reklama Phemex

Ve snaze objasnit všechny otázky, které krypto komunita vznesla vůči Ripple a XRP, Ran NeuNer, CryptoManran kvízuje Asheesh Birla, senior viceprezident, produkt společnosti Ripple ve svém programu CNBC Crypto Trader. Jak konverzace napadají témata, která mají pro komunitu zásadní význam, plynou některé zajímavé poznatky.

Ran NeuNer urovnal debatu XRP

Ran NeuNer, který sám řekl, že vyhodí XRP do odpadu, protože nemá skutečnou užitečnost na CNBC Fast Money, se ve své debatě s Asheesh Birla snaží získat odpovědi na otázky, které byly na Ripple vzneseny už dost dlouho, XRP a tým jako napětí z toho, že XRP je stále bezpečnostní, není známo. Zahrnutá témata – Je XRP decentralizovaný? – Je někdo z vývojářů hlavní knihy XRP přidružen k Ripple. – Existuje případ použití tokenu? – Může být nedostatek? A je to pouze Ripple, která staví na XRP.

Debatu XRP urovnám jednou provždy s @slaviaofficial.

– Je XRP decentralizovaný?

– Je některý z vývojářů hlavní knihy XRP přidružen k Ripple.

– Existuje případ použití tokenu?

– Může být nedostatek??

– je to pouze Ripple stavící na XRP.https://t.co/YMvQruHbJx

– Ran NeuNer (@cryptomanran) 24. srpna 2018

Asheesh Birla, když byl dotázán na vztah mezi XRP a společností Ripple, upřímně řekl, že Ripple je nezisková společnost, která vyrábí produkty podnikového softwaru pro finanční instituce po celém světě, zatímco XRP je digitální aktivum a Ripple Inc drží dobrou částku digitální aktivum, ale liší se, protože Ripple je jen jedním z vývojářů softwaru otevřené knihy Ripple, která je decentralizovaná a dostupná k použití komukoli.

Na otázku, zda je některý ze zakladatelů účetní knihy XRP nějakým způsobem spojen nebo spojen s Ripple, Asheesh uvedl, že David Schwartz je v současné době CTO, je společným spojením mezi těmito dvěma, protože je mentorem zaměstnanců ve společnosti Ripple a byl zásadní člověk, který nejen architekturoval produkty XRP, ale také původní knihu XRP

S objasněním, zda je XRP decentralizovaný, či nikoli, Asheesh uvedl, že účetní kniha XRP je decentralizovaná a Ripple má plány na další decentralizaci. Protože XRP nemá těžební systém, má po celém světě validátory, které transakci ověřují. Řekl také, že Ripple Inc vlastní přibližně 10 validátorů mezi 100, které jsou globálně přítomné, a Ripple má další závody na decentralizaci těchto validátorů

Dále v rozhovoru uvádí příklad toho, jak produkty jako Xrapin a Xcurrent fungují a mění způsob, jakým finanční instituce přenášejí informace a peníze globálně. Také říká, že token XRP je nezbytný k tomu, aby transakce utratila, a proto jeho nahrazení USD by jen zpomalilo proces.

Přečtěte si také: „Bitcoin je pomalý, pokud jde o pohyb peněz“, říká Ripple, hlavní marketingový stratég

Vyjasnění XRP stále potřebuje určitou váhu, aby jej komunita přijala jako decentralizovanou

Není to poprvé, co ředitel společnosti XRP přišel objasnit svůj postoj decentralizace. V červenci David Schwartz v UNCHAIN ​​Convention vysvětlil, že Ripple jako společnost není decentralizovaná, je to kniha XRP, na kterou Ripple nemá žádné zákonné právo ji ovládat. Kód, který řídí, jak účetní kniha běží, je provozován burzami, provozovateli peněženkových uživatelů podobně. Řekl také, že Ripple nemá schopnost vkládat kódy na jiný počítač. Věří, že centralizace kritiky vychází ze skutečnosti, že Ripple drží velkou část XRP. Podle něj je nutné tyto mince držet, protože to pomáhá společnosti Ripple sledovat případy použití, které jsou nezbytné pro fungování modelu příjmů.

Schwartz nedávno také publikoval novou zprávu s názvem „Inherentně decentralizovaná povaha XRP Ledger“, ve které popisuje pojem centralizace ve světě blockchainu jako „divoce nuancovaný, nepochopený a upřímně se vyvíjí“. Zjevně se pokouší nastavit rekord v otázce decentralizace XRP jednou provždy. Ve zprávě to uvádí

“Zjednodušeně řečeno, kniha XRP je založena na inherentně decentralizovaném, demokratickém a konsensuálním mechanismu – který nikdo nemůže ovládat.”

Tým XRP a Ripple prosazují a vysvětlují, že XRP je decentralizovaný a není zabezpečením, ale stále pokaždé, když se objeví nová otázka ohledně jejich centralizačních aspektů, ať už jde o mince nebo validátory. Předpokládá se, že až poté, co SEC vyjasní svůj postoj k tomu, že XRP je bezpečnost nebo ne, ukončí tuto debatu.

Myslíte si, že XRP je bezpečnost nebo ne? Sdělte nám své názory stejně.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me