Stratis přináší blockchain jako službu všem podnikům prostřednictvím své nativní platformy C #

reklama Phemex

7. ledna 2021, Londýn, Velká Británie – Zdarma byl vytvořen pro jednoduchý účel – poskytnout podnikům řešení blockchain jako služba (BaaS), určené k implementaci komplexní blockchainové architektury v běžných kódovacích jazycích, které používají každodenní společnosti mimo kryptoměnu. 

Dělá to prostřednictvím cloudových řešení, podpory pro vytváření aplikací C # a.NET, spolu s přizpůsobením nástrojů prostřednictvím protokolu open source. Výsledek toho? Stratis odemkne sílu blockchainové technologie pro běžné podniky a odemkne hlavní trh pro blockchainový průmysl – dvě výkonné kombinace.

Podniky, které se spoléhají na sadu nástrojů Stratis, budou mít přístup k levnějšímu a méně složitému rámci budování blockchainu. Společnosti již nemusí kupovat a spravovat své vlastní plné uzly, ani nepotřebují budovat blockchainovou infrastrukturu od nuly – něco, co je úzce specializované a představuje obrovskou překážku vstupu díky nákladům na instalaci všem společnostem kromě největší. Podniky, které potřebují podporu inteligentních smluv, navíc potěší, když zjistí, že Stratis podporuje virtuální stroje prostřednictvím cloudové platformy Azure od společnosti Microsoft.

Stratis – šité na míru dokonalosti

Zdarma obsahuje několik klíčových hodnot, díky nimž je optimální volbou pro blockchainové operace – decentralizace, soukromí, škálovatelnost, praktičnost, přístupnost, spolehlivost, zabezpečení a výkon. Abychom tomu lépe porozuměli, blockchainy Stratis provozují řadu cloudových plných uzlů, takže je zajištěna decentralizace. Ochrana soukromí je zaručena – prostřednictvím kryptografického šifrování zůstávají všechny transakce a komunikace soukromé. Stratis se také snaží poskytnout přizpůsobitelný stupeň škálovatelnosti, kterého lze dosáhnout pomocí intuitivního použití postranního řetězce. 

Společnosti, které chtějí využít sílu inteligentních smluv, to musí vědět Stratis je jediná platforma poskytující podporu pro provádění C #, takže vývojáři mohou efektivně kódovat samočinné programy využívající jejich stávající vývojové nástroje a existující znalosti bohatého a univerzálního programovacího jazyka. Stratis rovněž pracuje na usnadnění mezisíťové komunikace mezi smlouvami probíhajícími v rámci Stratisova ekosystému a smlouvami nasazenými na blockchainu Ethereum, čímž zvyšuje jejich vhodnost pro dnešní propojený svět.

STRAX Swap na Binance

v Září 2020, tým představil STRAX, výkonnější protokol navržený k bezchybné integraci do stávajícího obchodního modelu platformy. Dříve vyražené tokeny STRAT byly vyměněny za tokeny STRAX na a 1: 1 základ prostřednictvím Binance. Po tomto posunu představí Stratis řadu dalších pokročilých funkcí, jako je STRAX SideChain, Stratis InterFlux, podpora SegWit, za studena, knihovna aplikací DeFi, vývojové nástroje IoT a mnoho dalších.. 

Vzhledem k tomu, že STRAX je založen na mechanismu konsensu proof-of-stake, mohou účastníci sítě dostávat odměny založené na žetonech výměnou za vsazení svých žetonů STRAX. Společnost Stratis si je dobře vědoma bezpečnostních rizik, která představuje úložiště v peněžence, a proto se tým rozhodl použít za studena pro ideální zabezpečení tokenů.  

2021 – Rok svobodných & BaaS 

V 1. čtvrtletí 2021, Zdarma spustí Unity Development Kit (umožňující integraci NFT a decentralizovaných identit do herního ekosystému), Softwarová knihovna DeFi (katalog C # standardizovaných inteligentních smluv), Zdarma DAO (způsob financování dalšího vývoje prostřednictvím hlasování), Systémové smlouvy Stratis (zavedení logiky on-chain a zjednodušení procesů řízených uživateli) a mobilní peněženka s podporou tokenů (podpora tokenů vydaných na Cirrus Sidechain). 

Ve 2. čtvrtletí 2021 společnost Stratis uvede Python Development Kit (umožňující programátorům Pythonu stavět na Stratis), Vývojová sada IoT (chtěl představit řešení Stratis hardwaru IoT), a nová verze Proof-of-Stake (se může pochlubit vylepšeným zabezpečením a dalšími funkcemi), Stratis věštci (distribuovaný způsob přístupu k datům mimo řetězec) a mobilní podpora Dex (umožňující mobilní obchodování s tokeny SRC20). 

Ve 4. čtvrtletí 2020 spustila společnost Stratis vedle interoperability Ethereum Interoperability (známá jako InterFlux, která umožnila použití zabalených tokenů STRAX v řetězci Ethereum). & Platforma digitálních aktiv (poskytuje nástroje potřebné ke správě nabídek tokenů).

Vzhledem k tomu, že se v loňském roce tolik děje a na obzoru tolik, vypadá rok 2021 pro Stratis slibným rokem. Klikněte sem pro Zjistit více o tom, jak Stratis mění svět jeden blockchain po druhém.

Sledujte Stratis na Twitteru – https://twitter.com/stratisplatform

Připojte se ke Stratis Developer Academy – https://academy.stratisplatform.com/

Podívejte se na Stratis na GitHubu – https://github.com/stratisproject

Přečtěte si nejnovější zprávy Stratis – https://www.stratisplatform.com/news/

Podrobnosti o kontaktu s médii

Kontaktní jméno: Bitcoin PR Buzz Press Team

Kontaktní e-mail: [chráněno e-mailem]

Zdrojem tohoto obsahu je společnost Stratis Group LTD. Tato tisková zpráva slouží pouze pro informační účely. Tyto informace nepředstavují investiční poradenství ani nabídku k investování. Virtuální měna není zákonným platidlem, není podporována vládou a účty a zůstatky hodnot nepodléhají ochraně spotřebitele.

O bitcoinu PR Buzz: Bitcoin PR Buzz hrdě slouží distribučním potřebám kryptoměnových tiskových zpráv blockchainových startupů více než 8 let. Získejte své Distribuce tiskové zprávy o bitcoinech dnes.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map