888Tron Dapp zobrazuje převahu společnosti Tron taktováním 25 transakcí za sekundu

reklama Phemex

Aplikace pro hazardní hry byly jednou z klíčových hnacích sil růstu Tron ve světě ekosystémů Dapp. Zatímco Tron má několik hvězdných herních aplikací, 888 Tron byl úplně mimo ligu má Dapp nejen dobrý výkon, ale také překonal rekordy a dosáhl výkonů nesrovnatelných.

Dapp vyplatil více než 9,5 milionu dolarů jako dividendy

Tron závodil vpřed v závodě ekosystému Dapp díky některým úžasným aplikacím, které den za dnem dosahují nových výšin. Jeden takový úžasný Dapp, který dosáhl skvělých výkonů, je 888tron.com. 888tron.com je decentralizovaná herní platforma postavená na bázi blockchainu TRON.Network. Jeho uživatelé mají možnost nejen hrát a vydělávat peníze, ale také se stát spoluvlastníky tohoto podniku. Platforma byla vytvořena pro nadšence kryptoměn, kteří věří, že blockchain a kryptoměna jsou naší nejlepší budoucností. Zatímco budoucnost je stále neznámá, Dapp již dnes vydává ze sebe maximum.

Od spuštění platformy udělal tým 888tron.com skvělou práci při dosahování skvělých výsledků. To zahrnuje

 • Dapp je první v historii, byla spuštěna zcela decentralizovaná hrací automat
 • Dapp má vyvinut program pro automatické vypalování tokenů;   
 • Nová platforma Dapp, která nyní umožňuje uživatelům přidávat nové hry a funkce integrovat produkty od vývojářů třetích stran specializujících se na aplikace DApp a tradiční serverová řešení
 • Dapp nabízí plně decentralizovanou evropskou ruletu se stopou, která umožňuje sázet od 10 do 20 000 TRX na číslo. Tým také plánuje realizovat možnost kolektivní hry rulety a baccaratu.

Zatímco Dapp již měl ve svém názvu několik úžasných úspěchů, byl to březen 2019, kdy aplikace skutečně dosáhla nějakého jedinečného rekordu

 • Výše jednorázově vyplacených dividend je ~ 6 milionů amerických dolarů.
 • Počet transakcí zpracovaných inteligentní smlouvou dosáhl 25 transakcí za sekundu.
 • Za 4 měsíce práce činil obrat platformy více než 350 milionů dolarů. 888 držitelům tokenů bylo vyplaceno více než 9,5 milionu dolarů jako dividendy.
 • Rekordní počet sázek uzavřených v aplikaci DApp je více než 150 milionů dolarů denně a více než 250 milionů dolarů týdně.
 • Platforma 888tron.com představovala více než 40% celkového objemu transakcí sítě Tron a my jsme si s touto zátěží poradili dobře.

I když tyto úspěchy byly skvělé, příběh za nimi tento Dapp hovoří o špičkové technologii a hvězdném týmu, který za nimi stojí. Tyto zahrnují

 • nebývalá transparentnost a stabilita inteligentních kontraktů vytvořených týmem 888.
 • Profesionalita a nasazení týmu 888.
 • Aplikace DAPP v síti Tron vydrží nebývalé pracovní vytížení a pracují extrémně vysokou rychlostí. Blockchain Tron má tedy všechny šance na úspěch v oblasti zábavního obsahu a hazardních her.
 • Počet vyplacených dividend a možnosti sítě Tron přilákaly enormní pozornost celé krypto komunity a zejména vývojářů a uživatelů sítě EOS, což pozitivně ovlivní vývoj celého blockchainu Tron obecně.

I když to pokrývá současnost, má Dapp silnou prognózu i do budoucna. To zahrnuje

 • Spuštění decentralizované hry Baccarat se zajímavým designem, širokým výběrem vedlejších sázek a funkcemi pro hráče.
 • Zahájení Video pokeru, což je pokerová hra na principu hracího automatu, klasika všech amerických kasin, která neztrácí svůj význam.
 • Platforma také plánuje spustit 3D kostky – kostkovou hru, která nemá na světě obdoby, pokud jde o herní mechaniku a vizualizaci, stejně jako vysoké koeficienty pro výhru.
 • Žrebujte loterii 4 z 20 a 5 z 36 s variabilními sazbami a velkým prize poolom.
 • Platforma také plánuje přivést poker. Po důkladném průzkumu trhu a konzultacích se zástupci známých pokerových operátorů začal tým 888 vytvářet nový pokerový produkt, který je založen na populárních pokerových hrách Texas a Omaha. Hráči budou mít k dispozici rychlé cash games, velké výherní fondy a budou vyřešeny problémy s nekalými hrami. S ohledem na podporu velkých online stránek při integraci tohoto produktu bude očekávaný počet uživatelů po celém světě více než 1 milion lidí.

Tým má připraveny některé ambiciózní plány a nyní bude na implementaci pohlíženo s nadšením. Pokud je tým schopen vytáhnout tento doplněk, můžete si být jisti, že 888tron.com se může stát jednou z největších kasinových aplikací v zemi.

Bude 888tron.com schopen dosáhnout velikosti tím, že bude světovým hráčem Dapp č. 1? Dejte nám vědět své názory na stejné

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map