Bitcoinové sloty s nejvyšším RTP% – přečtěte si naše tipy na červenec 2020!

V tomto článku vám představím sbírku Bitcoinové sloty s nejvyššími procenty RTP.

RTP prostředek Zpět na hráče, a čím vyšší je, tím lépe. Například automat s 96% RTP vrátí průměrně 96 EUR za každých 100 € hazardních her ve hře. Na kratších herních relacích můžete vyhrát nebo prohrát bez ohledu na RTP, ale z dlouhodobého hlediska mají vaše průměrné výnosy velký účinek, pokud je RTP vyšší než v průměrné výherní hře.

Nejvyšší logo RTP Bitcoin Slots 2020 Purple štít

Pravděpodobně víte, že je pravděpodobné, že dům na konci vždy vyhraje v kasinových hrách. Stále však má smysl honit se za výherními automaty s vyšším RTP, abyste trochu posílili své možné výhry. Tento článek vám představí spoustu bitcoinových slotů s výjimečně vysokým procentem RTP.

Slot Blood Suckers od společnosti NetEnt.

Toto je automat s tematikou upírů Krevníci NetEnt s velmi dobrým RTP 98,0%. Blood Suckers je na místě č. 4 v mém seznamu Nejvyšších RTP bitcoinových automatů.

Obvykle se procenta RTP pohybují kolem 96% ve výherních automatech, ale tento seznam zahrnuje sloty s velmi vysokými RTP, dokonce s 98% nebo vyššími. Obecně lze za dobré procento RTP považovat cokoli přes 97%.

Tento seznam není úplným seznamem všech nejvyšších slotů RTP na světě. Ale místo toho bylo mým cílem pečlivě vybrat několik nejvyšších slotů RTP od mnoha různých poskytovatelů slotů. Tímto způsobem má seznam největší rozmanitost a uvádí mnoho různých typů skvělých vysokých RTP slotů, které lze hrát s bitcoiny nebo jinými kryptoměnami.

Chybí vaše oblíbená hrací automat s vysokým RTP%? Zašlete mi prosím zprávu nebo dejte všem vědět v sekci komentářů níže!

Uvedeny nejvyšší RTP bitcoinové sloty

Tady je můj seznam vybraných bitcoinových automatů s výjimečně vysokými procenty RTP. Nejprve uvedu sloty v očíslovaném seznamu a níže jsou představeny všechny sloty s obrázky a základní myšlenkou.

kromě RTP (Návrat k hráči) také procento Volatilita nebo Rozptyl je uvedeno, pokud je známo. Matematicky existuje rozdíl mezi těmito dvěma pojmy, ale ve skutečném pojetí hazardních her se obvykle používají zaměnitelně.

Krátce, a nízký rozptyl výherní automaty vám poskytnou menší výhry, ale častěji. Automaty s vysoký rozptyl dá vám větší vítězství, ale méně často. Sloty se středním rozptylem jsou někde uprostřed.

Stačí kliknout na název výherní hry a přejít dolů a zobrazit další informace. V tuto chvíli existují větší představení 7 výherních automatů, ale brzy se objeví další, které doplní seznam!

Odkazy na poskytovatele her vedou na samostatné stránky poskytovatelů her, kde najdete další informace o hracích automatech.


