Úspěch je skriptován pro Stellar [XLM], protože Coin dosahuje zásadního pokroku

reklama Phemex

Zatímco Stellar Lumens byly vždy měřeny k XRP, aby bylo možné měřit úspěch, nelze popřít novější coinu, XLM obstála a poskytla svým investorům mnohem lepší výnosy než poměrně málo prominentních coinů. Poté, co společnost XLM otestovala obtížné vody a upevnila svou základnu, v poslední době přináší některé zásadní základní aktualizace, které by mohly být důležitými kapitolami v příběhu úspěchu mince.

IBM spojila své síly se Stellar pro světový blockchain IBM Blockchain a pevnost stablecoin

IBM je již dlouho známo, že je pevným partnerem organizace Stellar, protože využívá schopnosti Stellar k řadě blockchainových projektů, které podniká. IBM se spojila se Stellar, aby přizpůsobila svůj protokol pro IBM Blockchain World-Wire, což je nový finanční projekt IBM založený na blockchainu, který dokáže současně zúčtovat a vypořádat přeshraniční platby téměř v reálném čase. Díky integraci se stávajícími platebními systémy může tento projekt nahradit nákladnou neprůhlednost dostupnou transparentností – a to může přinést všem větší finanční příležitost. Díky technologii blockchain a protokolu Stellar by společnost IBM Blockchain World Wire umožnila finančním institucím zúčtovat a vypořádat přeshraniční platby během několika sekund. Instituce mohou k převodu první fiatové měny na digitální aktivum použít své stávající platební systémy – bezproblémově propojené s API World Wire.

Nejen tento Stellar také získal velkou podporu, když bylo oznámeno, že IBM zahájí svůj Stronghold USD na platformě Stellars. V rozhovoru s Reuters, viceprezidentem IBM pro globální blockchain, řekl Jesse Lund,

„IBM prozkoumá případy použití s ​​obchodními sítěmi, které jsme vyvinuli, jako uživatel tokenu. Vnímáme to jako způsob, jak přinést finanční vypořádání do transakční obchodní sítě, kterou jsme budovali. “

Přečtěte si také: Stellar [XLM], nejlepší výběr tohoto měsíce, zde je důvod, proč se bude i nadále prodávat jako hotcakes

Stellar [XLM] dosáhl milníku aktivních účtů 1 milion, 25 milionů plateb

Před několika dny Stellar oznámil, že dosáhl 1 MILIONU aktivních účtů MILESTONE, které jeho milenci dlouho očekávali. Rovněž s ním dosáhlo více než 3 300 aktiv, 25 milionů plateb a 8 milionů obchodů.

Nový #Hvězdný milník prošel: 1 000 000 účtů v hlavní knize. Gratuluji @StellarOrg a úžasná Stellar Community! https://t.co/ws3Cx3uUzU pic.twitter.com/GbKPkwBONH

– OrbitLens (@orbitlens) 27. srpna 2018


Je to oficiální.

Stellar dosáhl 1 MILIONU aktivních účtů MILESTONE.

Značka EPIC pro $ XLM:

– 3 300+ hvězdných aktiv

– 25 milionů plateb

– 8 milionů obchodů

SVĚT JE PŘIPRAVEN na nejrychleji rostoucí lidsky použitelný BLOCKCHAIN ​​DNES!

TEĎ je čas #UseLumens pic.twitter.com/2pebFjWEL0

– Stellar Lumens (@StellarLumens) 28. srpna 2018

Tweety pokračovaly slovy: „To je přes 350 000 nových (aktivních) účtů jen tento měsíc > 50% RŮST od července 2018! ‘Představte si, že 3letá banka přidala za měsíc 350 000 zákazníků. Obrovská aktiva Stellar v hodnotě 48,75 miliard XLM ~ 11,5 miliardy USD (28. 8. 18) byla zobchodována ON-CHAIN ​​jen tento měsíc, což je o něco více než 50 milionů XLM jen před rokem v srpnu 2017.T hat’s téměř 1 000násobný růst pro decentralizovaný objem směny na blockchainu!

Certifikace shody podle šaría staví Stellar před jakoukoli jinou kryptoměnu na Středním východě a v muslimském světě. Pro Stellar je to skvělá příležitost k dalšímu rozšíření uživatelské základny v monopolním scénáři islámského bankovnictví. Stellar je také zapojen do projektu uhlíkových kreditů, kde Veridium spolupracuje se společnostmi IBM a Stellar na integraci svých tokenů VERDE za účelem zjednodušení sledování a auditu uhlíkových kreditů a obchodování na trhu s uhlíkem, které následuje.

Stellar s tolika pozitivními aktualizacemi nejen dokončuje klíčové milníky ve svém budoucím plánu, ale také připravuje svůj arzenál na převzetí konkurence, jako je XRP. Pokud bude Stellar pokračovat stejným způsobem, určitě by to byla mince, která by změnila budoucnost finančního odvětví.

Mají Stellar Lumens potenciál být v budoucnu úspěšnou mincí? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map