Stellar [XLM] zaznamenává 1 000 000 účtů v hlavní knize blížící se k zvlnění [XRP]

reklama Phemex

Stellar a Ripple pracují v soutěži „krk na krk“, aby se etablovali jako blockchainoví partneři ve finančním průmyslu a snažili se poskytnout finančním transakcím rychlost a další výhody blockchainu. Podle nedávného vydání se Stellar právě přiblížil k XRP a zaznamenal na něm 1 000 000 účtů

Hvězdný rostoucí případ použití

Stellar, byla mincí, jíž by mnoho nemohlo chybět, kdyby obchodovali s kryptoměnami. Zatímco většina mincí přidává hodnotu postupně, Stellar získává obrovský přírůstek své hodnoty, takže altcoin šplhá výše na trhu. Oznámení o tom, že v hlavní knize bude mít 1 milion účtů, proto nebude pro mnohé překvapením, protože k tomu dříve či později došlo..

Nový #Hvězdný milník prošel: 1 000 000 účtů v hlavní knize. Gratuluji @StellarOrg a úžasná Stellar Community! https://t.co/ws3Cx3uUzU pic.twitter.com/GbKPkwBONH

– OrbitLens (@orbitlens) 27. srpna 2018

Stellar v poslední době neustále roste a zvyšuje počet případů použití. V červnu společnost Stellar získala společnost Chain, sanační technologii blockchainu pro finanční průmysl se sídlem v San Francisku, podle lidí obeznámených s touto dohodou. Díky tomu měl Stellar přístup k blockchainovým produktům Chainu, což umožňuje finančním subjektům digitálně převádět peníze a další aktiva přímo, bezpečně a téměř okamžitě bez velkých potíží.

Stellar také představil v Singapuru svůj koncept síťového bankomatu, který by mohl přinést mnohem větší viditelnost pro lidi, kteří nejsou dobře obeznámeni s krypto světem.

Stellar byl nedávno jmenován Shariyah Review Board (SRB) jako síť pro platby a tokenizaci aktiv v souladu se šaríou. Díky tomuto vývoji byl Stellar prvním protokolem distribuované hlavní knihy, který byl certifikován jako digitální měna kompatibilní se šaríou. Certifikace také pomůže zvýšit používání a popularitu kryptoměny mezi muslimy, zejména v oblastech Středního východu.

Kromě toho Stellar uzavřel partnerství s IBM na blockchainovém projektu, který by bankám umožnil provádět transakce pomocí lumenů, a poté se spoléhat na místní tvůrce trhu, aby převedli lumeny na místní fiat měnu.

Kromě partnerství IBM Stellar Lumens (XLM) také oznámila partnerství s:

SatoshiPay – služba, která pomáhá zpeněžit web pomocí digitálních aktiv.

VÝMĚNA JEDEN – švýcarská společnost, která plánuje křížit digitální aktiva a nekryté měny a která si přeje zahrnout do sítě Stellar několik měn v Evropské unii i mimo ni (Spojené království a Jižní / Střední Amerika).

Klick-Ex – renomovaná přeshraniční platební služba, která má silné zastoupení v Evropě a Tichomoří.

Mobius – společnost, která jim pomůže vytvořit most k mobilním zařízením a schopnost nasadit inteligentní smlouvu s daty pro neblokové vývojáře. Jed McCaleb, spoluzakladatel Stellar, je součástí této instituce.

HashCash – služba, která má v úmyslu vytvářet řešení pro finanční subjekty, jako jsou banky, prostřednictvím sítě Stellar.

Přečtěte si také: Stellar [XLM], nejlepší výběr tohoto měsíce, zde je důvod, proč bude i nadále prodávat jako hotcakes

Ripple and Stellar – Stejné odvětví s různým zaměřením

Přestože Ripple a Stellar pocházejí ze stejného zdrojového kódu a zajišťují stejné odvětví, jejich přístup a strategie zaměřování jsou velmi odlišné. Stellar (XLM) a Ripple (XRP) mají různé cíle a kráčí po svých vlastních cestách. Vývojáři Stellar (XLM) se zaměřují na pomoc startupům, zatímco lidé za Ripple (XRP) spolupracují s bankami. To nám ukazuje, že Stellar (XLM) a Ripple (XRP) jsou zcela odlišní a že nebudou v blízké budoucnosti soutěžit, pokud nepřejdou přes jiné území

Způsob, jakým se Stellar pohybuje, jeho obohacující hodnota pro sebe a pro držitele tokenů. Jak Stellar pokračuje ve svém zaměření na pomoc startupům, je povinen růst exponenciálně a monopolním způsobem, pokud mu Ripple nepřekročí cestu. Trh je stále obrovský, aby si udržel konkurenci a ukázal se jako klíčová kryptoměna

Poruší Stellar brzy hranici 1 USD, jak naznačují mnozí analytici na ulici? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map