 1. Trůny Persie (Tom Horn Gaming) – varianta: vysoká – RTP: 98,83%
 2. 1429 Uncharted Seas (Thunderkick) – Odchylka: Nízká – RTP: 98,6%
 3. Catfather (Pragmatic Play) – varianta: neznámá – RTP: 98,1%
 4. Krevníci (NetEnt) – Odchylka: Nízká – RTP: 98,0%
 5. London Hunter (Habanero) – varianta: střední – RTP: 97,94%
 6. Roo bohatství (iSoftBet) – varianta: neznámá – RTP: 97,66%
 7. Ruby (iSoftBet) – RTP: 97,5%
 8. Big Bad Wolf (Quickspin) – RTP: 97,34%
 9. Lucky Lady’s Clover (BGaming) – RTP: 97,31%
 10. Kniha pyramid (BGaming) – RTP: 97,13%
 11. Børk the Berzerker (Thunderkick) – RTP: 97,3%
 12. 3 Charms Crush (iSoftBet) – RTP: 97,23%
 13. Gold Train (Pragmatic Play) – RTP: 97,16%
 14. Tut’s Twister (Yggdrasil) – RTP: 97,1%
 15. Toki Time (Thunderkick) – RTP: 97,1%
 16. Secret of Atlantis (NetEnt) – RTP: 97,07%
 17. Ostrov pokladů (Quickspin) – RTP: 97,07%
 18. Epic Joker (Relax Gaming) – RTP: 97,0%
 19. Erik the Red (Relax Gaming) – RTP: 96,96%
 20. Wildhound Derby (Play n ‘GO) – RTP: 96,93%
 21. Extra Chilli (Big Time Gaming) – RTP: 96,82%
 22. Viking Gods: Thor and Loki (Playson) – RTP: 96,8%
 23. Kitchen Drama: Sushi Mania (No Limit City) – RTP: 96,77%

Speciální variabilní sloty RTP (v závislosti na vašich možnostech během hraní)

 1. Mega Joker (NetEnt) – RTP je variabilní mezi 85,28% – 99,0% v závislosti na vašem výběru
 2. Money Train (Relax gaming) – RTP je 98,0% pro bonusové kolo Money Cart jako zakoupená funkce, jinak je RTP 96,2% během běžné hry.

Představení slotů a obrázky

1. Thrones of Persia – varianta: vysoká – RTP: 98,83%

Trůny Persie je výherní automat 5 x 3 vydaný v roce 2016 s vynikající mírou RTP 98,83%. Odchylka je nastavena na vysokou, což znamená, že máte možnost vyhrát velké částky, ale pravděpodobně méně často.

Téma automatu je ze starověké Babylonie. Slot obsahuje divoké symboly (velká postava Cyruse), které nahrazuje všechny symboly kromě Scatterů. Symboly Scatter vám udělí Scatter Wins, které znásobí vaši celkovou výhru.

Ve hře je také možnost 5 roztočení zdarma. Získáním 3 symbolů Scatter získáte bonusovou hru Ziggurat of Babylon, kde můžete vyhrát ještě více zatočení zdarma s vyššími multiplikátory.

Celkově slot Thrones of Persia funguje dobře a obsahuje některé zajímavé funkce. Grafický výhled a animace nejsou na velmi vysoké úrovni a slot je v určitém okamžiku starý. Zvuky a hudba jsou však prováděny o něco lépe. Pokud máte rádi starodávnou výherní automat s opravdu vynikajícím RTP 98,83%, proč nezkusit Thrones of Persia.

Zde můžete zkontrolovat bitcoinová kasina, která mají Trůny Persie a další herní automaty Tom Horn Gaming podle jejich výběru.

Toto je výherní hra Thrones of Persia od Tom Horn Gaming.

Toto je výherní hra Thrones of Persia od Tom Horn Gaming.

2. 1429 Uncharted Seas – varianta: nízká – RTP: 98,6%

1429 Uncharted Seas je automat s tématem průzkumu moře na 5 válcích, který v roce 2014 zveřejnil Thunderkick. Procento RTP je vynikající s 98,6%. Variance je nastavena na nízkou, což vám poskytne menší výhry, ale častěji.

Mezi funkce výher patří rozšiřující se divoké symboly, které nahrazují všechny ostatní symboly kromě symbolu bonusu. Objevují se na válcích 2, 3 a 4.

Bonusovým symbolem je kompas a pokud trefíte 3, 4 nebo 5 z nich, udělí vám 10, 20 nebo 50 otočení zdarma. V této hře tedy došlo ke změně, abyste mohli vyhrát spoustu roztočení zdarma.

