku, zatímco pandemie koronavirů bude stále hrát. A samozřejmě to také ovlivňuje cenu bitcoinu.

Podle JOE007 mnozí neberou v úvahu nízkou likviditu trhu BTC. Obchodník také spekuloval, že existuje možnost, že stabilnícoin Tetheru, USDT, mohl být použit k umělému zvýšení ceny bitcoinu, aby přilákal lidi ke koupi v půli příběhu.

Obchodník navíc očekává, že dlouhodobá býčí dynamika bitcoinů bude i nadále pokračovat, což bude poháněno systematickou poptávkou generovanou institucionálními a retailovými investory.

bitcoin, btcusd, kryptoměna, kryptoměna

Obchodník, který se jmenuje Big Chonis Trading, také navrhl, že v předchozím tweetu si všiml vytvoření signálu TD9 na denním grafu 30. dubna. TD9 je systém TD Sequential, který se rozsvítí, když kryptoměna projde nadměrně dlouhou rally, a očekává se blížící se korekce ceny.

“Rozdělení #bitcoinů je za 11 dní … Spousta času na další pumpu FOMO …? Je těžké ignorovat, jak se včerejší svíčka zavřela, dnes se otevírá na TD9, “tweetoval obchodník s velrybami.

Technický analytik kryptoměny, Zoran Kole, věří, že v blízké budoucnosti se bitcoiny vrátí zpět do rozsahu podpory mezi 7 700–8 000 USD. Během výběhu mince na 9 500 $ prošel trh s bitcoiny nadměrně dlouhou rally, přičemž býci tlačili na pravděpodobnost, že bude místním vrcholem.

“Osobně si myslím, že místní špička je uvnitř. Trochu předčasné to nazývat, ale vypadá to jako SFP s prázdnotou 9,2 likvidity.” Medvědi vyhodili do vzduchu. Bulievers euforický. Chtěl bych vidět, že 84xx drží pro pokračování, jinak je 7.7-8k další oblastí zájmu, “řekl Kole.

Bitcoin odmítá na hlavní trendové linii. Zdroj: Nunya Bizniz

Thies očekává, že pokud BTC klesne pod úroveň podpory 7 000 USD, s největší pravděpodobností by se obnovil trend medvědího trendu.

„Je-li to nutné, leží 6,8 tis. A 6,4 tis. $ Níže, ale přechod na tyto úrovně by naznačoval pokračování medvědího trendu, který za poslední rok poslal ceny až na 3800 $, poté co v červenci 2019 dosáhl vrcholu kolem 15 000 $,“ – vysvětlil Thies.

Konvergence odmítnutí bitcoinů s velkým odporem 10 000 $ od 12. března, signál prodeje TD9, zastavení rally hned po BTC na polovinu a usazování mincí do bočního obchodního vzorce vše naznačuje, že bitcoin je na konci svého býčího běhu . Přesto nelze zcela vyloučit pokračování pozitivní hybnosti.

Doporučený obrázek: fortune.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map