Ethereum Readies Munice posouvá svou cenu na nová maxima

reklama Phemex

Ethereum, druhá největší mince krypto ulice, může bojovat, aby udržela cenu nahoře a vyřešila problémy s přetížením a rychlostí, ale rozhodně má novinky z vaření, které by mohly být z dlouhodobého hlediska strukturálně pozitivní pro minci.

Ethereum přivítá Konstantinopol, zatímco Bitmain spouští těžařský fond Ethereum

V říjnu letošního roku se Ethereum připravuje na svůj největší upgrade, kterým by mohl být dosud největší test Blockchainu v hodnotě 29 miliard USD. Tato aktualizace, která se jmenuje Konstantinopol, je navržena ke zvýšení efektivity v síti Ethereum a snížení transakčních nákladů. Konstantinopol je také odrazovým můstkem k větším cílům Etherea; série změn, které zlepšují rychlost a rozsah transakcí. V současné době síť Etherea, stejně jako bitcoiny, trpí několika zásadními problémy: vysokou spotřebou energie (těžbou), centralizací těžebních fondů a nedostatečným přístupem k těžebnímu hardwaru..

Dlouhodobý projekt společnosti Ethereum, Casper, si klade za cíl tyto problémy řešit. Constantinople položí základy pro Caspera, jehož cílem je posunout Ethereum ze systému proof-of-work (POW) na systém proof-of-stake (POS). Tento upgrade by mohl být pro Ethereum splněným snem, ale nebude to snadné. Upgrady celého systému vyžadují, aby každý software používaný k upgradu na nová pravidla byl téměř současně, což znamená, že je třeba překonat koordinační potíže, aby kód pokračoval v provozu tak, jak byl navržen. Ethereum také čelí „obtížné bombě“.

„„ Bomba obtížnosti “společnosti Ethereum odkazuje na zvyšující se úroveň obtížnosti hádanek v těžebním algoritmu používaném k odměňování horníků.“

V roce 2019 bude obtížná bomba mnohem těžší těžit ether (a tedy zpracovávat transakce). Největší výzvou společnosti Ethereum je, zda odložit bombu nebo urychlit upgrady, než zasáhne. Jedna věc je jistá, Ethereum je připraveno na pekelnou jízdu v čele až do října.

I když se jedná o vlastní pozitivní aktualizaci společnosti Ethereum, společnost Bitmain-backed mining pool BTC.com rozšiřuje své nabídky o Ethereum a Ethereum classic, oznámila společnost ve čtvrtek. Tento krok je součástí snahy „pomoci Ethereu škálovat svou těžební infrastrukturu,“ uvádí se v oznámení. Ředitel projektu Bitmain Zhong Zhuang řekl, že firma doufá

„Rozšířit síť Ethereum předáváním… odměn prostřednictvím našeho systému [Full Pay Per Share],“ který odměňuje horníky za účast ve fondu. ”

Nové fondy budou obsahovat zejména možnosti těžby GPU a CPU, uvádí se ve vydání, a to navzdory skutečnosti, že Bitmain vydal pro Ethereum svůj první integrovaný obvod zaměřený na ethereum zaměřený na aplikace (ASIC) na začátku tohoto roku.

Přečtěte si také: NASDAQ Ready to List & Obchodujte bitcoiny, ethereum & další kryptoměny do roku 2019

CBOE zahájí futures na Ethereum do konce roku 2018

Zatímco všichni hledají BTC ETF a jeho schválení, pro komunitu Ethereum a pro celkovou kryptoměnu CBOE, největší opce a burzy futures v USA, řekl tvůrcům trhu, že debut Ether futures začíná zavřít. Výměna však čeká na další jasnost z CFTC.

Tento nový vývoj s potenciálně dalekosáhlými důsledky by mohl proběhnout do konce roku 2018,

Aby pomohla nastartovat tento proces, CBOE údajně zakládá nadcházející éterické futures na podkladovém trhu platformy kryptoměny Gemini, kterou založili a provozují Tyler a Cameron Winklevoss.

CBOE již zkoumá kryptoměnu Ethereum s tržní hodnotou 29 miliard dolarů mnoha různými způsoby. Také na pozadí postavil související produkty, zatímco čekal na další přehlednost.

Bude pozitivita toku zpráv pro Ethereum úžasná, mnoho lidí by chtělo počkat a uvidí, jak bude upgrade Etherea Constantinople postupovat? Pokud to půjde hladce, vidíme na minci silný vzestup. Opět čekejte a sledujte situaci pro komunitu Ethereum a investory

Bude Ethereum schopno úspěšně splnit tato oznámení a porazit bitcoin jako kryptoměnu číslo 1? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map