Aktualizace stavu Etherea 2.0 a DeFi, analýza cen etheru (ETH) a další z Delphi Digital Report

reklama Phemex

Ve své nové výzkumné zprávě „Vstup do éteru„, Delphi Digital nastínil a analyzoval krátkodobou a dlouhodobou udržitelnost Etherea s nadcházejícími aktualizacemi a tvrdou konkurencí.

Ethereum 2.0, aktualizace serenity by měla být dokončena do roku 2021 (odhad). Nová aktualizace serenity bude implementovat PoS a sharding za účelem zlepšení škálovatelnosti a snížení transakčních nákladů. Existují však i jiné platformy, jako jsou EOS, Cardano a Tron, které nabízejí rychlejší transakce a škálovatelné „chytré smlouvy“. Ethereum však stále vede balíček, pokud jde o tržní kapitalizaci a popularitu v krypto komunitě.

Ethereum je kryptoměna druhého stupně w.r.t. Tržní kapitalizace. Dominance Etherea nad trhem s kryptoměnou 21. dubna 2019 je 10,1%. 

Výzkum v DelphiAktualizace Ethereum společnosti Delphi Research k 7. březnu 2019

DeFi (decentralizované financování) na etherea

DeFi, decentralizované finance, je nový systém interoperabilního financování, jehož cílem je vybudovat všudypřítomný systém finančních produktů založený na blockchainu a smart kontraktech.

„Od 3. března 2019 jsou v DeFi Apps aktuálně vsazeny více než 2 miliony ETH.“

Výzkum však také ukázal, že MakerDAO sází 98% z celkového počtu Ethereum, které je v současné době vsazeno do systémů DeFi. Pokud tedy DeFi získá značnou dynamiku, lze očekávat, že se otevřou vyšší sázky na Ethereum. DeFi poskytuje finanční systém, který je přístupný komukoli s internetem.

Vzhledem k tomu, že dny ICO máme za sebou, očekává se, že Ethereum vyhrazené pro nové tokeny bude v roce 2019 0 (nula). Kromě toho je sázeno přibližně 275 000 Ethreum za měsíc, aby se usnadnily systémy DeFi, které se časem budou zvyšovat. Horníci však také vydávají nové mince každé 2 minuty. Vytváří tedy větší prodejní tlak než nákup.

Přečtěte si také: Vitalik zjišťuje nedostatky ve výzkumu Ethereum společnosti Digital Delphi, uvádí zprávu „Je velmi nepravděpodobné, že to bude pravda“

Korelace mezi krypto-aktivy

Společnost Delphi Digital také statisticky potvrdila, že kryptoměny jsou v současné době významně spjaty s bitcoiny. Trend začal brzy se začátkem medvědího trhu. Podle zprávy je korelace mezi cenovými pohyby v bitcoinech a etherea silná za posledních 12 měsíců.


Zpráva také obsahovala: „Vzhledem k extrémně vysokým korelacím uvnitř trhu, o kterých jsme dříve hovořili, je to trend, který pečlivě sledujeme, protože ETH může být připraven překonat, pokud se BTC shromáždí.“

Pro opatrnost, poměr dlouhých a krátkých na Bitfinexu zasáhl extrémní minima během prosince, po kterém následoval růst cen z 85 na 150 USD. Dlouhý až krátký dále dosáhl svého pětiměsíčního maxima.

Dlouhodobé obavy z vývoje Etherea 2.0

Delphi Digital provedla komplexní studii navrhovaných plánů s Ethereum 2.0. Podle jejich analýzy sice nově navržený mechanismus sníží poplatky a pojme více projektů, ale vzhledem k „poplatkům za plyn“, které jsou v současné době.

Síť PoS bude navíc nutně vyžadovat velký počet uživatelů na platformě. Výzkum dodal:

“Diverzifikovaná a zisková ověřovací síť je zásadní pro bezpečnost a životnost sítě, ale to je podle současných navrhovaných specifikací bez významných síťových poplatků nedosažitelné.” Zároveň dojde k rozšíření síťových poplatků pouze při podstatném růstu dapp a obecném přijetí, a to je těžké si představit, že bude postaveno na síti, která není považována za bezpečnou. “

The cenová analýza z průzkumu také odhalilo, že zatímco Ethereum vstoupilo do regionu s přílišnou koupí podle RSI. Ethereum si však po dosažení této úrovně v minulosti mnohokrát udržovalo vzestupnou dynamiku.

Ethereum DappsSrovnání mezi EOS a Ethereum Dapps

V neposlední řadě zpráva obsahovala také zprávu Dapp a srovnání s platformou EOS.

Zpráva zmínila, že na platformách Ethereum a EOS existuje více než 2000 Dapps. Jejich použití je však stále komplikované a je třeba je vylepšit.

Přečtěte si celou zprávu společnosti Delphi Research tady. Podělte se prosím o svůj názor na výzkum. 

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map