Matic Network: Vývojář Ethereum vyvrací pověsti o tom, že by MATIC Dump byl zasvěceným místem

reklama Phemex

Matic Network (MATIC) dnes zažil zásadní otřes, protože je v obrovských částkách vyhozen na burze kryptoměn Binance, čímž ztratil 60% své hodnoty. Brzy po skládce se na kryptotrhu začaly šířit zvěsti o tom, že dumping je zasvěcenou prací. Ale vývojář Ethereum, známý jako Eric.eth vyvrátil fámy. 

Splnila se noční můra

Není neobvyklé, že projekty v krypto sféře získávají a ztrácejí dvojciferně za jediný den, ale pro síť MATIC byl den skutečnou noční můrou. Z hodnoty 0,041 v časných ranních hodinách 10. prosince až po pokles na 0,011 ztratila mince během několika hodin více než 70% své hodnoty.

Spoluzakladatel a provozní ředitel Matic Network, Sandeep Nailwal, tweetoval o katastrofě a zveřejnil a blog, říká, že tým Matic Network neměl s událostí nic společného a je za tím nějaký účet FUD. Řekl také, že Matic Network zveřejní podrobnou analýzu toho, co se stalo.

Právě jsem se vzbudil na tuto noční můru kvůli nouzovému volání někoho

Velmi brzy bude jasné, že za tím nejsme, protože některé účty FUD se snaží naznačit

Zveřejníme podrobnou analýzu a z této evidentní manipulace vyjdeme silnější než kdy jindy

– Sandeep Nailwal-Matic Network (@sandeepnailwal) 10. prosince 2019

Vývojář Ethereum vyvrací pověsti

Na trhu kolují zvěsti o tom, co mohlo způsobit skládku, a jednou z teorií je, že dumping byl zasvěcenou prací. Zakladatel společnosti Validity Crypto, Samuel JJ Gosling naznačil, že za skládku byl zodpovědný tým Matic Network. Řekl, že klobouk, který Matic Network Foundation přenesla 1495 322 715 MATIC, který za posledních 50 dní tvořil 15% nabídky a tokeny přistály na likvidaci Binance.

Jen jsem se nějaká slídila a zjistila, že #Matic Network Foundation převedla 1 495 322 715 $ MATIC (15% nabídky, přibližně 67 314 942 USD na ATH) za posledních 50 dní, z nichž se zdá, že byly odeslány k likvidaci #Banance. https://t.co/FLPl4HyfiO pic.twitter.com/dpYG8rMoHX

– Samuel JJ Gosling (@xGozzy) 10. prosince 2019


Vývojář Ethereum, Eric, však ukázal, že teorie je falešná. Zveřejnil, jak Matic Network poslala Binance pouze 290 000 000 MATIC a ne 1 495 322 715. Sdílel také podrobnosti o historii transakcí.

Brzy poté Gosling také opravil svá tvrzení a omluvil se Matic Network a krypto komunitě.

Chci se jen hluboce omluvit za poskytnutí nepřesného tvrzení, ukázalo se, že to bylo jen 381 903 830 $ MATIC (3% nabídky) "zdá se" byl zlikvidován, provedl jsem nesprávný výpočet a do výpočtu jsem zahrnul vstupy i výstupy. https://t.co/BHFu5GW0A2 pic.twitter.com/9xdoC19Ga6

– Samuel JJ Gosling (@xGozzy) 10. prosince 2019

Tým Matic také reagoval na vydání převodů tokenů na Twitteru a v blog. Nejprve Sandeep Nailwal odpověděl na Goslingově vlákně tím, že jeho analýza byla špatná. V transakci 1,4 Bn MATIC byl 1,08 Bn MATIC transakcí převod MATIC z účtu pro inteligentní uzavření smlouvy na účet nadace.

Můžete udělat analýzu. 1,4 miliardy tokenů, které jste uvedli, 1,08 miliardy txn je převod z účtu blokování chytré smlouvy na účet nadace

Započítali jste to do celkového pohybu žetonů. Ostatní přesunuté tokeny jsou tak, jak byly sděleny. Screenshot je také zavádějící

Zveřejňujeme o tom podrobně

– Sandeep Nailwal-Matic Network (@sandeepnailwal) 10. prosince 2019

Stejný tweet zopakoval také z oficiálního účtu Matic Network. Tokeny základního účtu byly stále s týmem a pouze převod 248 milionů tokenů se shodoval s čistým pohybem směrem ven.

Matic v tom všem neměl ŽÁDNOU roli.

Pro pohyb tokenů jsme oznámili vydání ~ 0,25% (248 mil.) Tokenů jako Oct unlock, což se shoduje s agregovaným pohybem směrem ven.

Žetony základů stále existují.https://t.co/BhDDqFWF6H

MATIC se odrazí silnější než kdy jindy!

– Matic (@maticnetwork) 10. prosince 2019

CZ rozšiřuje podporu pro Matic Network

Generální ředitel Binance Changpeng Zhao aka CZ také rozšířil svou podporu pro Matic Network. Tweetoval, že jeho tým data vyšetřuje, ale už je jasné, že Matic Network s tím nemá nic společného. Mohlo se stát, že řada velkých obchodníků zpanikařila a začala se rozprodávat a vytvořila cyklus.

Náš tým data stále vyšetřuje, ale už je jasné, že tým MATIC s tím nemá nic společného. Řada velkých obchodníků zpanikařila, což způsobilo cyklus. Bude to tvrdý hovor o tom, jak moc by burza měla zasahovat do obchodování lidí. https://t.co/wOVF6tEBkQ

– CZ Binance (@cz_binance) 10. prosince 2019

Když se člen kryptokomunity zeptal, jak je jasné jen několik hodin po skládce, že se tým Matic Network do toho nezapojil, CZ odpověděla, že k tomuto závěru dospěli pohledem na účty s vysokým dopadem / ziskem / ztrátou a kontrolou na účtech, které bylo možné identifikovat – tj. lidé, kteří obchodovali na Binance po dlouhou dobu, VIP účty atd.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map