Vyhazujeme plán … trochu

Pro altcoiny a ICO to byla drsná čtvrť. Euforie z roku 2017 působí jako vzdálená paměť.

Jak je na tom CoinFi?

Dobrou zprávou je, že se zaměřujeme na dlouhodobé horizonty, takže krypto zima (pokud je zima opravdu tady) nemá vliv na naše plány.

Medvědí trh, jako je tento, je však stejně dobrý čas na přezkoumání některých základních předpokladů.

Pojďme se podívat na náš plán pro 2018Q3, 2018Q4 a 2019Q1

2018Q3

 • Vlastní Newsfeed s klasifikací typu zpráv
 • Vylepšená agregace zpráv a obsahu překrývající se v cenových grafech za kryptoměnu
 • Vylepšený vlastní sledovaný seznam
 • Pokročilé metriky ICO (míra zadržení tokenů, graf distribuce tokenů)
 • Vylepšený datový kanál
 • Tržní datový sklad
 • Přijměte vsazené tokeny pro pokročilé funkce
 • Třídiče mincí
 • Kalendář událostí CoinFi

2018Q4

 • Počáteční beta verze obchodních signálů
 • Prototyp algoritmů strojového učení pro klasifikaci obsahu, zajištění kvality a detekci podvodů
 • Crowdsourcing motivovaný tokeny
 • Sociální funkce včetně hlasování / hlasování a sdílení
 • Vylepšená domovská stránka
 • Výzkum & Analýza

2019Q1 – Obchodní signály

 • Detekce abnormální volatility
 • Detekce abnormálního pohybu ceny
 • Detekce abnormálního objemu
 • Zvýšená detekce společenských zmínek
 • Nejlepší identifikace výměny cen
 • Nejlepší identifikace měnového páru
 • Detekce vydání zdrojového kódu
 • Spusťte prémiové předplatné pro obchodní signály
 • Přijměte obchodní signály přispívající komunitou

To je spousta věcí!

Samozřejmě jsme to byli my, kdo přišel s tímto dlouhým seznamem funkcí. Proč ale tento seznam existuje?

Ve 2. čtvrtletí jsme řešit chyba pokusit se vybudovat příliš mnoho, s příliš malým týmem.

Ve třetím čtvrtletí se budeme zabývat chybou sledovat plán vytvořený koncem roku 2017 – zcela odlišnou éru kryptoměnových trhů.

Vyhodit plán … trochu

Do budoucna již nebudeme dělat cestovní výpisy.

Na položky v našem aktuálním plánu je třeba pohlížet jako na soubor návrhů, které ověřujeme a testujeme (mimo jiné nápady, které jsme dosud neoznámili), spíše než konkrétní seznam funkcí, které vytváříme.

Pro mnoho startupů není první myšlenkou, na kterou získávají financování, to, co je nastavuje na cestě k růstu hokejky:

 • AirBnB začalo doslova umístěním vzduchových postelí do domovů lidí a podáváním snídaní. Zakladatelé zkoumali počet prodaných vzduchových postelí každý rok, protože to byla velikost trhu, kterou projektovali pro svůj web AirBedandBreakfast.com.
 • Instagram začínal jako lokalizační sociální aplikace s názvem Burbn. Obnovili se pouze jako Instagram, masově populární aplikace pro sdílení fotografií, kterou jsme všichni poznali, když si uvědomili, že sdílení fotografií je jedinou funkcí v jejich aplikaci, kterou kdokoli používá.
 • Twitch, živý streamovací herní web získaný společností Amazon, začínal jako Justin.tv, který začínal jako online televizní reality show o jednom ze spoluzakladatelových životů.

Přesto jsou projekty ICO zodpovědné za více než 1 rok dlouhý plán založený na whitepaper, který byl zmrazen v čase. I když jsme stále nadšení z toho, co model ICO udělal pro demokratizaci investic, myslíme si, že tato část modelu je u mnoha projektů rozbitá.

Akademický přístup podle prvních principů může fungovat u projektů, které pracují na průlomových technologických průlomech, ale CoinFi je spuštění softwaru, jehož cílem je sloužit trhu kryptoměn. Musíme se přizpůsobit aktuální poptávce na trhu, nikoli trhu z doby před rokem, kdy jsme psali dokument.

Počáteční fáze začínají neúspěšně, protože se drží stejné myšlenky, jakou prosazovaly při získávání finančních prostředků. Tým zůstává štíhlý a usiluje o přizpůsobení se trhu produktů, i když to znamená objížďku zde nebo pivot tam.

Pak, až budou mít to štěstí, že najdou produkt vhodný pro trh, se škálovají.

