Crypto Weekly: Bakkt rozšiřuje Crypto Custody, Blockchain.com uvádí Crypto Lending Services a další

reklama Phemex

Klíčové vlastnosti 

  1. Bakkt rozšiřuje své řešení pro kryptoměnu na podnikové úrovni do všech institucí
  2. Bank of Tanzania varuje veřejnost před používáním kryptoměn
  3. Analytici posouvají bitcoinové [BTC] býčí časové osy po roce 2021
  4. Čína podpoří inovaci blockchainu investováním 2 miliard USD do roku 2023 – zpráva IDC
  5. SBI Ripple Asia ohlašuje první službu převodu peněz mezi Japonskem a Vietnamem pomocí RippleNet
  6. Blockchain.com uvádí na trh služby půjčování kryptoměn; Vyplaceno 120 milionů $ v listopadu
  7. Singapurská centrální banka, JP Morgan, aby vyvinula přeshraniční platební systém založený na blockchainu

Bakkt rozšiřuje kryptoměnu na všechny instituce

Bakkt nyní nabízí úschovu bitcoinů všem institucím. Klienti z celého světa nyní mohou chránit svá aktiva pomocí nabídky společnosti Bakkt na podnikové úrovni. Ten dále také obdržel povolení od newyorského ministerstva finančních služeb (NYDFS) nabízet úschovu bitcoinů všem institucím. Seznam firem, které se zaregistrovaly jako počáteční zákazníci, zahrnuje Pantera Capital, Galaxy Digital a Tagomi. Očekává se, že se další firmy připojí během několika týdnů. Společnost Bakkt dříve poskytovala služby úschovy pouze klientům obchodujícím s futures kontrakty bitcoinů. 

Bank of Tanzania vydává oznámení o používání kryptoměn

Banka Tanzanie ve veřejné vyhlášce varovala veřejnost před používáním kryptoměn. Oznámení dále uvádí, že kryptoměny nejsou v Tanzanii legálně povoleny. V oznámení se dále uvádí, že zaznamenala rostoucí trend mezi veřejností zapojenou do aktivit založených na kryptoměnách. Posledně jmenovaný také zdůrazňuje skutečnost, že některé subjekty v Tanzanii uvádějí na trh dojem, že kryptoměny jsou v zemi zákonným platidlem. 

Thomas Lee a Tone Vays předpovídají cenu 50 000 $ bitcoinů [BTC] na rok 2022

Přední analytici Thomas Lee a Tone Vays rozšířili své vzestupné cíle až na 50 000 USD až do roku 2022. Kryptotrh pozitivně hodnotí vzestupnou tendenci před polovinou v květnu 2020. Podle Vayse a Lee by však událost mohla selhat splnit očekávání investorů. Býci se nemýlili o hysterii, kterou by bitcoin mohl nabídnout. Řekl Tone Vays

“Pokud se bitcoin začne blížit 20 000.” Půjde to velmi rychle nahoru “

Jeho časové plány pro rozdělení jsou však v druhé polovině roku 2021 až počátkem roku 2022. Toneova předpověď se navíc shoduje s analýzou ceny bitcoinu Tomem Lee. Cena bitcoinu se podle něj řídí síťovým efektem. Má exponenciální vztah s cenou. Z tohoto důvodu by trvalo téměř 1 milion uživatelů, aby se cena dotkla 25 000 dolarů.

Čína utratí 2 miliardy dolarů za inovaci blockchainu

Nová zpráva americké analytické firmy International Data Corporation (IDC) předpovídá 67% CAGR v čínském blockchainovém technologickém průmyslu na roky 2018 až 2023. V srpnu IDC vydala celosvětovou zprávu o růstu blockchainu s odvoláním na 60% složený roční růst míra (CAGR) výdajů v globálním blockchainovém průmyslu, která se do roku 2023 zvýší na 16 miliard USD. Čínský trh má přispět k osmině celosvětového tempa růstu díky nedávným pozitivním zprávám vycházejícím ze země.

SBI Ripple Asia ohlašuje první službu převodu peněz pomocí RippleNet

SBI Ripple Asia a SBI Remit, dceřiné společnosti SBI FinTech Solutions, uzavřely partnerství s Tien Phong Commercial Joint Stock Bank, vietnamskou komerční bankou založenou v květnu 2008, aby zavedly první japonsko-vietnamskou službu převodu peněz v reálné měně s využitím technologie Distributed Ledger Technology (DLT) . Přijetí RippleNet umožní převod finančních prostředků mezi SBI Remit a Tien Phong Bank v reálném čase a za nízké náklady. Ve skutečnosti počet obyvatel vietnamských obyvatel v Japonsku za posledních pět let vzrostl 4,57krát na 330 835. Systém umožní bezproblémové převody a pomůže vybudovat loajální zákaznickou základnu pro obě společnosti.

Blockchain.com uvádí na trh služby půjčování kryptoměn 


 Blockchain.com nedávno oznámil své plány na spuštění své služby půjčování kryptoměn, která vyplatila institucím pouze v listopadu 120 milionů dolarů. Od svého uvedení na trh v srpnu (jako beta verze pro konkrétní institucionální klienty) byla společnost svědkem masivního zájmu o tuto službu. V listopadu se hodnota zatím dotkla hranice 120 milionů dolarů, což signalizuje obrovský institucionální zájem o produkt nabízený Blockchain.com.

Singapurská centrální banka JP Morgan Synergy vyvine přeshraniční systém založený na blockchainu

Singapurská centrální banka, Singapurský měnový úřad (MAS) uzavřela partnerství s gigantem investičního bankovnictví JP Morgan a vyvinula prototyp blockchainu pro přeshraniční platby. Prototyp umožní vypořádání plateb pomocí různých měn ve stejné síti. Stejně tak bude Temasek, investiční společnost vlastněná singapurskou vládou, podporovat iniciativy MAS a JPMorgan. 

Prototyp je součástí páté fáze projektu Ubin. Ten byl zahájen v listopadu 2016 společností MAS ve spolupráci se singapurským odvětvím finančních služeb pro zkoumání platebních vypořádání a cenných papírů založených na blockchainu. 

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map