Malta byla v minulosti nazývána ostrovem blockchain, protože malá země přijala blockchain a byla jednou z prvních zemí, které zavedly regulaci a rámce pro následnou technologii distribuované účetní knihy. Země opět prokázala, že to byl dobrý krok, protože máme další zprávy od jedné z největších blockchainových společností se sídlem v této zemi, Elrond. Za méně než 3 roky toto fascinující spuštění blockchainu překonalo tržní ocenění přes 800 milionů dolarů, ale vypadá to, že je to jen milník pro podnikání, které se chystá dělat mnohem větší a lepší věci. Tato společnost sídlící na krásném St. Juliens na Maltě se v posledních několika letech prosazovala. V tomto článku pojednáváme o nejnovějších úspěších společnosti a jejich dosavadních úspěších. 

Spuštění peněženky Maiar

Posledním úspěchem společnosti Elrond je oznámení o spuštění její peněženky Maiar. Účelem této peněženky je usnadnit registraci další miliardy uživatelů do ekosystému kryptoměny a blockchainu. Maiarova peněženka je nastavena tak, aby konkurovala některým stávajícím gigantům v odvětví plateb, jako jsou Google Pay, Paypal a Revolut. Skutečným jedinečným prodejním bodem této aplikace je to, jak bezpečná je, ještě více je zcela soukromá a levná, takže by měla působit jako skutečná alternativa v blockchainovém prostoru pro některé z gigantů v oboru. Pokud se má věřit humbuku ohledně aplikace peněženky Maiar, jediná věc, která stojí mezi Elrondem a světovou nadvládou, je marketingový rozpočet pro připojení uživatelů, kteří potřebují, aby byli úspěšní.

Elrond již úspěšně dokončil své další cíle, takže když hovoří o zapojení další miliardy lidí do kryptoměny a blockchainu, je pravděpodobně moudré to brát v nominální hodnotě. Pokud to může být společnost, která začíná přitahovat masy ke krypto a blockchainu, možná se díváme na jednorožec v hodnotě miliard dolarů. V tomto případě si budeme muset počkat, až uvidíme, jak bude uvedení na trh a jak úspěšná je peněženka Maiar na otevřeném trhu, ale nakonec není na škodu dostat se za společnost, která se snaží přinést krypto a blockchain technologii masy.

O peněžence Maiar

Aplikace Maiar wallet je mobilní peněženka a aplikace integrovaná do globálních plateb, která bude využívat blockchain Elrond. To znamená, že pomocí blockchainu společnosti Elrond získává výkon v internetovém měřítku, který lze škálovat daleko za sto tisíc transakcí za sekundu. Cílem společnosti Elrond při uvolnění této peněženky je reimagine, jak dochází k jakémukoli převodu hodnoty, mimo jiné k převodu aktiv, převodu peněz, převodu vlastnických práv nebo opravdu cokoli s převáděním hodnoty od jedné osoby nebo subjektu jinému.

Proč spouštět další platební aplikaci?

Výhody blockchainové technologie byly v posledních letech mimo dosah široké veřejnosti a v důsledku toho dosud nedošlo k masovému přijetí blockchainové technologie.

Spuštění mobilní aplikace Maiar bude znamenat, že masy mohou jednoduše a snadno přijmout blockchainovou technologii pouhým stažením mobilní aplikace. Výhody aplikace proto jdou daleko za rámec poskytování služby uživateli, v podstatě aplikace poskytuje službu celé blockchainové komunitě a světu, protože otevírá dveře použitelnosti proveditelným způsobem. Jakmile masy přijmou tuto novou technologii, otevře dveře dalším společnostem, aby začaly dělat totéž.

“Miliardy lidí mohou posílat přímé zprávy svým kontaktům, protože je to pohodlné, intuitivní a levné.” řekl Beniamin Mincu, generální ředitel společnosti Elrond. “Maiar a Elrondův blockchain jim nyní nabízejí stejnou zkušenost, co se týče posílání peněz.”

Získání zájmu uživatelů

Uživatelé nemají tendenci se starat o to, zda je něco blockchain, nebo ne, takže jejich zájem a zapojení do používání aplikace je jednou z dalších klíčových silných stránek peněženky Elrond Maiar. Samotná peněženka má úhledný design a je do ní začleněno vše od gamifikace po uživatelskou zkušenost a zdokonalování uživatelského rozhraní, což má za následek, že uživatel bude moci aplikaci začít používat během několika sekund po stažení.

Z toho, co říká Elrond, vyplývá, že při vytváření této aplikace peněženky nové generace nebyly ušetřeny žádné náklady a doufejme, že masový trh uvidí čas a úsilí, které při jejím vytváření šlo, a přijme novou technologii s otevřenou náručí. 

Zřeknutí se odpovědnosti: Proveďte svůj vlastní průzkum týkající se propagované společnosti nebo kterékoli z jejích přidružených společností nebo služeb uvedených v článku. Coingape.com nenese žádnou odpovědnost za vaše poškození nebo ztrátu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me