Společnost TRON strategicky spolupracuje s pásmovým protokolem pro škálovatelnou technologii Oracle a rozsáhlou integraci

reklama Phemex

Síť TRON, jeden z největších operačních systémů založených na blockchainu na světě, strategicky uzavřela partnerství a dokončila integraci s Band Protocol, aby přinesla zabezpečené a ověřené decentralizované vědy, které by poháněly její rychle rostoucí DeFi a decentralizovaný aplikační prostor. Oba týmy řeší problém škálovatelnosti blockchainu a spojily své síly, aby přinesly vysoce výkonné, přizpůsobitelné a decentralizované věty pro všechny vývojáře TRON a různé přední DApps v ekosystému TRON. Kromě toho bude speciálně pro TRON DeFi DApps vytvořen token TRC20 BAND, který bude použit jako zajištění, úložiště hodnoty, prostředek směny a další!

V rámci strategického partnerství Nadace TRON již úzce spolupracuje s Band Protocol na integraci a zabezpečení všech aplikací TRON pokrývajících podnikání, vládní DeFi, sázení, hry, RNG a další, které zpracovávají miliony dolarů v hodnotě a kumulativně mají stovky tisíc uživatelů. První integrace protokolu DApp pro pásmový protokol je v JUST, vedoucím protokolu stablecoinů v TRONu, k zajištění více než 30 milionů USD v kolaterálu.

Band Protocol je nesmírně hrdý na to, že byl prvním externím Oracle řešením zvoleným pro integraci do TRONu.

Implementace mostu decentralizované sítě Oracle BandChain byla dokončena za pomoci hlavních vývojářů TRON, kteří také oficiálně přidali Band Protocol do dokumentace pro vývojáře TRON. Dokumentace poskytla vývojářům komplexní průvodce, jak využít nástroje k dotazování na data již dostupná ve smlouvě mostu BandChain nebo k vytvoření vlastního decentralizovaného Oracle s vyladěnými parametry. Díky této integraci jsou vývojáři TRON oprávněni vytvářet vysoce zabezpečené decentralizované aplikace, které jsou skutečně škálovatelné bez omezení nadměrných nákladů na data nebo problémů s přetížením, které jsou běžné v původních věcech založených na blockchainu.

< Screenshot TK dokumentace pro vývojáře TRON >

Aby byl zajištěn úspěch integrace Band Protocol s TRON, zahájily oba týmy práci s předními decentralizovanými aplikacemi v ekosystému TRON. To znamená, že v současné době jsou k dispozici následující cenové páry ke čtení na inteligentním kontraktu mostu BandChain BTC / USD, ETH / USD, BNB / USD, BUSD / USD, BAND / USD, XAU / USD, XAG / USD, EUR / USD, CNY / USD, JPY / USD, GBP / USD a KRW / USD. Zdroje cen kryptoměny Band Protocol se automaticky aktualizují každých 5 minut, přičemž zdroje komodit a deviz se aktualizují jednou za hodinu.

Vývojáři TRON se neomezují pouze na výše zmíněné datové typy, jakýkoli další skript Oracle lze vytvořit bez oprávnění a přizpůsobit z datových zdrojů, agregační metody, aktualizace a parametrů zabezpečení, aby se přizpůsobil jakýmkoli požadavkům decentralizovaných aplikací postavených na TRON.

“Jsme ve vytržení, abychom vylepšili TRON o nejcennější produkt Oracle na trhu.” Tato integrace představuje novou éru vysoce kvalitních partnerů, protokolů a služeb migrujících na blockchain společnosti TRON. Budoucnost technologie blockchain je jasná, když zahájíme řadu budoucích partnerství TRON DeFi. Ekosystém společnosti TRON roste rychleji než kdy jindy a díky zabezpečení protokolu Band Protocol našich špičkových aplikací nám pomáhá urychlit přijetí DeFi a DApps po celém světě. “

Justin Sun, generální ředitel společnosti BitTorrent a zakladatel společnosti TRON.

Veřejný řetězec TRON je považován za jeden z nejbezpečnějších a provozně nejefektivnějších systémů veřejného řetězce v blockchainovém průmyslu a důvěřuje mu rozsáhlý ekosystém hlavních partnerů, jako jsou Samsung, Opera, podniková a vládní oddělení. Decentralizovaná síť je provozována více než 925+ jedinečnými a aktivními uzly, ve kterých se vytváření a ukládání dat nespoléhá na konkrétního jednotlivce nebo organizaci

„Band Protocol je nadšený, že je prvním Oracle řešením integrovaným do veřejného blockchainu TRON, průkopnické platformy pro škálovatelnou blockchainovou technologii a předního světového operačního systému pro téměř 1000 decentralizovaných aplikací. Úzká spolupráce s týmem TRON na podpoře a zajištění bezpečné, přizpůsobitelné a decentralizované technologie Oracle podpoří novou generaci škálovatelných aplikací, které podporují další vlnu přijetí blockchainu. “

Soravis Srinawakoon, generální ředitel & Spoluzakladatel bandového protokolu

Strategické partnerství se společností TRON je trvalý proces a hluboká spolupráce, která bude dlouhodobě rozšířena. Oba týmy budou hrát klíčovou roli při vytváření bezpečného standardu pro zpracování věštců a dat v decentralizovaných aplikacích, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň záruky zabezpečení s použitelností k přiblížení odvětví masovému přijetí.

Zůstaňte naladěni, protože v nadcházejících týdnech oznamujeme vývoj a integraci s TRON DApps!

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map