Binance Hacked nebo Syscoin [SYS] Blockchain Compromised – What’s the Real Deal

reklama Phemex

Binance oznámil neplánovanou údržbu systému, přičemž pozastavil obchodování a výběr během tohoto období. Mezitím si někdo koupil několik Syscoinů (SYS) za 96 BTC, což vedlo ke kompromitaci spekulace o blockchainu Syscoin a napadení Binance, když burza oznamuje resetování klíčů API. Ale s jeho nejnovějším tweetem, který Binance CEO zajišťuje, je vše v pořádku.

Binance zastaví obchodování

Před několika hodinami oznámila jedna z nejpopulárnějších a nejvýznamnějších burz Binine neplánovanou údržbu systému.

#Banance Údržba systémuhttps://t.co/vF8H3w9Kdg pic.twitter.com/1r723vAjSB

– Binance (@binance) 4. července 2018

Ve svém oficiálním oznámení uvedla,

“Binance projde údržbou systému.” Obchodování, výběry a další funkce účtu budou během tohoto období pozastaveny. Po dokončení údržby bude vydáno další oznámení. “

Výměna však neposkytla žádné podrobnosti a tím se začalo s fámami. Zřejmě někdo koupil malé množství Syscoinů za 96 BTC, jak je patrné z důkazů předložených lidmi.

Buď je s binance API něco v nepořádku, nebo něčí obchodní robot právě koupil 1 syscoin za 96 BTC ? pic.twitter.com/tZTruPN7k9


– Adam Bouhmad (@AdamBouhmad) 3. července 2018

Na syscoinu se něco děje.

49 149 se obchodovalo přesně v čase 20: 44: 04,504 UTC v průběhu cenového bodu 0,000220 BTC.

Celkový počet objednávek v té době činí přibližně 106 687 824 USD.

11 bylo prodáno za hodnotu 96 BTC, což je zhruba 6,9 milionu dolarů. Další informace najdete na obrazovce.$ SYS $ BTC $ krypto pic.twitter.com/oKvapgVgc0

– Courtney C (@cjcdatasci) 3. července 2018

Zpočátku to bylo křídou až k obchodní chybě, ale později bylo zaregistrováno, že něco není v pořádku s Syscoin blockchain. V té době vydal tým Syscoin varování a dále požádal burzy, aby zmrazily obchodování s Syscoiny prostřednictvím Tweetu.

Vyšetřujeme možný problém na blockchainu Syscoin, nic se nepotvrzuje, ale požádali jsme o výměny, abychom zastavili obchodování, zatímco vyšetřujeme.

– Syscoin (@syscoin) 3. července 2018

Údajně ve stejnou dobu bylo asi 7 000 BTC odstěhoval horké peněženky Binance, to bylo, když výměna v podstatě klesla kvůli údržbě systému. Neexistuje žádná jasná souvislost mezi těmito dvěma na povrchu, ale skutečnost, že tento bizarní nákup Syscoinu probíhal na burze Binance a kolize časování, se zdá, že situace není jen náhoda.

Binance resetuje API

Nepřímé řešení problému s API, Binance aktualizoval o resetování klíče API, což odpovídá pověsti o kompromisu API, a uvedl:

“Kvůli nepravidelnému obchodování s některými API odstraní Binance jako preventivní bezpečnostní opatření všechny stávající klíče API.” Od všech uživatelů rozhraní API se požaduje, aby znovu vytvořili své klíče API. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za trpělivost. “

#Banance Aktualizace zabezpečení: Reset klíče APIhttps://t.co/6k5rhqXo9G pic.twitter.com/O6bI7LNK0O

– Binance (@binance) 4. července 2018

Zdá se, že problém nebyl s blockchainem Syscoin, spíše s burzou Binance.

Zřejmě skupina hackerů pronikla do #Syscoin api ve společnosti #Banance

Oni použili $ SYS kvůli relativně nízké hashovací síle

Poté vytěžili všechno $ SYS blokuje na chvíli, aby se zabránilo vrácení blockchainu

Zjevně utekli s 7000 $ BTC$ SYS řetěz je v pořádku

– All Things Crypto (@GuavaAirlines) 4. července 2018

Vypadá jako @binance zastavila veškeré obchodování na všech párech, na své výměně kvůli kompromisu, se kterým měla @syscoin. Je třeba poznamenat, že s blockchainem Syscoin nejsou žádné problémy a samotný řetězec nebyl kompromitován.

– Syscoin Whale (@sys_whale) 4. července 2018

Později Syscoin také potvrdil, že blockchain Syscoin je bezpečný a již požádaly burzy o zahájení obchodování.

Jako preventivní opatření jsme požádali o zastavení výměn $ SYS vklad / výběr dnes poté, co jsme pozorovali zvláštní chování obchodování spojené s atypickou aktivitou blockchainu. Po vyšetřování #Syscoin blockchain je bezpečný. Žádáme burzy, aby se znovu otevřely. Podrobný wiki příspěvek zítra. pic.twitter.com/NEypr531zi

– Syscoin (@syscoin) 4. července 2018

Nyní Binance znovu povolil vytváření klíčů API, ale obchodování bude zahájeno až po dokončení údržby, jak vysvětluje burza:

„Binance odstranil všechny předchozí existující klíče API a nyní znovu povolil vytváření klíčů API. Uživatelé rozhraní API nyní mohou znovu vytvořit své klíče API ze svého centra uživatelských účtů. Po dokončení údržby bude vydáno další oznámení týkající se opětovného otevření obchodování. “

Právě teď neposkytla burza ani Syscoin jasnost, ačkoli Syscoin brzy poskytne úplné vysvětlení, jak je uvedeno v jejich tweetu. Pokud jsou však spekulace o tom, že se Binance hackne, pravdivé, byla by to pro krypto komunitu obrovská rána a dokonce by to otřáslo důvěrou lidí.

Ve svém posledním tweetu, generálním řediteli společnosti Binance, Changpeng Zhao však zajišťuje, že je vše v pořádku.

Aktualizace: věci jsou pod kontrolou, před povolením obchodování zbývá ještě udělat několik práce. Mělo by to být brzy. Ignorujte FUD a špatné zprávy. Nyní je vhodný čas zjistit, které zprávy mají špatnou kvalitu (a odstranit je).

– CZ (@cz_binance) 4. července 2018

V době psaní tohoto článku byl Syscoin (SYS) na $ 0,02848 s nárůstem o 39,74 procenta za posledních 24 hodin. Pozitivně také běží o 43,31% na trhu BTC. V současné době je na 67. místě její tržní kapitalizace 152 milionů $.

Jaké jsou vaše názory na tuto chaotickou situaci? Podělte se s námi o své myšlenky!

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map