Rostoucí „extremismus“ v krypto, je Craig Wright nejoblíbenější osobou v kryptoměně?

Craig Wright není nejsympatičtější osobou v krypto vesmíru od doby, kdy „falešně prohlašoval, že je Satoshi Nakamoto. Kontroverze kolem něj nadále rostla, jak bylo zjištěno, že pravidelně škádlí proti některým prominentním jménům ve světě kryptoměn. A nejnovější drama BCH fork věci jen zhoršilo, protože spousta prominentních lidí na něj udělala negativní komentáře.

Je Craig Wright vlastně darebák v krypto světě?

Craig Wright právě není na velmi sladkém místě. Dostává kritiku ze všech koutů a od mnoha významných osobností kryptosveta na něj útočí kvůli jeho tvrzením a hrozbám, které vydává v souvislosti s nejnovější verzí BCH. Úplně nedávná hrozba, kdy vzal krypto svět za výkupné tím, že vyhrožoval, že pošle cenu bitcoinu až na 1000 $, jak se BCH připravuje na rozdělení.

Tweeting před rozdělením protokolu Bitcoin Cash, který je sám o sobě vidličkou „základního“ bitcoinového blockchainu od srpna 2017, Wright varoval bitcoinové těžaře, že pokud projeví podporu bitcoinové hotovosti podporované Rogerem Ver / Jihan Wu (Bitmain) ABC (BCH) nad svým projektem Bitcoin Satoshi’s Vision (BSV) by se snažil financovat svoji stranu jakékoli následující bitvy „hašovací války“ prodejem bitcoinů a cenou na 1000 USD.

Všem těžařům BTC…

Pokud přejdete na těžbu BCH, možná to budeme muset financovat pomocí BTC, pokud tak učiníme, prodáváme za USD a dobře … myslíme si, že trh BTC nemá žádný prostor … tanky.

Přemýšlejte o tom. Prodáme hodně!

Zvažte, že ….

A mějte hezký den

(BTC až 1000 mě nezafázuje) pic.twitter.com/oUScEahtWc

– Dr Craig S Wright (@ProfFaustus) 14. listopadu 2018

Toto prohlášení vyvolalo velkou kritiku. Joseph Young, známý novinář, dále uvedl, že „Craig Steven Wright byl darebák a nyní je jen rakovinový. Negativně ovlivňuje bitcoiny i bitcoinové peníze a zahajuje hashovací válku “

Craig Steven Wright byl zpočátku darebák.

Ale teď je jen rakovinový. Negativně ovlivňuje bitcoiny i bitcoinové peníze a zahajuje hašovací válku, která plýtvá zdroji v obou řetězcích.


Je to pro něj všechno osobní, je to maniak. Nepodporujte toho blázna.

– Joseph Young (@iamjosephyoung) 15. listopadu 2018

Craig před několika dny vyhrožoval Rogerovi Verovi, že přeruší celosvětový obchod s kryptoměnami jako odplatu za nadcházející hardfork Bitcoin Cash. Takto Craig Wright reagoval na prohlášení Ver o podpoře hard forku oznámené BitcoinABC:

“Pokud chceš válku … neudělám 2 roky bez obchodu.” Nic. Ve válce nemůže obchodovat žádná mince. Pokud chcete ABC, chcete shitcoiny, vítejte v bankrotu <…> Obchod BCH uvidím pár let na 0 <…> Na straně ABC nenávidíte bitcoiny, jste můj nepřítel. Ty máš <…> netuším, co to znamená. Budeš. JÁ JSEM satoshi <…> Tvoje volba.”

Také obdržel několik negativních komentářů od Vitalika Buterina, když Tim Copeland sdílel zprávy o Craigových komentářích na vidličku a zmínil, že „Vitalik Buterin věří, že Craig Wright by neměl mít hlas“

Vitalik Buterin věří, že Craig Wright by neměl mít hlas. I když mnozí nesouhlasí s jeho vírou, taktikou a chováním – věřím, že má právo, jako každý, být vyslechnut. Tady je tedy jeho strana. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin #bitcoincash # krypto https://t.co/W4AcMkT5Fi

– Tim Copeland (@Timccopeland) 12. listopadu 2018

na co Vitalik odpověděl: „Craig Wright by měl mít absolutně hlas. Ale tak to udělejte všichni.

Vitalik Buterin věří, že Craig Wright by neměl mít hlas. I když mnozí nesouhlasí s jeho vírou, taktikou a chováním – věřím, že má právo, jako každý, být vyslechnut. Tady je tedy jeho strana. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin #bitcoincash # krypto https://t.co/W4AcMkT5Fi

– Tim Copeland (@Timccopeland) 12. listopadu 2018

V srpnu Vitalik požádal komunitu BCH, aby nenásledovala Craiga Wrighta.

Komunita BCH by neměla dělat kompromisy s Craigem Wrightem, aby se „vyhnula rozkolu“, a měla by ji přijmout jako příležitost k přesvědčivé ostrakizaci a odmítnutí. Bitcoin Craig (BCC) si může vzít symbol tickeru z dnes již zaniklé kryptoměny, které je vhodným nástupcem.

– Vitalik Non-giver of Ether (@VitalikButerin) 22. srpna 2018

Ať už je to správné nebo špatné, Craig Wright zde rozhodně ztrácí nějakou tvář, ale bojuje se všemi v tomto oboru. Uvidíme, jak zareaguje, jakmile se rozjede vidlice.

Je Craig Wright opravdu darebák nebo je to tím, že proti němu nastoupili jiní? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map