Tato dobrodružství na úrovni se zdá být na BitStarz velmi populární, protože stále více a více vychází pravidelně. Tentokrát Level Up Adventure jde do Japonska!

Můžete vyhrát 50 000 EUR v jednotlivých cenách + výlet pro dva na olympijské hry v Tokiu 2020.

Jak se zúčastnit:

 1. Zahrajte si jakoukoli hru na BitStarz.
 2. Dosáhněte další úrovně.
 3. Získejte cenu připsanou na váš účet.

Akce probíhá od 9. března 2020 (13:00 SEČ) do 1. května 2020 (15:00 SEČ). Při psaní tohoto článku tedy zbývá ještě 52 dní kampaně!

Zúčastnit se mohou všichni hráči, takže nezáleží na tom, zda jste novým nebo starým zákazníkem v BitStarz. Zde vidíte Stránka propagace Japan Adventure na BitStarz.

BitStarz Japan Level Up Adventure

BitStarz Japan Level Up Adventure nyní probíhá!

Ceny za propagaci zahrnují:

 • Úroveň 15: 10 mikiny BitStarz
 • Úroveň 25: 10 Batohy proti krádeži BitStarz (Ps. Jsou skvělé, jeden jsem dostal jako dárek od BitStarz)
 • První hráč, který dosáhne nejvyšší úrovně turnaje, obdrží cenu skládající se z úžasného výletu na olympijské hry 2020 v japonském Tokiu.
 • Cestovní balíček zahrnuje dvě exkluzivní letenky na několik velkých akcí, dva zpáteční lety do Tokia a pobyt na 4 noci v luxusním hotelu.

PS. Pamatujte také na skvělé 152% bonus za první vklad až do 2 BTC + 180 otočení zdarma na BitStarz se vsazením standardního 40x bonusu. K dispozici je také 20 zatočení zdarma bez vkladu, pokud si chcete zdarma vyzkoušet BitStarz!

Přejít na stránku BitStarz Japan Adventure

Získejte bonus BitStarz

Zde jsou úplné smluvní podmínky kampaně:

Zdroj: Webová stránka BitStarz Japan Adventure -> pravidla

 1. Akce probíhá od 13:00 SEČ 9. března 2020 – 15:00 SEČ 1. května 2020.
 2. Do propagace se započítají pouze sázky se skutečnými penězi bez aktivního bonusu. Sázky na bonusové peníze nebo sázky na skutečné peníze s aktivním bonusem se nezaregistrují.
 3. Sázení minimálního rizika u stolních her se nezapočítá do vašeho obratu (včetně, ale nejen, sázení na červenou a černou současně atd.). Pokud je tento postup objeven a je zjištěno, že probíhá, bude hráčovi zakázána propagace.
 4. Stolní hry přispívají 5% k obratu za propagaci.
 5. Všechny výherní automaty přispívají 100% k obratu za propagaci.
 6. Všechny ceny jsou dodávány s 10x sázení požadavek.
 7. Sázením v kasinu dosáhnete nových úrovní dosažením nového milníku v pruhu postupu. Jakmile vyplníte lištu, dostanete se na další úroveň. Jak postupujete dobrodružstvím, každá další úroveň a milník se zvyšují v obtížnosti.
 8. Ceny jsou připsány okamžitě.
 9. Pokud budou uděleny nějaké fyzické ceny, hráči budou kontaktováni společností BitStarz s uvedením jejich adresy, aby bylo možné je poslat. V případě potřeby budou k dispozici také hotovostní alternativy.
 10. Fyzické ceny budou rozdány prvním hráčům, kteří dosáhnou předem stanovených úrovní v rámci propagace. Jedná se o tyto ceny:
  • 15. – 10. mikina s kapucí BitStarz
  • Úroveň 25 – 10 batohů proti krádeži Bitstarz
  • Ceny se vydávají na a kdo dřív přijde, je dřív na řadě, jakmile bude pro každou úroveň získán přidělený počet cen, nebudou žádné další ceny vydány.
  • Hráči se zavřenými účty před obdržením ceny o svou odměnu přijdou.
  • BitStarz si vyhrazuje právo kdykoli upravit požadavky na úroveň a ceny.
  • Pouze první hráč, který dosáhne nejvyšší úrovně turnaje, obdrží cenu skládající se z úžasného výletu na olympijské hry 2020 v japonském Tokiu.
  • Cestovní balíček olympijských her 2020 zahrnuje dvě exkluzivní letenky na několik velkých akcí, dva zpáteční lety do Tokia a pobyt na 4 noci v luxusním hotelu.
  • Hráč je v případě potřeby odpovědný za získání VISA pro vstup do Japonska.
  • Cestovní balíček nelze vyměnit za hotovostní alternativu. V případě, že vítěz prvního místa nebude schopen cestovat na akci, bude cena udělena druhému hráči, který dosáhne úrovně 40.
  • BitStarz si vyhrazuje právo zakázat hráče, kteří jsou považováni za pokusy o zneužití propagace.
  • BitStarz si vyhrazuje právo kdykoli promo akci odvolat.
  • Platí všeobecné obchodní podmínky BitStarz.

  Přejít na stránku BitStarz Japan Adventure

  Získejte bonus BitStarz

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me