Vydáno Whitepaper ICO venezuelské Petro 5 miliard dolarů

reklama Phemex

Petro, venezuelská kryptoměna podporovaná ropou, ve středu vydala oficiální oficiální zprávu. Velmi očekávaný dokument, který je podepsán prezidentem Nicolasem Madurem, nastiňuje mechanismus crowdsale a tokenový model, který bude použit k zahájení Petro na ethereu v únoru. Dokument white paper je nyní k dispozici pro kontrolu.

Madurovo ICO v hodnotě 5 miliard dolarů – Petro

Ve středu zveřejnila venezuelská vláda dychtivě očekávaný dokument o své nové kryptoměně Petro. Dostupnost benzinu k předprodeji 20. února je pokusem venezuelského prezidenta o kontrolu inflace, která v zemi bohaté na ropu převládá.

Očekávalo se, že tokenový prodej Petro bude větší než Filecoin, Tezos, EOS a dokonce i Telegram. Abychom byli přesní, jeho hodnota se může rovnat celkovým výnosům generovaným ICO v loňském roce. Vzhledem k ceně jednoho PTR stanoveného na 60 USD, což odpovídá barelu ropy, to bude ještě nákladnější, než 50 USD Bitconnect X hledá své ICO.

Tvůrci petro navíc slibují, že nejde o Ponziho schéma, jak se zde tvrdí:

„Petro dá investorům příležitost vstoupit na trh kryptoměn s nástrojem vnitřní hodnoty, který je bezpečnější, stabilnější a náchylnější k fundamentální analýze, protože je spojen se široce známým průmyslovým odvětvím, a proto je vhodný pro použití ve velkých transakcí a dokonce jako uchovávatel hodnoty. “

22stránkový dokument je zdatně napsaný a přehledně naformátovaný, takže je opravdu pozoruhodný. Neobsahuje žádná taková slova jako rušivá technologie, ale hodně o tom mluví blockchain. Ačkoli neexistuje žádný cestovní plán, v oficiálním dokumentu Venezuely je uvedena a zohledněna každá další nezbytnost dokumentu.

V rozhovoru popisuje ministr pro vědu a technologii Hugbel Rao dokument jako „navigační mapu“ pro ty, kteří se zajímají o novou digitální měnu. Dále uvedl, že na webu jsou všechny technické podrobnosti www.elpetro.gob.ve.

Kromě toho je petro tým velmi přesvědčen o své digitální měně, jak je zřejmé zde:

“Petro je mnohem ambicióznější projekt než jiné digitální konvertibilní měny, jako je digix (krytý zlatem) nebo tether (krytý v dolarech), protože otevírá příležitost k použití jiných aktiv k zálohování měny.” Vzhledem ke stavu kryptoměny se státní sankcí (nekontrolováním) na vlastní platformě má tento nástroj obrovský adopční potenciál s přibližně 31 miliony obyvatel pouze ve Venezuele, což je desetinásobek velikosti globálního trhu. pro kryptoměny. “

Klíčové vlastnosti Petro ICO Whitepaper

Dokument má několik úžasných bodů, které stojí za zmínku:

Bude vytvořeno přibližně 100 milionů PTR a každý bude rozdělen na 100 milionů částí. Nejmenší jednotka petro se nazývá mene, což je v podstatě druhý nejrozšířenější jazyk Venezuela. V předprodeji bude přibližně 38,4% tokenů k dispozici od 20. února, zatímco 44% bude k dispozici o měsíc později a venezuelská superintendence měn a souvisejících aktivit si ponechá zbývající.

Dále bude k dispozici řada slev pro oba prodeje. Vláda také slíbila, že to přijme jako platební režim.

“Bolívarovská republika Venezuela zaručuje, že přijme Petro jako formu platby vnitrostátních daní, poplatků, příspěvků a veřejných služeb, přičemž jako referenční cenu použije cenu barelu venezuelského koše předchozího dne s procentní sleva. “

Petro jako ERC20 bude obchodovatelný na DEXes a může být dokonce uveden na burzách mimo USA. Navzdory tomu, že whitepaper nabízí pocit optimismu, má token podpořený an ICO která je dále podpořena ropnými rezervami, činí ji opravdu složitou a zpochybňuje její proveditelnost.

Myslíte si, že petro bude úspěšný? Investovali byste do tohoto ICO? Sdělte nám své myšlenky v sekci komentářů níže! 

Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a je předmětem tržních podmínek. Proveďte průzkum trhu dříve investice do kryptoměn. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

 Sledujte nás na

Cvrlikání , Facebook , Reddit

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map