CoinField Adaption of XRP as Base Currency could increase its Reach to Millions

reklama Phemex

Vypadá to, že XRP se stává oblíbenou burzou kryptoměn, protože v posledních několika měsících několik kryptoburz zvažovalo přidání XRP jako základní měny. Nedávným přírůstkem do tohoto seznamu je CoinField, nejpokročilejší kanadská burza bitcoinů a kryptoměn, která oznámila, že zkoumá možnost výroby XRP jako své základní měny.

Přidání XRP společností CoinField by bylo pro obě strany výhodnou situací

Podle Tweetu předloženého společností CoinField burza uvedla, že hodnotí možnost přidání XRP jako základní měny pro 30 přímých krypto párů spolu s USD, CAD, EUR, GBP, JPY & AED. Rovněž zmínil, že se jednalo o součást expanzních plánů burzy, které zahrnovaly také spuštění platformy do dalších 69 zemí.

Vyhodnocovali jsme možnost přidání #XRP jako základní měna pro 30 přímých krypto párů spolu s USD, CAD, EUR, GBP, JPY & AED. Součástí našeho plánu expanze v 69 zemích.@Vlnění @ Ripple_XRP1 @xrp_news @XRPtheone @XRPstreetTEAM @KingRippleXRP @XrpCenter @suki_ryokou pic.twitter.com/BYHlT4Gsag

– CoinField Exchange (@coinfieldEX) 21. září 2018

Pokud hodnocení projde pozitivně a pokud XRP přidá CoinField, prospělo by to oběma stranám stejně. Společnost XRP by byla vystavena trhu více než 69 zemí a milionům uživatelů CoinField, což by ji připravilo na masové přijetí. CoinField by na druhé straně získal rychlejší zpracování transakcí, snížil transakční poplatky a přivedl by na burzu nové uživatele.

CoinField, což je nejpokročilejší kanadská burza bitcoinů a kryptoměn, pokračuje v rychlé expanzi. Její nedávná oznámení poskytují letmý pohled na vývoj, který burza podniká, aby se její platforma stala globální. Tato oznámení zahrnují přidání 8 nových mincí, které zahrnují Zcash (ZEC), 0x (ZRX), Golem (GNT), OmiseGO (OMG), Zilliqa (ZIL), Augur (REP), token základní pozornosti (BAT) a sůl (SALT) ), přijetí 4 nových fiat měn, plošné snížení poplatků a revoluční krok vpřed v technologii odpovídajících motorů s možností více než 1,5 milionu volání API za sekundu.   

Byl citován CTO CoinField Reza Bashash

„Náš vyhledávací modul je nyní poháněn technologií na podnikové úrovni, která umožňuje až 75 000 obchodních transakcí za sekundu a více než 1,5 milionu volání API za sekundu. Velmi jsme se zaměřili na R.&D, protože naší vizí je stát se nejpokročilejší nezávislou celosvětovou burzou kryptoměn “

Způsob, jakým se CoinField transformuje, se zdá být ideálním partnerem pro XRP, aby také otestoval své možnosti výměny.   

Přečtěte si také: XRP Vedoucí propad altcoinů, zatímco Expert předpovídá býčí scénář

Díky schopnostem XRP si vyměňuje své oblíbené

Schopnosti společností RippleNet a XRP umožnit rychlejší a levnější transakce vedly k jeho popularitě mezi bankami a dalšími finančními institucemi. To je něco, co ještě musí prozkoumat některá z předních kryptoměn, ale zdá se, že už má tolik potřebný začátek.

První burzou, která si jako základní měnu zvolila Ripple ‘XRP, byl DCEX. DCEX nabízí 15 digitálních tokenů pro obchodování s XRP jako základním párem. Mezi digitální tokeny patří mimo jiné digitální měny Litecoin (LTC), Bitcoin (BTC), Tron (TRX), Bitcoin Cash (BCH) a Ethereum (EOS)..

Bitrue, tchajwanská kryptoburza, také oznámila svůj záměr uvést XRP jako základní ražbu v její síti.

Díky podpoře od #XRPCommunity. Bitrue vás hrdě představuje #XRP-založený obchodní trh s 10 obchodními páry dnes! Zůstaňte připraveni na program odměn XRP v následujících dnech. #xrpthesandard #xrpthebase pic.twitter.com/VgXVh3x2Ig

– Bitrue (@BitrueOfficial) 30. července 2018

Bitrue má dlouhé ambice stát se nejspontánnější a nejbezpečnější volbou pro kryptoinvestory na celém světě, a proto si jako svou základní měnu zvolila XRP.

S XRP jako základní měnou mohou burzy obvykle vypořádat transakce za méně než 4 sekundy, což poskytuje obrovskou rychlostní výhodu pro směny oproti jiným možnostem pohybu peněz a pro XRP pomáhá při hromadném přijetí. Jasná výhoda pro obě strany

Uvidíme více burz využívajících XRP jako svou základní měnu a využijeme rychlost, kterou poskytuje? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map