reklama Phemex

Petro, venezuelská kryptoměna podporovaná ropou, ve středu vydala oficiální oficiální zprávu. Velmi očekávaný dokument, který je podepsán prezidentem Nicolasem Madurem, nastiňuje mechanismus crowdsale a tokenový model, který bude použit k zahájení Petro na ethereu v únoru. Dokument white paper je nyní k dispozici pro kontrolu.

Madurovo ICO v hodnotě 5 miliard dolarů – Petro

Ve středu zveřejnila venezuelská vláda dychtivě očekávaný dokument o své nové kryptoměně Petro. Dostupnost benzinu k předprodeji 20. února je pokusem venezuelského prezidenta o kontrolu inflace, která v zemi bohaté na ropu převládá.

Očekávalo se, že tokenový prodej Petro bude větší než Filecoin, Tezos, EOS a dokonce i Telegram. Abychom byli přesní, jeho hodnota se může rovnat celkovým výnosům generovaným ICO v loňském roce. Vzhledem k ceně jednoho PTR stanoveného na 60 USD, což odpovídá barelu ropy, to bude ještě nákladnější, než 50 USD Bitconnect X hledá své ICO.

Tvůrci petro navíc slibují, že nejde o Ponziho schéma, jak se zde tvrdí:

„Petro dá investorům příležitost vstoupit na trh kryptoměn s nástrojem vnitřní hodnoty, který je bezpečnější, stabilnější a náchylnější k fundamentální analýze, protože je spojen se široce známým průmyslovým odvětvím, a proto je vhodný pro použití ve velkých transakcí a dokonce jako uchovávatel hodnoty. “

22stránkový dokument je zdatně napsaný a přehledně naformátovaný, takže je opravdu pozoruhodný. Neobsahuje žádná taková slova jako rušivá technologie, ale hodně o tom mluví blockchain. Ačkoli neexistuje žádný cestovní plán, v oficiálním dokumentu Venezuely je uvedena a zohledněna každá další nezbytnost dokumentu.

V rozhovoru popisuje ministr pro vědu a technologii Hugbel Rao dokument jako „navigační mapu“ pro ty, kteří se zajímají o novou digitální měnu. Dále uvedl, že na webu jsou všechny technické podrobnosti www.elpetro.gob.ve.

Kromě toho je petro tým velmi přesvědčen o své digitální měně, jak je zřejmé zde:

“Petro je mnohem ambicióznější projekt než jiné digitální konvertibilní měny, jako je digix (krytý zlatem) nebo tether (krytý v dolarech), protože otevírá příležitost k použití jiných aktiv k zálohování měny.” Vzhledem ke stavu kryptoměny se státní sankcí (nekontrolováním) na vlastní platformě má tento nástroj obrovský adopční potenciál s přibližně 31 miliony obyvatel pouze ve Venezuele, což je desetinásobek velikosti globálního trhu. pro kryptoměny. “

Klíčové vlastnosti Petro ICO Whitepaper

Dokument má několik úžasných bodů, které stojí za zmínku:

Bude vytvořeno přibližně 100 milionů PTR a každý bude rozdělen na 100 milionů částí. Nejmenší jednotka petro se nazývá mene, což je v podstatě druhý nejrozšířenější jazyk Venezuela. V předprodeji bude přibližně 38,4% tokenů k dispozici od 20. února, zatímco 44% bude k dispozici o měsíc později a venezuelská superintendence měn a souvisejících aktivit si ponechá zbývající.

Dále bude k dispozici řada slev pro oba prodeje. Vláda také slíbila, že to přijme jako platební režim.

“Bolívarovská republika Venezuela zaručuje, že přijme Petro jako formu platby vnitrostátních daní, poplatků, příspěvků a veřejných služeb, přičemž jako referenční cenu použije cenu barelu venezuelského koše předchozího dne s procentní sleva. “

Petro jako ERC20 bude obchodovatelný na DEXes a může být dokonce uveden na burzách mimo USA. Navzdory tomu, že whitepaper nabízí pocit optimismu, má token podpořený an ICO která je dále podpořena ropnými rezervami, činí ji opravdu složitou a zpochybňuje její proveditelnost.

Myslíte si, že petro bude úspěšný? Investovali byste do tohoto ICO? Sdělte nám své myšlenky v sekci komentářů níže! 

Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a je předmětem tržních podmínek. Proveďte průzkum trhu dříve investice do kryptoměn. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

 Sledujte nás na

Cvrlikání , Facebook , Reddit

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me