Váš průvodce po nových komunitních bodech Reddit, ethereum ERC 20 tokenů pro spolupráci na platformě

reklama Phemex

Ve významném vývoji budou dva subreddity s kombinovaným členstvím 2,4 milionu využívat nově spuštěné body komunity Reddit pro vlastní tokeny komunity. Začátkem dubna začaly kolovat zprávy, že Reddit bude implementovat systém blockchainových bodů. 

Reddit Community Points – digitální tokeny pro spolupráci na platformě

Toto oznámení Redditu je potvrzením blockchainu Ethereum a jeho potenciálu k přijetí.

Ethereum je vhodné ze zásadního důvodu. Jedná se o flexibilní platformu pro vytváření decentralizovaných aplikací a odkud lze snadno generovat tokeny umožňující pobídky komunity. Platforma má standard nazvaný ERC-20, který usnadňuje vytváření nových tokenů.

Tyto žetony mají vlastnosti samotného etherea, je téměř nemožné je padělat, a vlastníci mají plnou kontrolu. Existuje řada platforem, které replikovaly operační model Ethereum, ale Ethereum má lepší uznání jména a důvěru kvůli tomu, že je první takovou platformou.

Bodový systém si klade za cíl stimulovat účast uživatelů a tvorbu kvalitního obsahu na Redditu. Dva přední subreddity, r / kryptoměna, a r / FortNiteBR představili své tokeny spuštěné nedávno jako stěžejní projekty. Žetony jsou pojmenovány MOON a BRICK.

PŘERUŠENÍ: Reddit představil během několika sekund přibližně 20 milionů nových uživatelů kryptoměny nebo jejich vlastního tokenu.

Tisíce populárních webů, pravděpodobně tisíce žetonů.

Nevyhnutelný #přijetí!https://t.co/QPn9TeWdIJ

– CZ Binance ??? (@cz_binance) 14. května 2020

R / kryptoměna je velká komunita pro obsah a zprávy o kryptoměně, zatímco druhá je komunitou pro populární elektronickou hru Fortnite.

Jak fungují komunitní body Reddit?


Reddit to oznámil v propracovaná prezentace 13. května 2020. Prezentace má název „Body komunity“ a má témata rekultivace internetu a budování nezávislých komunit online..

Tyto koncepty znějí dobře známým nadšencům kryptoměn, kterým jde o osvobození se od jha centralizovaných peněžních systémů.

Systém Community Points zajistí, aby členové mohli spolupracovat na rozhodování a určovat svou vlastní budoucnost.

Reddit popisuje Community Points jako způsob, jak Redditors vlastnit část svých oblíbených komunit. Tokeny implikují hodnotu a představují jednotku vlastnictví. Uživatelé je mohou použít k nákupu prémiových funkcí a zdvojnásobení jako měřítko reputace v rámci subredditů.

Členové komunity získávají odměny zasíláním kvalitních příspěvků a komentářů. Komunita rozhoduje o tom, kolik bodů obdrží každý člověk. Důraz je kladen na kvalitu, protože tyto komunity se většinou orientují na sociální zprávy. Nejrelevantnější, informativní a odborný obsah musí mít přednost.

Dosavadní spotřebitelé by si měli prostudovat iniciativu kryptoměny Reddit vs. Telegram.

Telegram: 1,7 miliardy $ na financování, spousta humbuku, nový řetězec, žádný výstup

Reddit: žádné financování, žádný humbuk, založené na ethereu, zavedení nového ekonomického modelu pro miliony uživatelů

– Nick Tomaino (@NTmoney) 14. května 2020

Tyto body existují na blockchainu Ethereum. Technologie blockchain je decentralizovaná, což znamená, že máte úplnou kontrolu nad svými komunitními body. Redditors ani moderátoři vám nemohou vzít ani rozhodnout, co dělat se získanými body.

Když se držitel bodů rozhodne utratit své žetony, tyto body nejdou do Redditu. Místo toho se „spálí“, což znamená, že každý kousek bodů je větší, čímž odmění celou komunitu.

Členové mohou darovat a převádět komunitní body jiným členům. Kromě toho si člověk může vybrat, že bude tipovat jiného na skvělý příspěvek nebo komentář, stejně jako byste tipovali pracovníka dodávky za vynikající služby.

Aby byla zajištěna bezpečnost vašich tokenů, mohou vlastníci úložiště ukládat šifrovanou zálohu svých soukromých klíčů na Reddit. To však není povinné a pouze volitelné pro lidi s rozumnou vírou, že by mohli přijít o své soukromé klíče. Případně můžete svůj trezor ručně chránit vygenerováním dvanácti slovní fráze pro obnovení, kterou uložíte na bezpečném místě.

MOONS má upřesněný harmonogram inflace. Jejich nabídka se sníží o 2,5 procenta, dokud nebude dosaženo konečné nabídky omezené na 250 milionů. R / Fortnite ještě nevydá zaváděcí plán pro BRICKS.

Jak získat první komunitní body Reddit?

Pokud nejste členem příslušných subredditů, prvním krokem je samozřejmě registrace na platformě.

Reddit je jako každé jiné sociální médium s několika rozdíly. Většina subredditů má pravidla provozu, která udržují standardy komunity a zajišťují, aby interakce na platformě byla relativně civilní.

