BitMax.io (BTMX.io) zdůrazňuje kryptoměnový průmysl v roce 2019

reklama Phemex

V minulém roce, BitMax.io, Singapurská obchodní platforma registrovaná rychle rostla vedle blockchainového ekosystému. Úspěšně se etablovala jako lídr v oboru a získala podíl na trhu od větších zavedených platforem příkladem týmového ducha zaměřeného na klienta, dodáváním inovativních produktů a optimalizací systémové architektury. Platforma dosáhla v uplynulém roce pozoruhodného pokroku. Některé klíčové milníky od roku 2019 jsou následující:

Leden:

 • Představili jsme více karet Airdrop pro uživatele platformy s 3x standardní odměnou za výsadek spojenou s vybranými aktivitami v oblasti výpisu projektů.

Únor:

 • Zahájeno inovativní obchodování s maržemi s klíčovými rozdíly: kolaterál mezi aktivy pro flexibilitu financování, půjčka & splácení přímo prostřednictvím obchodování a 0% úrok z půjčky s marží s 8hodinovou splátkou pro potenciálně vyšší ziskovost. Od spuštění se rozpětí obchodního rozpětí rozšířilo o širokou škálu aktiv, včetně ALGO, CKB, ATOM, MATIC, ONE, XTZ, LINK a BTT, stejně jako mnoho populárních tokenů platformy a stablecoiny.

Březen:

 • Provedena první aukce na platformě za účelem nákupu BOLT za zvýhodněnou cenu.
 • Implementovaná funkce zrychleného vydání BTMX pro účastníky soukromého prodeje.
 • Povolené obchodování s maržemi BTMX pod obchodními páry BTMX / USDT a BTMX / BTC.

Duben:

 • Oznámená podpora swapu sítě BNB.
 • Vylepšený systém peněženky BTC s novou vkladovou adresou.
 • Optimalizovaná funkce obchodování s marží a upravená maximální páka BTMX pro obchodování s marží.

Smět:

 • Posílená lavička globálního managementu se vstupem Shane Molidora jako globálního ředitele pro rozvoj podnikání s cílem dále řídit a katalyzovat institucionální pronikání na trh.
 • Hostil jako první na světě Global Digital Impact Night v New Yorku s více než 200 účastníky, včetně špičkových investorů, projektových týmů, ovlivňujících odvětví, novinářů a členů / vůdců komunity.
 • Ohlášeno trvalé zablokování tří miliard BTMX tokenů.
 • Povolené obchodování pro část soukromého prodeje BTMX (BTMXP) pod obchodními páry BTMXP / USDT a BTMXP / BTC.

Červen:

 • Představili jsme první karty volatility v oboru, které předpovídají krátkodobé cenové pohyby u různých digitálních aktiv. Návrh karet volatility je odvozen od tradičních produktů volatility Wall Street s kvazi-opčními strukturami.

Srpen:

 • Ohlásilo strategické partnerství s UltrAlpha, profesionální platformou služeb správy digitálních aktiv, a spustilo nový inkubační fond zaměřený na blockchain, B-Tech, s cílem podpořit expanzi nad rámec usnadnění transakcí a dále zaokrouhlit komplexní ekosystém BitMax.io.

Září:

 • Přerušená těžba transakcí & Režimy reverzní těžby byly úspěšně převedeny do další fáze obchodní expanze a růstu platformy.

Říjen:

 • Uspořádání jednoročního výročí BitMax.io.
 • Zahájen investiční produkt BTMX.
 • Implementován nový odstupňovaný VIP poplatek & Struktura rabatu pro lepší účinnost obchodování na platformě. Nová struktura umožňuje uživatelům získat slevu až 2,5 bps (0,025%) za poskytnutí likvidity na platformě („tvůrce“), zatímco za převzetí likvidity účtuje poplatek pouze 1,5 bps (0,015%) („příjemce“).

Listopad:

 • Ohlášené strategické investice do ChainDream na podporu blockchainového vzdělávání.
 • Kanadský obchodní subjekt io obdržel od kanadské regulační agentury FINTRAC (Centrum pro analýzu finančních transakcí a zpráv) souhlas se svou aplikací pro licenci Money Services Business („MSB“). To naznačuje, že se BitMax.io intenzivně zaměřuje na dodržování předpisů v kritické severoamerické demografické skupině.
 • Partnerství s Prime Trust, americkým regulovaným trustovým subjektem, s cílem nabídnout uživatelům obchodní řešení pro OTC („OTC“) pro provádění velkých transakcí fiat-to-digital aktiv prostřednictvím platformy Prime Trust..
 • Představili jsme nabídku plateb kreditní / debetní kartou prostřednictvím partnerství se společností Simplex.

Prosinec:

 • Dokončené systémové testování nové platformy s deriváty s počáteční nabídkou trvalých kontraktů k rozšíření obchodních produktů BitMax.io z obchodování s hotovostí a marží na sofistikovanější obchodování s pákovým efektem.

V současné době BitMax.io podporuje obchodování s marží u 46 aktiv a nabízí spotové obchodování u 191 obchodních párů. Platforma má více než 500 000 registrovaných uživatelů po celém světě s průměrným denním objemem obchodu přesahujícím 70 milionů $.

S novým rokem za rohem, BitMax.io uvádí, že bude i nadále pokračovat ve své strategické vizi budování finanční platformy na institucionální úrovni s inovativní sadou obchodních produktů a špičkových služeb klientům. Zde je náhled na vysoké úrovni  BitMax.ioStrategický plán 2020:

Komplexní nabídka produktů:

Zahájení vytyčování & validační služby, obchodování s deriváty a další nabídky s přidanou hodnotou k rozšíření současného spotového a maržového obchodování.

Vylepšení OTC služeb:

Vylepšení služeb mimoburzovního obchodování („OTC“) s personalizovanou zákaznickou podporou, přísnějšími spready a efektivnějším procesem vypořádání pro bezproblémový zážitek fiat on-ramp pro globální uživatele.

Získání institucionálního klienta:

Urychlete pronikání do institucí a přihlašování k nim pro vyšší efektivitu trhu s hlubší likviditou a přísnějšími spready od globálně rozmanité škály obchodních protistran.

Neúnavné úsilí o globální dodržování předpisů:

Pokračovat v provádění svého globálního programu dodržování předpisů se silným přístupem k řízení rizik a sledovat aktuální vývoj a vývoj globálního regulačního rámce v rámci přípravy na nový vstup na trh.

Pokračující strategická spolupráce:

Vytvářejte strategická partnerství s více stávajícími a rozvíjejícími se průmyslovými hráči a dále rozšiřujte ekosystém BitMax.io v globálním měřítku.

V roce 2019 položil BitMax.io pevný základ a vybudoval udržitelnou cestu růstu. Platforma bude i nadále stavět klienty na první místo a hnacím motorem inovací maximalizovat pronikání na trh. V tuto chvíli se trh zdá být docela optimistický a nadšený z toho, co pro BitMax.io přinese budoucnost.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map