Thomas Lee cítí, že se chystá rallye Ethereum

Ceny etherea jsou v troskách, protože v lednu 2018 dosáhly svého historického maxima 1417,38 USD. Mnoho věcí není ve prospěch mince, a proto nyní sedí v rozmezí 200 USD – 250 USD, které vždy hrozí porušení podpora 200 USD. I když v současné době není pro Ehtereum mnoho pozitivního, krypto gigant stále nachází podporu u některých předních jmen v tomto odvětví, přičemž Thomas Lee je poslední, protože věří, že rally má začít v Ethereu.

Leeovo volání je více technické než základní

Thomas Lee, vedoucí výzkumu ve společnosti Fundstrat Global Advisors, nedávno vydal poznámku svým klientům, kde uvedl, že Ethereum by mohlo zahájit rally, jakmile bude investory a obchodníky přeprodáno. Podle Leeho tento výprodej koupil Ethereum za velmi atraktivní cenový bod a brzy se kolem mince mohou začít hromadit investoři. Podle Leeho Ether za poslední tři měsíce ztratil polovinu své hodnoty a ve dvou velkých směnných odchylkách nedosahoval dobrých výsledků u velkých společností, což by mohlo signalizovat, že je čas na odskok. Abych ho citoval z jeho dopisu

“Ethereum se chystá zvrátit trend a silně se shromáždit,” “sentiment je v současné době příliš negativní.”

Lee také poznamenal, že historicky, když Ether nedosahoval srovnatelných výsledků se dvěma standardními odchylkami, tyto ztráty zvrátil. Očekává, že token do konce roku dosáhne 1 900 $.

Lee byl vůči kryptoměnám docela vzpurný, a to navzdory obrovskému výprodeji mincí a žetonů, které zaznamenaly od začátku roku 2018. Kromě etherea má Lee cenový cíl 25 000 USD na bitcoiny, který má v současné době zhruba čtvrtinu z toho.

Přečtěte si také: Justin Sun se znovu snaží kopat Ethereum Misery, žádá Dapps, aby použil Tron přes Ethereum

Povstane Ethereum znovu? – odpověď, kterou každý hledá

Ethereum je v současné době obklopeno všemi hledanými problémy – ať už jde o technické problémy s přetížením sítě, škálovatelností, zpožděním a v projektech a aktualizacích, prodejem ICO a rostoucí konkurencí. Pokud však mají odborníci věřit, že cestovní mapa Ethereum a budoucí projekty mají stále dostatek potenciálu, který by mohl odvést veškerou současnou bolest Ethereum a pomoci mu znovu získat ztracenou slávu, pokud jde o cenu a důvěryhodnost.

Pokud se má věřit různým zpravodajským zdrojům, oznámením a událostem, zdá se, že tým Ethereum přesunul veškeré své zaměření na klíčová vydání, která by posunula jehlu směrem k škálovatelnosti; jmenovitě vydání Casper Proof-of-Stake a vydání Sharding.

V červnu některé zprávy pokryly, pochopil závažnost situace pro Ethereum, tvůrce Vitalik Buterin naznačil, že tým by se mohl snažit změnit pořadí, ve kterém Casper a shardování. Casper, dlouhodobě plánovaný konsensuální algoritmus Ethereum proof-of-stake, slibuje, že bude energeticky efektivnější a rovnostářský než jeho současný systém proof-of-work, zatímco sharding by mohl držet klíče k škálování systému na obrovský počet transakcí. Pokud tento plán funguje, technologie by se spojily a vytvořily verzi protokolu, která by mohla být o řádově efektivnější

V srpnu také Jun Hasegawa, zakladatel a generální ředitel společnosti OmiseGO, tweetoval s tím, že předpovídá masivní škálování a přijetí etherea do roku 2020, když nastiňuje budoucnost ethereum a plán jeho růstu v příštích dvou letech. Jun pomocí twitterové rukojeti vydal pravděpodobný plán ukazující, kam směřuje Ethereum. Byl opravdu optimistický, ale realistický, protože chválil druhou největší kryptoměnu na světě podle tržní kapitalizace. Podle něj bude jeho rok 2019, kdy Ethereum najde své skutečné obchodní přijetí a DApps na jeho blockchainu poroste. Poté se v roce 2020 Ethereum masivně zvýší, protože jeho přijetí se bude zvyšovat, protože mince se stane mainstreamem.

Crypto economics my perspective / prediction.

2017: Spekulace (ICO)

2018: PoC / Eco-system buidl / Scaling solutions (L2 #Plazma #OmiseGO/ L1 # Drsnost # Casper ) / Protokoly mezi řetězci

– JUNΞ (@JUN_Omise) 30. července 2018

2019: Osvojení skutečného podnikání / Zaměřovací nástroje UIUX / Více Dapps

2019 ~ 2020: #Ethereum masivně měřítko a používané vládami.

Uvidíme obrovský rozdíl mezi skutečným adoptovatelným protokolem a projektem toxických spekulací.

– JUNΞ (@JUN_Omise) 30. července 2018

S Ethereem, v technickém smyslu dostupným za nízké ceny za špínu a v zásadě na pokraji ukončení jeho problémů, vypadá, že mince brzy uvidí své nové maxima podobně jako to, co Lee předpokládá. Co nyní čeká, je implementace nových technologií a aktualizací, které by v případě, že k tomu dojde včas, investoři určitě udělali z Ethereum svoji nejlepší sázku.

Povstane Ethereum znovu z popela a získá nové výšky? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map