Binance Native Token BNB letí 10%, jak Pundi X přidává ke svému POS

reklama Phemex

Binance Coin (BNB), token přední světové burzy kryptoměn, Binance, bude nyní k dispozici na terminálu Pundi X POS pro spotřebitele za účelem nákupu zboží v obchodech po celém světě, kde je nainstalován XPOS.

Když se tato zpráva o dohodě mezi Binance a Pundi X dostala na ulici, mince BNB vyskočila na více než 10%, protože investoři sdíleli vzrušení. Stejný dopad byl zaznamenán u Pundi X (NPXS), protože také došlo k nárůstu kolem 15% v obchodech.

Partnerství Pundi X přibližuje BNB coiny užitečnosti

Společnost Pundi X spustila svůj POS systém s cílem zmocnit vývojáře blockchainů a držitele tokenů k prodeji kryptoměny a služeb v jakémkoli kamenném obchodě na světě, a proto zpřístupnit kryptoměnu všem. Má také vestavěné funkce přijímání plateb z tradičních mobilních peněženek, včetně Alipay, bitcoinové peněženky a dalších, což usnadňuje instalaci obchodu, protože zákazník nyní platí krypto nebo fiaty ze stejného stroje.

Zařízení Pundi X POS má navíc snadno použitelné a bezproblémové rozhraní a pomáhá majitelům obchodů usnadnit transakce, včetně nákupu a prodeje BTC, ETH, NPXS, XEM, XLM, QTUM, ACT a nyní BNB. Kromě přijímání plateb a nákupu a prodeje kryptoměn má zařízení také nabídku check-out pro dokončení transakcí s kryptoměnami. Zde je integrována správa členství, objednávek a inventáře.

Tyto stroje se dodávají ve 3 modelech, konkrétně s XPOS, XPOS Handy a XPOS Desk s XPOS Handy a XPOS Desk, které jsou v současné době ve vývoji a mají integraci pro příjem plateb pomocí VISA / Master Card, apple pay nebo Samsung pay, což je pro obchod pro instalaci.   

Zac Cheah poznamenal, že „Utility pro držitele byla vždy ústřední součástí důvodu BNB pro bytí, což je zřejmé ze způsobu, jakým úspěšně poháněl největší světovou burzu kryptoměn,“

Řekl Zac.

„Jsme hrdí na to, že mezi první desítky zařazených na seznam v systému XPOS patří token tohoto postavení, protože se připravujeme na umístění zařízení do rukou mezinárodních maloobchodníků, a rozšíříme tak další použití na držitele BNB.“.

Přečtěte si také: Genaro spolupracuje s Pundi X na přijetí WidenCryptocurrency

Strategie Pundi X „jít na trh“ silná, může zvýšit užitečnost BNB coinů mnohonásobně

Mince BNB, které v současné době pohánějí burzu Binance jako jejich hlavní nástroj, s touto integrací na Pundi X budou nyní široce používány dokonce k nákupu a prodeji zboží, které přináší užitečnost hlavního proudu mincí. S rostoucím dosahem mincí Pundi X se pouze zvyšuje jeho přijatelnost, díky čemuž si více lidí drží své peněženky.


Od svého vzniku před necelým rokem se BNB dostala do top 20 světových kryptoměn a její tržní kapitalizace přesahuje 1,7 miliardy USD (USD). Integrace Pundi X do BNB a jejího globálního zaváděcího závodu by ji mohla jen posunout na další úroveň. Nedávno společnost Pundi X oznámila otevření své nové evropské centrály v Londýně.

Ve svém projevu na veletrhu Money 20/20 Europe v Amsterodamu, country manažer společnosti Pundi X, Gerhard Drobits, uvedl, že londýnská základna bude ideálně situovat Pundi X tak, aby přivedla plánovaný globální prodej 100 000 svých špičkových prodejních zařízení do globálního maloobchodu..

„Londýn je pro Pundi X dokonalým dalším krokem k rozšíření jeho stopy v Evropě a k podpoře pilotního zavedení, které je skutečně globální. Nyní bude prvních 500 jednotek XPOS připraveno k odeslání z továrny do světa v příštích několika týdnech, “

řekl Drobits.

Kromě čtyř tisíc předobjednávek z trhů včetně Švýcarska, Japonska, Koreje a Singapuru má partner společnosti Pundi X, nadace NEM, zakázky na dalších 20 000 jednotek technologie Pundi X POS v příštích třech letech, podle prohlášení společnosti.

Pokud je Pundi X schopen splnit tyto cíle předobjednávky, posune užitečnost BNB coinů také na nové maxima.   

Mluvčí Binance řekl:

“Binance vždy věřil v sílu trhů a novou blockchainovou infrastrukturu pro průmysl.” To znamená, že zapojení na globálním maloobchodním trhu prostřednictvím zařízení Pundi X založeného na blockchainu v místě prodeje je novou hranicí, jejíž součástí jsme rádi. “

Pochopení významu této CZ, generální ředitel Binance také poděkoval Pundi X

díky @PundiXLabs za podporu BNB v jejich POS. Ještě jeden nástroj, BNB platba na 5000+ POS tento měsíc, a mnohem více později. "Poté, co jsem viděl, jak to funguje osobně, jsem na tuto technologii velmi býčí!" https://t.co/IlsC56d75N

– CZ (neposkytování kryptoměn) (@cz_binance) 25. července 2018

Pokud jde o budoucí plány Pundi X, po Evropě chce vstoupit také na americký trh a plánuje dosáhnout minimálního nasazení 50 000 jednotek XPOS celkem do 1. čtvrtletí 2019, což je pouhé 3 čtvrtiny.

Pundi X by mohla být tou pravou platformou pro minci jako BNB, která převezme mainstream obslužnosti tokenu a dále než jen funkci výměny. Díky tomu, že Pundi X přinese na trh hlavní mince, bude to herní měnič.

Bude BNB schopna najít úspěch na maloobchodní frontě, jak tomu bylo na burze? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map