Ujistěte se, že jste se seznámili s těmito pravidly pro subreddity, abyste se vyhnuli potížím s moderátory.

Subreddity přidaly novou část mobilní aplikace Reddit nazvanou Vault. Vault je v podstatě mobilní peněženka Reddit. Členové mohou vytvořit peněženku s kryptoměnou pro tokeny ERC-20. Tyto žetony se zdvojnásobují jako komunitní body na platformách. Chcete-li svou peněženku Vault zprovoznit, naskenujte QR kód prostřednictvím oficiální aplikace Reddit.

Reddit spouští v aplikaci peněženku Ethereum „Vault“ pro správu vašich komunitních bodů (tokeny ERC20) získaných na subredditech ?

Vytvořte si peněženku na stránce trezoru: https://t.co/h0aWjJZ99c pic.twitter.com/L1cd9ghfAu

– miguel.auth.eth? (@miguelmotah) 14. května 2020

Jakmile budete mít funkční peněženku Vault, můžete na tyto platformy přispívat kvalitními příspěvky a komentáři a získávat komunitní body. Jako každá jiná peněženka s kryptoměnou buďte při zacházení se svými soukromými klíči velmi opatrní. Ztráta soukromých klíčů, ať už hackováním nebo úmyslnou nedbalostí, je ekvivalentem ztráty vašich bodů.

Chcete-li získat komunitní body, přispívejte do subredditů zveřejňováním příspěvků, komentováním a moderováním. Komunita r / kryptoměn rozděluje body měsíčně a dostatek bodů vám může získat odznak úspěchu.

Body komunity vlastníte pseudonymně, což znamená, že k získávání bodů nebo účasti na Redditu nemusíte používat své skutečné jméno. O přidělení tokenů nakonec rozhodnou členové komunity. Prozatím Reddit pracuje na zvýšení transparentnosti systému, aby ostatní uživatelé mohli vidět váš celkový zůstatek bodů vedle vašeho jména.

Můžete se rozhodnout hromadit své komunitní body a ukládat je až do značné částky. Případně je můžete použít k přístupu k exkluzivním funkcím, jako jsou odznaky, vlastní emodži a soubory GIF v komentářích.

Komunitní body vám navíc umožňují získat speciální členství v daném Subredditu, kde získáte prémiové funkce.

Aktuální stav – body komunity Reddit jsou v beta verzi

Zejména jsou to komunitní body Reddit stále v beta verzi. Tento stav znamená, že body ještě nebudou nasazeny v hlavní síti (mainnetu) Etherea. Stále jsou v jedné ze zkušebních sítí Ethereum s názvem Rinkeby.

Nová funkce úložiště / tokenů Reddit aktuálně žije v testovací síti Ethereum Rinkeby.

To znamená, že testovací síť Ethereum má nyní více uživatelů než Bitcoin Lightning Network.

– Anthony Sassano | sassal.eth (@ sassal0x) 15. května 2020

V tuto chvíli nemohou MOON a BRICK přímo představovat peněžní hodnotu, což je přímá směna za fiat. Reddit plánuje migraci tokenů na síť Ethereum později v roce, společně s uživatelskými zůstatky.

Ethereum používá pro transakce „plyn“. Plyn je poplatek nebo cenová hodnota, kterou potřebujete k dokončení transakce nebo k provedení chytré smlouvy na blockchainu Ethereum. Jelikož mnoho uživatelů Redditu plyn nemá, Reddit prozatím pokryje náklady na plyn. V pravý čas Reddit doufá, že bude mít lepší řešení měřítka a plynu, protože systém nasává páru.

Reddit & Blockchain – partnerství vytvořené v nebi!

Reddit experimentující s kryptoměnou by mohl být pro Ethereum obrovský. Sociální mediální gigant má více než 400 milionů uživatelů a získání jen zlomku tohoto počtu s využitím Etherea je obrovské.

Tyto dva subreddity mají působivé členství, ale existuje mnoho dalších, které mohou replikovat systém „Community Points“, pokud by se toto první uspořádání ukázalo jako úspěšné. Pokud by se tento model uchytil, je důvod se domnívat, že Ethereum a jeho tokeny budou představeny v celé uživatelské základně Redditu.

Miliony lidí mohou získat svůj první úvod do etherea a kryptoměny obecně. Adopce byla vždy cílem zakladatele Ethereum, Vitalika Buterina. Tento vývoj by mohl být býčí pro ceny ETH, které dlouho zaostávaly za bitcoiny.

Přesto je třeba vyřešit několik problémů. Budou mít například členové s vyššími body komunity větší hlasovací práva v příslušných subredditech? Takový krok musí vyvolat polemiku.

Krása je v tom, že komunity budou mít stále slovo při zavádění bodového systému. Ostatní Redditors a moderátoři budou tento vývoj pozorně sledovat, aby věděli, jak hladké mohou být následné zavádění.

Abych to zabalil

Stručně řečeno, tento systém může být záchranným lanem pro blockchain Ethereum. Ethereum potřebuje masové přijetí, aby mohl být plně využit jeho potenciál. Skutečnost, že Reddit má stovky milionů uživatelů, předznamenává dobré přijetí. Bude zajímavé sledovat, jak tento projekt ovlivní bohatství sítě a hodnotu ETH.

Dejte nám vědět v komentářích níže, co si myslíte o nejnovější integraci Redditu s Ethereum Blockchain?

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map