Celkem 1429 Uncharted Seas je velmi stylová výherní hra. Nepřináší příliš lesklou nebo všudypřítomnou grafiku, ale místo toho je celá deska slotů stylovou dvourozměrnou mapou s klasickými kresbami s motivy moře. Animace a zvuky také velmi dobře fungují.

Pokud hledáte klasický a stylový slot s dobrým pocitem, 1429 Uncharted Seas vám to přinese s vynikajícím RTP 98,6%. Moje doporučení k tomuto slotu!

Zde můžete zkontrolovat bitcoinová kasina, která nabízejí 1429 Uncharted Seas a další sloty Thunderkick při jejich výběru.

1429 Uncharted Seas slot od Thunderkick.

Tady je 1429 Uncharted Seas slot od Thunderkicku.

Bonusová hra změní hru na tmavě modré téma s pocitem velké bouře v moři. Ve středu můžete vidět rozšiřující se divoký symbol.

Bonusová hra změní hru na tmavě modré téma s pocitem velké bouře v moři. Ve středu můžete vidět rozšiřující se divoký symbol.

3. Catfather – varianta: neznámá – RTP: 98,1%

Catfather je 5-válcová automatová hra od společnosti Pragmatic Play, publikovaná v roce 2016. Catfather obsahuje spoustu nevrlých a aristokraticky vypadajících… koček. Netuším, jestli se slot snaží být jakousi směsí kmotra … a koček.

Nicméně RTP je stále vynikající s 98,1%. Odchylka není známa, alespoň jsem o ní nemohl najít důvěryhodné informace.

Hrací automat obsahuje tyto speciální symboly. Divoké symboly (Černé kočky) nahradí všechny symboly kromě Scatteru. Jsou tu také Random Stacked Wilds které zabírají celý kotouč. Tato funkce se objevuje náhodně před dokončením jakéhokoli roztočení na válcích 2, 3 a 4.

Pokud trefíte 3 nebo více Symboly scatteru (symbol myši), získáte v bonusové hře až 25 otočení zdarma. Všechny výhry otočení zdarma se vynásobí 4.

Závěrem je Catfather plynulá výherní hra se spoustou speciálních funkcí. Animace a uživatelské rozhraní fungují stejně jako ve všech automatech Pragmatic Play. Téma a grafika jsou však něco, co buď milujete, tak nenávidíte, takže tento slot není pro každého. Celkově má ​​Catfather také vynikající RTP 98,1%, takže stojí za to vyzkoušet, zda téma funguje pro vás.

V roce 2016 také vyšla hrací automat Catfather Part II, ale tato hra má pouze průměrný RTP 96,07%.

Podívejte se na tento článek o Pragmatic Play, pokud chcete zjistit, která bitcoinová kasina mají Catfather ve svém výběru.

Slot Catfather z hry Pragmatic Play.

Slot Catfather z hry Pragmatic Play.

4. Blood Suckers – Variance: Low – RTP: 98,0%

Krevníci je výherní automat s motivy upírů 5 x 3, s nízkou variabilitou a velmi vysokou návratností 98,0%. Získáte tedy více menších výher a větší výhry se stanou méně často. Velmi vysoký RTP však zvýší vaše možné výhry ve srovnání s výherními automaty s průměrným RTP kolem 96%.

Mezi funkce výher patří symboly Wild, které nahrazují všechny symboly kromě symbolů Scatter a Bonus. Pokud v aktivní sázkové řadě trefíte 3 nebo více bonusových symbolů za sebou zleva doprava, bude udělena bonusová hra.

