Analýza cen bitcoinů [BTC], etherea [ETH], zvlnění [XRP] 16. července až 22. července

reklama Phemex

  • Býci berou bitcoiny bezpečně nad 7 000 USD,
  • Indie se liší datem jednání o kryptoměně
  • USA svědčí o „budoucnosti peněz“

A konečně, tento týden býci povstali a tento vzestup dal šanci medvědům reagovat nebo vykazovat jakékoli známky své existence. Po 2 měsících neustálého boje se udržel Rozsah bitcoinů vázán na sentiment směrem dolů, bitcoin nakonec vzrostl o více než tisíc USD a přesunul se do bezpečí nad 7300 USD.

Nebyl to jen vzestup bitcoinu, ale vzalo to i ostatní kryptoměny a sentiment. Mezitím v Indii vrcholné soudní jednání o RBI oběžník podpora INR kryptoměnovému průmyslu se do 11. září lišila, protože indická rada pro cenné papíry a burzy (SEBI,), regulátor trhu v zemi, nebyl připraven na svou odpověď, kterou vrcholový soud považoval za zásadní pro jednání o regulaci.

Mezitím v USA tento týden probíhalo slyšení „Budoucnost peněz: digitální měny“, kde se diskutovalo o mnoha detailech a ekonomice. Tato zpráva byla důležitá, protože to vzalo kryptoměny, o nichž se nyní diskutuje v politických koridorech Spojených států.

Další velkou novinkou, která tento týden zasáhla kryptoměnu, bylo to, že Stellar Lumens byli schváleni islámskými učenci jako vyhovující šaría a Coinbase žádá o zahájení vlastního Politického akčního výboru (PAC) na financování amerických voleb.        

Zdroj: Coin360.io zpřístupněno 22. července 2018 v 10:55 IST

Bitcoin [BTC]

Bitcoin tento týden zaznamenal silnou špičku pohybující se nad 7000 USD, čímž odstranil všechny obavy, které se minulý týden rýsovaly z porušení 6000 USD. Umístěno vysoko nad 7000 USD a konsolidace kolem úrovní 7200–7300 USD by mohla vytvořit pevnou základnu pro další rozšiřování bitcoinů. Ceny během týdne dosáhly nejvyššího bodu 7 466,86 USD a nejnižšího bodu 6 357,01 USD.

Býci se budou muset neustále nabíjet dopředu, aby se cena dále zvýšila, protože jakékoli negativní zprávy mohou znovu vytvořit spirálu dolů. CME Group rovněž vykázala téměř 100% růst čtvrtletního objemu, což ukazuje na popularitu bitcoinových futures.

Burzy, které byly tento týden aktivnější v objemech s BTC napříč různými páry, byly Binance (5,47%), OKEx (3,86%) a Bitfinex (2,49%).  

Charlie Lee nedávno vyzval uživatele, aby si koupili alespoň jeden bitcoin před obchodováním s jakoukoli jinou kryptoměnou. Tweetoval,

“Bude existovat maximálně 21 Mn bitcoinů.” Není ani dost BTC, aby mohl každý milionář vlastnit jeden. Než si tedy koupíte jakoukoli jinou minci (včetně LTC), zkuste nejprve vlastnit alespoň 1 BTC. Jakmile budete mít 1 BTC, kupte si všechny shitcoiny, které chcete! “

Tom Lee také pokračoval ve svém pozitivním postoji a znovu potvrdil svoji předpověď 25 000 USD na Bloomberg.

Přečtěte si také: Bitcoin (BTC) Mini Bull Run Over, Expert říká, že by mohlo přijít nejhorší


Ethereum [ETH]

Ethereum také replikovalo stejný sentiment, který ukázal Bitcoin, ale nemohl dát stejnou sílu, když tento týden získal více než 6% ve srovnání s více než 15% ziskem z bitcoinu. Ceny etheru byly nahoře tento týden na 513,43 USD a byly na minimu 443,69 USD, což je docela v tomto rozmezí. Burzy, které byly tento týden aktivnější, v objemech, s ETH napříč různými páry, byly CoinEx (5,61%), OKEx (5,01%) a ZB.COM (3,61%).

Některé zprávy z tohoto týdne kolem Ethereum byly, že vedoucí pracovníci a provozovatelé hlavních kryptoobchodů, jejichž hodnota se pohybuje v řádu miliard dolarů, byli vůči Ethereum optimističtí než bitcoin, nejdominantnější kryptoměna na globálním trhu.

Tento týden spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Circle Jeremy Allaire tento týden v kanálu Fast Money CNBC uvedl, že ETH může být katalyzátorem pro další rally kryptoměn, kvůli „enormnímu“ množství vývojářských aktivit na blockchainu Ethereum.

Brian Armstrong, generální ředitel společnosti Coinbase, je od konce roku 2017 trvale pozitivní vůči ETH. Také veřejně prozradil, že osobně vlastní více etheru, nativní kryptoměny Ethereum, než bitcoinů..

Zvlnění [XRP]

XRP tento týden posunul také BTC a ETH s téměř 3% nárůstem. Ještě důležitější však bylo, že XRP překročil úrovně 0,5 USD, což je pro minci považováno za klíčové. Ceny XRP byly navíc tento týden na 0,519560 USD a na minimu 0,43648 USD. Burzy, které byly tento týden aktivnější v objemech s XRP napříč různými páry, byly Bitbank (16,83%), HitBTC (9,54%) a Binance (9,64%).

Zvlnění tento týden shromáždilo zprávy o tom, že nejde o kryptoměnu ve skutečném smyslu. Anatoly Castella, generální ředitel, Elpis Investment, první investiční fond digitálních aktiv na světě využívající umělou inteligenci, novinářům řekl, že věří, že XRP není „skutečnou“ kryptoměnou, která neodpovídá „nejčistší interpretaci“ tohoto slova. Zakladatelka dalšího významného fondu digitálních aktiv, Arianna Simpson z Autonomous Partners, zopakovala svůj sentiment:

“Mám velké obavy ohledně úrovně tamní centralizace a mám regulační obavy, pokud to, co vydali, je bezpečnost”.  

Ostatní hybatelé a třepačky

Ostatní coiny, které se tento týden vyrobily nahoře a dole podle Coin Market Cap (přístup 22. července v 23:30 IST), byly

Stěhováci

  • Proxeus – ukazuje nárůst o 177,61%
  • ToaCoin – ukazuje nárůst o 157,12%
  • Elita – ukazuje nárůst o 151,26%

Třepačky

  • Sumokoin – ukazuje pokles o 69,28.%
  • RealChain – ukazuje pokles o 61,31%
  • Super bitcoin – ukazuje pokles o 50%

Co si myslíte, jaký by to byl sentiment kryptotrhů příští týden? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map