reklama Phemex

Narazil jsem na tweet, který „Pierre Rochard“ zveřejnil 24. ledna 2019. Upoutal mou pozornost, když jsem četl, jak pan Rochard tvrdil „„Susan Athey„(Člen představenstva společnosti Ripple a stanfordský ekonom) byl společností Ripple podplacen, aby propagoval nepravdivé informace o bitcoinech. Sdílel tyto informace se screenshotem, který „Prof. Athey ho zablokoval na sociálních sítích Twitter.

Zkorumpovaná akademická obec je v plném krizovém režimu

Ekonom Stanfordu byl podplacen společností Ripple (XRP), aby propagoval nepravdivé informace o bitcoinech

Dávejte pozor na podvodníky, podvodníky, šarlatány a partnery! pic.twitter.com/lwwiE8AIG9

– Pierre Rochard [⚡️] (@pierre_rochard) 24. února 2019

Student hledá jasnost u Stanfordského profesora

Začalo to studentem Stanfordské univerzity jménem „Conner Brown“, který sdílel lámání e-mailů na Twitteru, které tvrdil – již sdílel s profesorem. Podle prohlášení studentky Susan Athey, která je profesorem ekonomie technologie na Standford Graduate School of Business, sdílela „několik nesprávností“ ohledně bitcoinů ve srovnání s XRP.

https://t.co/7Z9PAb98Qb

– Conner Brown (️ (@_ConnerBrown_) 24. února 2019

Prezentace na obchodní škole je sice měsíc stará – ale student, protože od profesora nic neslyšel prostřednictvím e-mailu – vzal twitter a sdílel stejný e-mail, aby získal jasnou představu. Pošta zní následovně; (E-mail podrobně)

Susan Athey Nesouhlasí s nárokem studenta

Za zmínku stojí, že Prof.Athey spolu s profesorem ekonomie technologie na Stanfordské postgraduální škole podnikání. – je také rada Ripple Labs.

Po tweetu profesor Athey nesouhlasí s tvrzením studentů a 24. února 2019 se připojil k Twitteru a vysvětluje, že „ve třídě nebyla profesorkou – spíše lektorkou ve třídě s rolí Ripple. Podle jejích slov;

Hey-I was a guest lector in this class with Ripple role mentioned, not the professor; Conner mě nikdy nekontaktoval ani se mnou tento dopis nesdílel; jeho popis mé přednášky je karikaturou a nesouhlasím s jeho charakteristikami přednášky.

– Susan Athey (@Susan_Athey) 24. února 2019

S nárokem Prof.Athey studentka znovu požádala o snímky, které prezentovala během prezentace a na vyžádání, Prof.Athey sdílela prezentaci (která je uvedena níže)

Tady jsou moje snímky. Na rozdíl od toho, co si můžete myslet z Connerova příspěvku, jsou přednáška a snímky velmi vysoké, intuitivní, protože to byla třída MBA bez pozadí v blockchainu. Jen se snažím podat celkový obraz i některé výzvy. https://t.co/fI5bQ9HxKn

– Susan Athey (@Susan_Athey) 24. února 2019

Polovina odpovědí stále

Prezentační snímky nedávaly konverzaci „plný bod“ – Pierre Rochard a další nadšenci kryptoměn začali pochybovat o „zvukové verzi prezentace a odhalení“. Pan Rochard se proto neustále ptal „Bez zvuku“…

Bez zvuku, jen na základě podstatného obsahu snímků, tato prezentace vychází jako infomercial Ripple (XRP).

– Pierre Rochard [⚡️] (@pierre_rochard) 24. února 2019

Navíc se nadšenec XRP, který upřednostňuje Ripple a jeho nativní token, „zapojil do konverzace“ a říká „Porovnání XRP s BTC je dobré, pokud jde o platby. Zejména uživatel „Elliptic Herb“ obdivováním XRP pro platbu osobně tvrdí, že „BTC je pro platbu špatný, protože je pomalý“.

Myslím, že argument o elektřině je relevantní, pouze pokud přímo porovnáváte stejný případ použití. XRP je pro platby, BTC pro SoV. Může být lepší přímo porovnat spotřebu energie LN txns s XRP txns. Osobně si myslím, že BTC je špatný pro platby, protože je pomalý.

– Eliptická bylina (@EllipticHerb) 24. února 2019

V reakci na to pan Rochard tvrdí, že „BTC je i nadále mnohem likvidnější než XRP“.

Spravedlivý, můj názor je, že jak sklady hodnoty, tak platby vyžadují likviditu a BTC je i nadále mnohem likvidnější než XRP. Možná může XRP udržitelně růst svou likviditu rychleji než BTC a nakonec ji předjet, ale jsem skeptický, protože ještě nemáme ani futures na XRP.

Kryptoměnové nadšenci (zejména bitcoinoví maximalisté) zatím čekají na další objasnění od Prof.Athey. Na druhou stranu nadšenci XRP, kteří považují instanci XRP za dobrý způsob platby, tiše podporují její pozitivní stránky.

Všimněte si – nic ještě není uzavřeno a zde uvádím pouze otevřené prohlášení profesora Atheyho, tvrzení studenta a moji interakci s Pierrcem Rochardem.

Zůstaňte naladěni s Coingape, protože zkoumáme, co má Prof. Řeknout o tvrzení studenta – jakýkoli názor je mezitím vítán.

Co si myslíte, že tvrzení je skutečně etické? Nebo si myslíte, že něco chybí?

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me