K dispozici je také roztočení zdarma. Symboly scatteru vyplácejí celkem sázku krát multiplikátor (x) a také roztočení zdarma. Tabulka vypadá následovně:

 • 2 symboly scatteru – ocenění 2x sázka
 • 3 symboly scatteru – ocenění 4x sázka + 10 zatočení zdarma
 • 4 symboly scatteru – ocenění 25x sázka + 10 zatočení zdarma

Závěrem je Blood Suckers velmi kvalitní výherní automat. Existuje spousta speciálních funkcí, jako jsou Wilds, Scatters a bonusové symboly. Také animace, grafika a zvuky se k tématu hodí opravdu dobře a všechno prostě funguje. Moje doporučení pro Blood Suckers!

Pokud si chcete vyzkoušet Blood Suckers, přejděte sem a zkontrolujte, která bitcoinová kasina podporují sloty NetEnt.

K dispozici je také pokračování tohoto automatu s názvem Blood Suckers 2 s docela dobrým RTP 96,94%.

Slot Blood Suckers od společnosti NetEnt.

Toto je automat s upíry na téma Blood Suckers od NetEnt s velmi dobrým RTP 98,0%.

5. London Hunter – varianta: střední – RTP: 97,94%

London Hunter je parní punková tematická 5válcová automatová hra vydaná společností Habanero v roce 2018. Variance je na střední úrovni a RTP je velmi dobrá s 97,94%.

Mezi funkce automatu patří divoké symboly, funkce Wild Expansion a funkce Multiplier. K dispozici je také speciální bonusová hra.

London Hunter je také výherní automat se skutečně vysokou obecnou kvalitou hry na všech úrovních. Další podrobnosti o tomto slotu si můžete přečíst v článku o herních automatech Habanero. Odtud můžete také zjistit, která bitcoinová kasina mají London Hunter při výběru.

Slot London Hunter od společnosti Habanero.

Toto je bonusová hra o roztočení zdarma v hře London Hunter.

6. Roo Riches – varianta: neznámá – RTP: 97,66%

Roo bohatství je automat s tematikou australské přírody, který v roce 2020 zveřejnil iSoftBet. Obecný herní pocit je s mystickou a tradiční hudbou Didgeridoo a docela dobrou grafikou opravdu dobrý.

Existuje opravdu obrovské množství speciálních funkcí, jako jsou náhodně se vyskytující Cash Chip Spin, Lightning Bet a Free Spins.

Pokud si chcete přečíst více o Roo Riches, článek iSoftBet obsahuje podrobnější článek o slotu. Odtud můžete také zkontrolovat, která bitcoinová kasina nabízejí podporu Roo Riches a dalším slotům iSoftBet.

Slot Roo Riches od iSoftBet.

Toto je automatová hra Roo Riches od iSoftBet s velkým množstvím speciálních funkcí, jako jsou Cash Chip Spin, Lightning Bet a Free Spins.

7. The Ruby – Variance: Unknown – RTP: 97,5%

Ruby je klasický automat na diamanty nebo drahokamy publikovaný společností iSoftBet v roce 2018. RTP je na velmi dobré úrovni s 97,5%.

Pokud máte rádi automaty, které vypadají jako tradiční hrací automaty v reálném životě, The Ruby to dělá docela dobře. I hluk pozadí se skládá z atmosféry kasina, kde lidé konverzují a hrají sloty.

Stále existuje spousta speciálních funkcí. K dispozici jsou divoké symboly, funkce Ruby on Fire a funkce Bonus Round.

Přejděte sem a zkontrolujte, která bitcoinová kasina mají při výběru sloty The Ruby a další sloty iSoftBet. Odtud také najdete podrobnější informace o speciálních vlastnostech The Ruby.

Ruby slot od iSoftBet.

Toto je automatová hra The Ruby od iSoftBet. Všimněte si tradičního výhledu na výherní automat s pocitem staré školy v Las Vegas.

Ruby slot od iSoftBet.

Zde je bonusová hra s roztočením zdarma. Symbol Ruby spustí běžné Wilds, Sticky Wilds nebo rozšiřující se Wild kotouče.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map