reklama Phemex

Kryptoměny se stávají mainstreamem. Od schválení společností Visa a Mastercard až po vpád Paypalu a Revolut do kryptoměny kryptoměna konečně zasáhla masy. Vzhledem k povaze blockchainové technologie bez povolení však stále existuje mnoho regulačních překážek, které čelí cestě kryptoměny k úplnému masovému přijetí.

Jednou z těchto překážek jsou vysoké požadavky know-your-customer (KYC) stanovené finančními institucemi, které vedly ke vzrůstajícímu procentu nebankovního a nedostatečně bankovaného obyvatelstva v rozvinutých i rozvojových zemích..

I když se uživatelům podaří získat přístup k bankovním službám, často jim jsou odepřeny základní finanční služby, které by jim poskytly šanci zlepšit jejich život. Kryptoměny demokratizují finance a pomáhají bankám odblokovat: k přesunu bitcoinů potřebujete pouze přijímací peněženku, to je ono. Podle k údajům Světové banky, V roce 2017 bylo uvolněno 1,7 miliardy lidí.

Ve snaze omezit praní špinavých peněz, financování terorismu a další nezákonné použití kryptoměny donutili regulační orgány po celém světě, aby kryptoměnová platforma vynucovala kontroly KYC u svých uživatelů. To často vede k invazivním praktikám z kryptografických platforem a mnoha bolestem hlavy, takže uživatelé mohou být využíváni za obrovské poplatky.

V prostoru však existují společnosti, které prosazují řešení těchto problémů, i když dodržují Kontroly KYC. Jedna taková společnost je Obchod Alfacash, burza kryptoměn bez vazby, která funguje od roku 2012.

Kryptoměnová expozice bez vystavení

Alfacash Store, jako regulovaná společnost, která je v souladu s 5. směrnicí Evropské unie proti praní peněz, prosazuje kontroly KYC. Dělá to ale jinak, prostřednictvím procesu poháněného společností Sumsub, lídrem na trhu, který umožňuje téměř okamžité ověření KYC.

Na Alfacash se uživatelé jednoduše musí zaregistrovat a ověřit svou totožnost pomocí jednoho ze tří státem vydaných identifikačních dokumentů:

  • občanský průkaz
  • Řidičský průkaz
  • Cestovní pas

Poté, co ověří svou totožnost vládním dokumentem, mohou pokračovat v pořízení fotografie s dokumentem v ruce, aby zabránili podvodu. Jakmile je selfie vyfotografována a pokud je v ní uživatel i dokument jasně viditelný, ověření je automatické po třech minutách.

A je to. Žádná videa nesoucí ručně psané znaky, žádná zbytečná rizika při používání vašich dokumentů a žádné ponižující žádosti vyžadující osobní údaje. Jakmile je KYC předán, uživatelé nemusí znovu projít stejným procesem.

Kromě toho, procházení KYC není ani nutné, pokud směňují kryptoměnu za jinou, a jako takové je nutné pouze obchodujte s kryptoměnami pro fiat měnu. Jednoduchý widget Alfastore má dobře známé a intuitivní uživatelské rozhraní.

Zabezpečení je nejdůležitější

Procházení těchto kroků přirozeně vyžaduje, aby uživatelé sdíleli některé citlivé informace. Alfastore prosazuje silnou ochranu údajů o spotřebitelích podle obecného nařízení o ochraně údajů (GDPR) zásady.

V některých případech jsou předaná citlivá data zneužita a špatní aktéři je používají k pokusu o podvodné uživatele. v některé vzácné případy, únik dat stačil na to, aby tito aktéři vyhrožovali a pokusili se zaútočit na uživatele, aby šli po jejich držení kryptoměny.

Dodržování zásad GDPR a zajištění co nejmenšího množství informací zajišťuje bezpečnost uživatelů. Spolupráce s lídry na trhu a důvěryhodnými organizacemi dále zdůrazňuje závazek společnosti Alfastore k bezpečnosti.

Nakonec to znamená, že Alfastore je bezpečná platforma pro obchodování s kryptoměnami. Vzhledem k tomu, že se nejedná o depozitní platformu, mohou uživatelé začít obchodovat se svými kryptoměnami bezprostředně po registraci v případě kryptoměnových obchodů nebo po absolvování KYC v případě obchodů fiat-to-krypto.

 V budoucnu Alfastore rozšiřuje svůj ekosystém zpracováním kryptoměn a peněženkovými službami. Platforma již podporuje většinu špičkových kryptoměn včetně BTC, ETH, XRP a LTC. Podporuje také hlavní tokeny z decentralizovaného finančního prostoru (DeFi), včetně UNI, YFI, DAI, MKR a Wrapped Bitcoin.

A úplný seznam podporovaných kryptoměn najdete na webových stránkách platformy. Alfastore je také nastaven tak, aby přidával propagační akce, slevy a další speciální programy, které pomáhají uživatelům integrovat se do prostoru kryptoměny.

Společnost je řízena týmem exportu v kryptoměnové ekonomice a programování, který pevně věří v sílu kryptoměn. Jeho cílem je vybudovat udržitelné a transparentní podnikání a zároveň poskytnout uživatelům a příležitostem za nízké poplatky. Můžeš zaregistrujte se pro platformu začít obchodovat s kryptoměnou, aniž byste byli odhaleni.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me