I když se stále zaměřujeme na stejnou misi, jak přinést informace o trhu kalibru Wall Street na kryptotrhy, způsob, jakým se to stane, nemusí vypadat jako plán, který jsme plánovali před rokem. Možná to ani nevypadá jako plán, který jsme plánovali před 3 měsíci.

V uplynulém roce jsme se také něco naučili …

Kromě nápadů uvedených v plánu testujeme také nové nápady. Nápady, které přicházejí, když jsme cestovali touto současnou cestou. Trh se neustále mění a jak dáváme prototypy před uživatele a díváme se, co je na těchto trzích možné, jako tým získáme lepší představu o tom, co funguje a nefunguje.

Nic se zásadně nezměnilo. Naše poslání je stejné – stát se přední platformou pro inteligenci trhu pro trhy s kryptoměnami. V současné době se soustředíme na jednu věc, budování produktu, který dobře poslouží kryptoinvestorům.

Na tomto trhu budou prosperovat pouze projekty, které v systému Windows vytvoří něco, co bude sloužit skutečným potřebám uživatelů aktuální trh.

Co jsme tedy dělali?

V Q3 jsme strávili čas zkoumáním, zkoumáním a testováním nových nápadů – a zároveň jsme pracovali na funkcích plánu. Dali jsme si čas, abychom si promluvili s uživateli a přizpůsobili jsme to, co vytváříme, novému trhu, který je odstraněn celý rok od vydání našeho dokumentu.

Vzali jsme nová data, která jsme přijímali, a použili jsme naše datové zdroje k identifikaci nových obchodních signálů, které by sloužily kryptoinvestorům na konci roku 2018 a dále, a v této oblasti jsme zaznamenali slibný vývoj.

Za tímto čtvrtletím neděláme žádné předpovědi ohledně toho, co stavíme, a pravděpodobně provedeme úpravy, když upřesníme požadavky a postavíme prototypy před skutečné uživatele.

Zde je aktuální stav toho, na čem pracujeme, a některé z toho, na čem můžete očekávat, že budeme pracovat ve čtvrtém čtvrtletí:

 • Veřejné vydání zpráv CoinFi News
 • Naše stránky s mincemi stále vyžadují řadu vylepšení, než jsou pro vás užitečné. Je to něco, co bychom měli řešit před měsíci. Na vyřešení tohoto problému pracujeme.
 • Pokračujeme v řešení problémů s integritou dat.
 • Pracujeme na beta obchodování signálů. Důvod, proč jsme nepublikovali výzkum & v poslední době je to proto, že naši datoví vědci a obchodníci se zaměřují na odhalování nových obchodních signálů. Další podrobnosti budou brzy k dispozici.
 • Uvolníme první případ použití pro vytyčování a zkoumáme další nástroj pro model tokenu
 • Vyvíjíme a testujeme obchodní infrastrukturu alga. Zatím nemůžeme zveřejnit žádné podrobnosti, ale na tom pracujeme.

Zůstat přizpůsobivý

Uvědomujeme si, že bez dlouhého konkrétního plánu, který bude následovat, můžete mít určité obavy.

Ale nemyslíme si, že je pro vás jako uživatele platformy nebo držitele tokenu užitečné, pokud se vzdáme nových příležitostí, které budou pro držitele tokenů prospěšné, abychom mohli uvolnit funkce, které na současném trhu nejsou životaschopné.

V těchto měsíčních aktualizacích však budeme i nadále sdílet to, na čem jsme, a nabídneme maximální transparentnost, jak dokážeme (bez přílišného překlopení ruky).

Budete vědět, kdy uděláme pokrok, a budete vědět, kdy provedeme úpravy. Vezmeme v úvahu vaši zpětnou vazbu prostřednictvím Telegramu a rozhovorů s uživatelem 1 na 1, ale uvědomte si, že existuje sto různých hlasů, které nám říkají sto různých věcí – naším úkolem je jednat jako kurátoři a začlenit vaše nápady do našeho vlastního modelu.

Vážíme si vaší konstruktivní zpětné vazby a budeme ji i nadále hledat a začleňovat do toho, co budujeme. Ale nemůžeme vyhovět každému názoru.

S ohledem na to se pojďme podívat na to, co bylo na plánu Q3: co jsme udělali a co se stalo prioritním, když jsme testovali prototypy, shromažďovali uživatelská data a zkoumali nové, slibné nápady.

Vlastní Newsfeed s klasifikací typu zpráv

Tyto funkce se používají v beta verzi CoinFi News. Měli jsme více než 10 kategorií, které byly označeny kombinací moderátorů a strojového učení.

Poté, co jsme se podívali na to, co beta testeři ve skutečnosti používají, jsme zredukovali počet kategorií, odstranili jsme několik málo používaných kategorií a představili jsme některé nové na základě našich uživatelských testů.

