Crypto Market Bottoming Fear začíná slábnout, protože LTC, ETH, XRP a další altcoiny vstupují do nové fáze vývoje

reklama Phemex

Když si svět začal všímat blockchainu a kryptoměny, tržní kapitalizace kryptotrhu zůstala nad hranicí 130 miliard dolarů. Zatímco za minulý týden bitcoiny získaly více než 3%, zdá se, že obavy z oživení medvěda klesají. Nicméně akumulační období může ještě nějakou dobu prodloužit, než býci znovu oživí cenu na úroveň roku 2017.

Bitcoin získává institucionální podporu, cena vstupuje do stavu nestálosti

Zprávy o digitálních aktivech Fidelity, které začaly poskytovat služby úschovy některým způsobilým klientům, jsou pro bitcoin pozitivní zprávou. Trh se navíc oživil z náhlého pohybu medvěda 24. února 2019, kdy se BTC zlomil z $ 4150-4200 v bleskovém propadu téměř o 10%.

Cenová akce na bitcoiny byla rozhodující i během týdne; Bitcoin ožil z 3700 $, aby otestoval úroveň 4000 $. Býci se dívají na 4400 $ jako na svůj další cíl. 3950 $ nicméně působí jako obrovský odpor, z něhož se bitcoiny dvakrát rozložily na 3875 $. Cena se nyní obchoduje nad 3900 USD.

objem bitcoinů24hodinový objem BTC v 1. čtvrtletí 2019

24hodinový objem BTC se však vrátil na úroveň v lednu 2019, kdy převládajícím sentimentem byl strach z nového dna v bitcoinech. I když nelze zcela vyloučit medvědy, zdá se, že cena se drží stabilně nad 3700 USD. Kromě toho se množství bitcoinů od posledního čtvrtletí pohybovalo v rozmezí 3 000–4 000 USD, což se připisuje jeho stabilitě.

Ethereum má před sebou ještě dlouhou cestu vývoje

Zatímco cena etherea korigovala z ročního maxima 164 až 137 $ po aktualizaci Konstantinopole. Od začátku roku se sentiment na trhu Ethereum zvýšil. Očekává se, že implementace shardingu a PoS bude zavedena do roku 2020 v Serenity Update.

Většina ostatních platforem Dapps (Decentralized Application) jako EOS, Tron a Cardano měla příležitost poučit se z chyb Etherea. Platformy nového věku mají vyšší schopnost transakcí a nabízejí také vyšší funkčnost. Počet tokenů ERC-20 však v síti oživil víru implementací její první aktualizace.

Já osobně jsem rozhodně nepříjemný "měsíc nebo poprsí" výstřel, protože existuje spousta možných budoucích světů, kde ETH je kryptoměna č. 1 za cenu 100 $ a také tam musíme přežít a poskytnout hodnotu, kterou lidé očekávají od blockchainů.

– Vitalik Non-giver of Ether (@VitalikButerin) 8. března 2019


Po aktualizaci Konstantinopole se odměny těžařům snížily o 33%, cena se však drží nad 30% úrovní, s níž začal rok. Přesvědčení Vitalik Buterin o vývoji a úspěchu Etherea také obnovilo důvěru investorů jako výzkumná zpráva společnosti Delphi Digital analyzuje stav sítě po aktualizaci „Serenity“.

Litecoiny se obchodují zeleně, zatímco obchodníci čekají na nové vypuknutí

Litecoin na druhé straně pokračuje ve vzestupu a snaží se otestovat hranici 60 USD. Základy litecoinu se ohromně zvýšily díky jeho transakčním schopnostem a nově nalezené vytrvalosti vůči zastupitelnosti. Cena litecoinu za týden vzrostla o 21%; obchodovalo se za 47,6 USD, zatímco cena v době psaní tohoto článku byla 57,6 USD.

Litecoin překonal celkovou tržní kapitalizaci EOS a podle coinmarketcap se chystá na číslo 4. Čtyři nejlepší kryptoměny podle celkové tržní kapitalizace jsou Bitcoin, Ethereum, XRP a Litecoin.

Nejenže ano $ LTC převrátit $ EOS, jeho tržní kapitalizace je větší než $ BCH a $ BSV kombinovaný! ?

CC: @flappening pic.twitter.com/e49mwBHZ3Z

– The Lite School ⚡️ (@theliteschool) 7. března 2019

Mohou kryptoměny přežít výzvu, kterou představují „stablecoiny“?

Mnoho finančních institucí a vlád vyjádřilo zájem o uvolnění svých stablecoinů. Po vydání JPM coinů se tržní nálady vůči Blockchainu ohromně zvýšily, ale také to vyvolalo pochybnosti o užitečnosti a výhodách používání centralizované kryptoměny, která postrádá interoperabilitu a bude fungovat stejně jako digitální FIAT nebo „IOU“.

Zdálo se, že se tržní nálady oživily směrem ke dvěma dalším kryptoměnám poskytujícím řešení centralizovaným měnám prostřednictvím Blockchainu a jejich decentralizovaného tokenu; XLM a XRP. Ripple a R3 také nadále navazují partnerství po celém světě.

BCH také obchoduje v rozmezí 135 $. Další nejzajímavější cenová akce byla pozorována u společnosti Binance Coin (BNB), která se od minulého týdne obchodovala o 28% výše. Binance DEX s cennými partnerstvími a specializovaným PR týmem pokračuje v získávání obchodu pro burzovní platformu. Binance také vstoupil do top 10 kryptoměn podle tržní kapitalizace a je na 7. místě s trhem přes 2 miliardy dolarů.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map