Výměna tokenů ontologie začíná, jak se projekt přesouvá do MainNet

reklama Phemex

30. června 2018 byl pro zúčastněné strany v oblasti ontologie velkým dnem, protože projekt přesunul síť MainNet nazvanou Ontology 1.0. Společnost převzala twitter, aby oznámila jeho spuštění. Rovněž poskytl komplexní balíčky svých nástrojů a zdrojových kódů na Githubu

Ontology 1.0 je nyní aktivní. Vítejte v novém světě: https://t.co/YPor3Yyj8K $ ONT

– Ontologie (@OntologyNetwork) 30. června 2018

S tímto spuštěním se Ontology stal šestým projektem, který se do sítě MainNet dostal za poslední dva měsíce. Mezi další patří Oyster Pearls, Tron, NULS, EOS a VeChain

Co drží Ontology MainNet

Uvolnění mainnet je součástí éry Ontology’s Socrates, fáze, ve které tým Ontology buduje základ pro svůj blockchainový ekosystém. Společnost uspořádala ve spolupráci se svými partnery akci před spuštěním, která poskytla věrnou představu o tom, jak to bude na síti MainNet.

Ontologie 1.0 by poskytoval nové vysoce výkonné veřejné blockchainy, které zahrnují řadu kompletních distribuovaných účetních knih a inteligentních kontraktních systémů, a současně podporuje přizpůsobení veřejného řetězce a spolupráci v řetězové síti, přičemž neustále poskytuje společné moduly v různých distribuovaných aplikacích. Základní služby veřejného řetězce, vysoce výkonný přizpůsobitelný rámec blockchainu a skupiny protokolů jsou tři klíčové komponenty infrastruktury Ontology. Ontology 1.0 by zahrnoval a decentralizovaný ověřovací protokol identity, protokol pro správu distribuovaných dat a protokol o kreditním skóre. Na aplikační úrovni poskytne silnou technickou podporu integrovaný klientský produkt (ONTO), vyhledávací modul důvěryhodnosti a rámec pro distribuovanou výměnu dat.

Akce se zúčastnili také partneři z oboru ontologie, kteří diskutovali o blockchainových technologických řešeních pro reálné obchodní scénáře. Mezi zúčastněné partnery patřili: Contentos, kteří se zavázali k vytvoření nejrozsáhlejšího veřejného řetězce digitálního obsahu s cílem přetvořit ekosystém obsahu; DAD (Decentralized Advertising), platforma digitální reklamy blockchain; COT (Chains of Things), platforma řešení inteligentní hardwarové infrastruktury; a CarBlock, první decentralizovaný trh s automobily na světě založený na údajích o vozidle.

Zakladatel společnosti Ontology Jun Li řekl na akci:

„Ontologie vždy dodržovala strategii„ reálné ekonomiky “, a to prostřednictvím účinné kombinace Ontology a různých průmyslových partnerů, aby přinesla reálnější scénáře podnikových aplikací a vytvořila inovativnější řešení. Ontology 1.0 nemohl být vytvořen bez vysokého stupně spolupráce a podpory všech technických týmů, partnerů, spolutvůrců a průmyslových odborníků. Těšíme se, až se spojíme s dalšími průmyslovými partnery, abychom společně vytvořili skvělou budoucnost! “


Přečtěte si také: Ontology [ONT] ohlašuje partnerství s [DAD] „platformou digitální reklamy“

Detaily výměny tokenů

11. června zveřejnila společnost Ontology článek na svém středním kanálu, který uváděl token MainNet Swap. Ontologie poskytla dvě metody výměny ONT. První metodou je automatizace swapu udržováním tokenů ONT na podpůrných burzách. Příslušná burza snadno dokončí proces mapování pro zákazníka. Binance, Huobi, OKEx, Upbit, KuCoin, Gate.io a CoinEgg oficiálně ohlásily podporu výměny tokenů ONT MainNet (stejně jako 13. června, kdy byl článek publikován).

Druhou metodou je ruční výměna. Tato metoda zahrnuje odesílání tokenů ONT z peněženky NEO na mapovací adresu MainNet. Prostředky budou převedeny na ONTO [komplexní decentralizovaný klient Ontology, který zahrnuje peněženku], ale v peněžence se objeví až po jeho vydání v červenci.

Několik věcí k zvážení – MainNet ONT je nedělitelný (nejmenší jednotka je 1 ONT). Pokud držitelé NEP-5 ONT částka není celé číslo, můžete je koupit (nebo prodat) a zaokrouhlit tak číslo nahoru (nebo dolů) před provedením výměny tokenů ONT MainNet. Termín pro swap je 1. října 2018. Pokud ONT není zaměněn před termínem swapu tokenů, zůstane na blockchainu NEO a nebude možné jej přenést do Ontology MainNet.

MainNet může být pro Ontology herním měničem a vzdorně z něj dělá minci budoucnosti. Neustále to sledujte

Změní se štěstí v ontologii přesunem do MainNet? Bude to nejlépe fungující mince roku 2018? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map