Vylepšený vlastní sledovaný seznam

Seznam sledovaných položek byl během beta testování CoinFi News výrazně vylepšen a pracujeme na jeho integraci s dalšími tržními daty.

Pokročilé metriky ICO (míra zadržení tokenů, graf distribuce tokenů)

Na stránkách tokenů ERC-20 máme živý důkaz koncepce. Vidět BNB jako příklad.

Infrastruktura pro pokročilé metriky tokenů je na místě. Jeden z našich datových inženýrů, Evgeny Medvedev, je předním odborníkem v oblasti blockchainového přijímání ETL. Dokonce publikoval článek na blogu Google Cloud představí otevřený zdrojový soubor blockchainu Ethereum, který pomohl vytvořit.

Bereme naše blockchainová data a vytváříme užitečné metriky, které vám pomohou generovat užitečné obchodní nápady a signály, které vám mohou dát náskok. Naši datoví vědci a obchodní tým se na to v současné době zaměřují a budou to i nadále upřednostňovat pro Q4 prostřednictvím našich obchodních signálů beta.

Přijměte vsazené tokeny pro pokročilé funkce

Máme naplánovanou beta verzi, která bude zahrnovat sázkovou funkci, o které se brzy dozvíte více!

Třídiče mincí

V současné době provádíme uživatelské testy na třídičích CoinFi, abychom vám usnadnili pracovní postup kryptoměn.

Vylepšený datový kanál

Jak je uvedeno v našem poslední měsíční aktualizace, zavedli jsme novou databázi mincí. Způsob, jakým se tato data zobrazují, však ještě vyžaduje značné množství práce, než budou pro uživatele užitečné. Pracujeme na vylepšení stránek Coin, abychom lépe sloužili kryptoinvestorům, jako jste vy.

Na základě našich uživatelských testovacích a přesouvacích priorit byly zrušeny priority následujících funkcí:

Vylepšená agregace zpráv a obsahu překrývající se v cenových grafech za kryptoměnu

I když mnoho uživatelů uvedlo, že považují tuto funkci za užitečnou, samotná implementace stále vyžaduje zlepšení. Uživatelé uvedli, že to byla příjemná vlastnost, nikoli nutnost. Je to stále něco, co bychom chtěli vydat, ale na základě vaší zpětné vazby to není vysoká priorita.

Pokud máte pocit, že se jedná o funkci, kterou ve svém pracovním postupu musíte mít, můžete odpovědět na tento e-mail s vysvětlením, proč je to pro váš pracovní postup zásadní, a my to zohledníme.

Tržní datový sklad

Naše práce v oblasti datového inženýrství se posunula směrem k odhalování použitelných obchodních signálů a metrik z blockchainových dat, takže pro tuto funkci byla pro tuto chvíli zrušena priorita.

Kalendář událostí CoinFi

Na základě rozhovorů s uživateli se zdá, že mnozí z vás mají pocit, že na medvědím trhu již události nezvyšují poptávku a obchodní příležitosti tak, jak tomu bylo dříve. Na základě našich údajů jsme zjistili totéž.

Vytvořili jsme kalendář událostí předem naplněný existujícími datovými kanály, s plánem začlenit do kalendáře naši funkci kurátora. Ale protože na medvědím trhu bylo prostě méně událostí pohybujících se na trhu, byla tato funkce zrušena.

I když některé z údajů o událostech stále začleníme do jiných částí platformy, v tuto chvíli nepracujeme na samostatném kalendáři událostí, který je dán lidmi.

Do budoucna

Konec čtvrtiny je vhodný čas na zamyšlení.

I když jsme dosáhli některých čtvrtletních cílů v našem plánu, cíl splnit plán naplánovaný na rok dopředu nám nepomůže dosáhnout cíle budování přední platformy pro zpravodajství o trhu pro kryptoměnu.

V roce 2017 mělo smysl vydat maloobchodního arbitrážního robota. V roce 2018 je to hra pro institucionální hráče.

K tomuto projektu přistupujeme s čerstvým štítem. Věříme, že na tomto trhu jsou to týmy, které neustále brousí, poučí se ze svých chyb a provádějí úpravy, které přežijí a prospívají.

Ať už s tímto rozhodnutím souhlasíte, nebo ne (a jsme si jisti, že váš nesouhlas bude slyšet na Telegramu), můžete si být jisti, že děláme rozhodnutí, která považujeme za nejlepší dlouhodobé zájmy projektu a tokenu držáky.

V roce 2018 je ještě 1 čtvrtletí a my se budeme snažit, aby bylo dobré.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map