CEO Ripple vyčistí FUD kolem „XRP Dumpingu“ v rozhovoru s Pomp

reklama Phemex

Spoluzakladatel & Nedávno se stal partnerem společnosti Morgan Creek Digital Anthony Pompliano, aka Pomp rozhovor Generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse. V rozhovoru Garlinghouse vysvětlil měsíční tržby XRP a vyčistil FUD kolem nich. 

Proč Ripple prodává každý měsíc miliony v XRP

V rozhovoru bylo jedno kolo věnováno výhradně měsíčním prodejům XRP a Pomp zahájil relaci dotazem Garlinghouse na to, jak si prohlížel tržby XRP. Garlinghouse začal tím, že lidé ztrácejí ze zřetele skutečnost, že oni (Ripple) byli „nejvíce zainteresovanou stranou v úspěchu a zdraví ekosystému XRP“, protože vlastnili hodně XRP. Dále uvedl, že vše, co udělali a nebylo dobré pro ekosystém XRP, pro ně tedy nebylo dobré, čímž ospravedlnil, že tržby XRP nebyly pro ekosystém XRP škodlivé..

Poté odhalil podrobnosti mechanismu svěřeneckých účtů XRP. Podle společnosti Garlinghouse bylo před dvěma lety jedním z největších problémů na trzích XRP to, že od té doby, co Ripple vlastnil hodně XRP, co by se stalo, kdyby se Ripple rozhodl jej prodat. Aby se tento problém vyřešil, společnost Ripple uzamkla svůj XRP v 55 kontraktech v kryptograficky podepsaných úschově v knize XRP. Podmíněná úschovna byla odemčena jednou za měsíc po dobu 55 měsíců, což znamená, že jedna úschova byla odemčena každý měsíc po dobu 55 měsíců. V každém účtu byla 1 miliarda XRP, což znamená, že v době, kdy Ripple vytvořil úschovu, bylo 55 miliard XRP.

Pomp se poté zeptal, co se stalo s XRP, když byli propuštěni? Na to Garlinghouse odpověděl

“Mohli bychom si s tím dělat, co chceme.”

Garlinghouse dále rozvedl, jak se dosud používaly vydané XRP –

“Některé z nich používáme pro obchody … některé prodáváme programově …”

Garlinghouse vysvětlil dva způsoby, jakými se XRP prodával – prostřednictvím mimoburzovních obchodů a programově. V OTC obchodech se k Ripple přiblížili hlavně kryptospekulanti jako krypto-hedgeové fondy. Společnost Ripple se pokusila zaujmout trh konstruktivním způsobem prodejem XRP prostřednictvím OTC obchodu a programově za 10 bazických bodů denní aktivity na trhu. Chybou, kterou udělali, bylo, že byly vypočítány na základě údajů poskytnutých webem CoinMarketCap, jehož pověst utrpěla pro hlášení falešného objemu. Garlinghouse a Pomp se shodli, že CryptoCompare Top Tier (CCTT) je mnohem důvěryhodnější a spolehlivější pro pochopení skutečného objemu likvidity XRP.

Zdálo se, že to, co Garlinghouse naznačoval, byl jejich záměr s prodejem XRP, nemanipulovat s jeho cenou, spíše nesprávně vypočítali částku, která má být prodána, započítáním nesprávných údajů. Garlinghouse dále uvedl, že nemají nic společného s 99,9% obchodování XRP. Podle zpráv zveřejněných společností Ripple prodala XRP v hodnotě 170 USD v 1. čtvrtletí 2019 a 250 MM v 2. čtvrtletí 2019.

Co se stalo s neprodaným XRP?

Podle Garlinghouse se velká část XRP vrátila zpět do nových úschov. Řekl –


“80% z toho jde zpět.”

Pomp se zeptal generálního ředitele společnosti Ripple na to, co za to potřebují, peníze pocházejí z prodeje XRP. Na to Garlinghouse odpověděl, že investují do společnosti, a uvedl příklad Moneygramu, který Ripple nedávno uzavřel strategické partnerství se společností Moneygram a investoval 30 milionů USD do kmenových akcií společnosti.

Omezení prodeje u držitelů XRP

Zajímavým bodem, kterého se Pomp dotkl, byly dohody o omezeném prodeji u těch, kteří kupovali XRP prostřednictvím OTC obchodů. Garlinghouse k tomu řekl: “Někdy ano.” Dále dodal, že s těmito dohodami o omezeném prodeji bylo to, co společnost Ripple udělala, zdravější než prostředí ETH a bitcoinů, protože tam neexistovala žádná omezení, která by velrybám zabránila vyhodit tokeny.

Pomp se snažil zjistit, jaké jsou prodejní omezení na základě zákazníků nebo obecněji, ale Garlinghouse na to odmítl odpovědět. Řekl-

“Jsme již desetkrát nebo stokrát transparentnější než kdokoli jiný v krypto komunitě a máme k tomu taktiku.” A myslím, že jsi mě právě požádal, abych byl transparentnější. Myslím, že projdu. “

Garlinghouse jednoduše vysvětlil, že se snaží dělat inteligentní a strategické věci, aby využili svou rozvahu a katalyzovali vývoj v ekosystému. Pomp připustil, že lidí, kteří se snažili zjistit všechny tyto informace, bylo příliš mnoho. Bylo to jako říkat, že Ripple by měl open-source své smlouvy.

Existují nějaké zlevněné nabídky pro OTC zákazníky?

Když byl Pomp dotázán na slevy na OTC prodej, pokusil se uhodnout, jestli je sleva kolem 50%. Garlinghouse ho okamžitě opravil slovy, že to bylo více než 5%. Jeho důvodem pro toto číslo slevy bylo, že si myslel, že XRP je měna. Poznamenal –

“Prodali byste dolar za 50 centů?”

Myslíte si, že zveřejnění Garlinghouse pomůže posílit důvěru v Ripple a XRP v krypto komunitu? V níže uvedených komentářích nám dejte vědět, co si myslíte o odpovědích generálního ředitele Ripple!

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map