Binance Launchpad „špatně spravuje“ BitTorrent [BTT] prodej tokenů, komunita nešťastná

reklama Phemex

S veškerým vzrušením kolem prodeje tokenů BitTorrent, Binance Launchpad bylo úžasné se osvědčit jako nejlepší platforma pro spouštění tokenů. Ale bohužel platforma v rozhodující chvíli propadla a komunita byla nešťastná.

ICO si nemohlo předplatit ICO

Vzhledem k tomu, že prodej tokenů byl jedním z populárních, bylo kolem něj vybudováno velké vzrušení a spousta investorů, kteří chtěli část z celkových 54 miliard tokenů, které se měly prodat. Zatímco se zdálo, že Binance Launchpad má všechna výlučná práva k provádění řízení ICO BitTorrent, nezdálo se, že by věci šly tak, jak by Justin Sun nebo CZ chtěli jít.

Ačkoli ICO prošlo, platforma Binance Launchpad čelila přetížení. Platforma měla úzká místa i při podceňované poptávce a to samé ohlásila i CZ pomocí svého účtu na Twitteru

Sakra, bez ohledu na to, kolik toho připravíte, stále máte problémy se zúžením. Dokonce i ukládání do mezipaměti bylo přetížené. Stále pod odhadovanou poptávkou.

– CZ Binance (@cz_binance) 28. ledna 2019

Omlouváme se za přetížený zážitek. A děkuji za vaši podporu! Některé problémy budou opraveny pro další.

– CZ Binance (@cz_binance) 28. ledna 2019

CZ dále pokračoval zmínkou, že uzavření ICO trvalo 18 minut kvůli nějakému problému se systémem, který by jinak trval jen 18 sekund, což jasně připouští

Obě zasedání skončila. Trvalo asi 18 minut kvůli problému se systémem, jinak by to trvalo 18 sekund. Poptávka byla astronomická.

– CZ Binance (@cz_binance) 28. ledna 2019

Problém, kterému většina uživatelů čelila, byl způsoben ukládáním do mezipaměti / zamykáním tlačítka „potvrzení souhlasu uživatele“. CZ rovněž uvedla, že většina zátěžových testů provedených týmem před ICO byla zaměřena na proces nákupu a tato otázka tlačítka nebyla dostatečně důkladně pokryta.

tlačítko nefungovalo 10 minut, ale od prvních minut se ukázalo, že 28% prodáno, pokud tlačítko nefunguje pro všechny, jak je to možné?

– Алексей (@ he090279kap) 28. ledna 2019

Plná průhlednost. Dnešní problém způsobil "potvrzení souhlasu uživatele" ukládání do mezipaměti / zamykání tlačítek. Většina zátěžových testů zaměřených na proces nákupu nebyla tato část dostatečně důkladně pokryta. Pořadí přijatých žádostí bylo zachováno.

– CZ Binance (@cz_binance) 28. ledna 2019

I když se jednalo o čistě technický problém, nešlo to dobře, když investoři dychtivě čekali na ICO BitTorrent. Tito investoři sdíleli svou nespokojenost s CZ

Byla velmi špatná zkušenost v BTT ICO.

Nemohl jsem získat žádný jediný BTT.

– Sikandar Bakhit (@sikandarmks) 28. ledna 2019

Měli byste nás nechat souhlasit s podmínkami a zadat catchpa během relace před odpočítáváním 0. Protože to, co v podstatě říkáte, je o všech prodaných žetonech, nikdo ve skutečnosti nečetl T&Cs, jak by to bylo nemožné. Proto nikdo nevyhověl!!

– Tuka (@sphud) 28. ledna 2019

Někteří předplatitelé uvízli na prázdné obrazovce

Omlouvám se, ale bylo to naštvané, to jsem sledoval celé ty minuty pic.twitter.com/OzFXCejFgN

– Jsem jen číslo (@ iamjustanumber8) 28. ledna 2019

Podle dalšího uživatele twitteru koupilo celé ICO pouze 339 investorů

@cz_binance toto ico byl nepořádek. Captcha nefunguje, všechno nakupuje 339 investorů

– Mehdi Abou (@Mehdi__Abou) 28. ledna 2019

Tron bude mít airdrops pro ty, kteří zmeškali

Jelikož komunita potlačila špatné řízení ICO, tým Tron se rozhodl udělat malý výsadek pro lidi, kteří se snažili zadávat objednávky, ale nebyli úspěšní v nákupu. Celkový počet a další podrobnosti zatím nebyly zveřejněny

Kvůli drtivým požadavkům tým Tron velkoryse souhlasil s provedením malého výsadku pro lidi, kteří se snažili zadávat objednávky, ale nebyli úspěšní v nákupu. Přesná čísla budou brzy zveřejněna.

– CZ Binance (@cz_binance) 28. ledna 2019

Vypadá to, že Justin Sun vyplňuje mezery, které vznikly kvůli technickým problémům Binance, poskytnutím několika airdrops, ale Binance potřebuje opravit svou platformu, pokud potřebuje, aby jeho launchpad fungoval a aby na něm bylo spuštěno více tokenů.

Opraví Binance své závady na své platformě launchpad? Dejte nám vědět své názory na stejné

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map