reklama Phemex

První týden roku červenec přineslo několik zelených zpět na obrazovku hlavních kryptoměn. Hodně zprávy pohybovali obrazovkou nahoru a dolů. Užívání účtu RBI oběžník a dateline, hlavní kryptoměnové burzy v Indie zastavili své funkce výměny INR / kryptoměny a naopak obchodní zařízení.

Aby mohli pokračovat v podnikání, většina se uchýlila k obchodování kryptoměn a kryptoměn Síť P2P. Z dalších zpráv v Asii podniká Jižní Korea kroky, které ji přibližují k přijetí kryptoměny.  

V USA, Coinbase se posunula o krok blíž, aby se stala plně regulovaným makléřem-dealerem americkou komisí pro cenné papíry (SEK) získáním 3 firem spolu s jejich licencí makléře-dealera, licencí alternativního obchodního systému a licencí registrovaného investičního poradce.

V Africe dal keňský parlament dvoutýdenní lhůtu svému ministru financí, aby rozhodl o osudu kryptoměn v zemi.

Tradiční finanční a technologické firmy začínají budovat cestu k blockchainu a kryptoměnám. Švýcarsko Výměna, Šest, zahajuje kryptoburzy zatímco Přeskupení na Facebooku zaměstnanci postavili svůj blockchain. A překvapivá návštěva Charlese Hoskinsona, generálního ředitele společnosti Input-Output Hong Kong [IOHK] a tvůrce Cardano tento týden také do kanceláře Google v Londýně.

Zdroj: Coin360.io zpřístupněno 8. července 2018 v 9.06 ráno IST

Bitcoin [BTC]

Bitcoin, byl po náročném minulém týdnu opět v zeleném. Trh bitcoinů se pohyboval téměř na 117 miliard USD. Ceny dosáhly nejvyššího bodu 6 863,99 USD a nejnižší bod 6 305,70 USD v průběhu týdne. Dalším logickým krokem pro aktivní aktivaci býků je 7000 USD, i když je velká rezistence pociťována na 6800-6840 USD.

analýza cen bitcoinůZdroj: https://in.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Pokud pára pokračuje, BTC by to určitě mělo být přejít 7000 USD tento týden. Burzy, které byly tento týden aktivnější v objemech s BTC napříč různými páry, byly ZB.com (10,87%), Binance (4,46%) a OKEx (3,38%).

Vzhledem k tomu, že medvědi v první polovině týdne tloukli, býk se na konci vrátil a bušil na konci týdne se ziskem 5,65%. Značka kapitalizace činila 106 miliard USD. Ceny v průběhu týdne dosáhly nejvyššího bodu 6465,51 USD a nejnižšího bodu 5835,78 USD, což ukazuje jasný souboj kolem úrovní odporu 6000 USD.

Výměny, které byly aktivnější, objemově, s BTC tento týden byly různé páry Binance (10,36%), CoinEx (7,58%) a ZB.com (4,38%). Zajímavým faktem, co se týče manipulace s objemem na burze, se zdá, že nejvíce obchodovaným párem je BTC / USDT zajímavým párem, pokud jde o nejvíce volatilní kryptomenu spárovanou se stabilním postrojem na mince.

Bylo zaznamenáno několik hlasů, které hovoří o bitcoinu. Tyler Winklevoss ve srovnání Bitcoin na digitální zlato. Ron Paul, bývalý člen amerického Kongresu a význačný poradce v Misesově institutu, byl citován slovy Bitcoin, zlatem krytá měna může koexistovat ve svobodné společnosti. Hlavní ekonomický poradce Allianz, Mohamed El-Erian, uvedl, že bitcoiny by byly na nákupním území, pokud by poklesly o 5000 USD.

Ethereum [ETH]

Ethereum, druhá největší kryptoměna podle tržní kapitalizace, se také dokázalo odrazit od podpory podobně jako u bitcoinů a dalších kryptoměn. Byl ve velmi mělké červené barvě, i když poté, co týden skončil, viděl spoustu zelených vrcholů.

Jak hlásíme ETH byl těsně pod 0,96% poté, co viděl několik výšek, které byly příliš kvůli chladnému pozorování. Ceny etheru byly tento týden nahoře na 461,21 USD a byly na minimu 419,68 USD opět ukazuje široký rozsah, se kterým bojovali býci a medvědi.

Analýza cen ethereaZdroj: https://in.tradingview.com/symbols/ETHUSD/ Burzy, které byly tento týden aktivnější, v objemech, s ETH v různých párech, byly CoinEx (5,97%), OKEx (4,42%) a finance (3,69% ). Pár ETH / USDT generující maximální objemy

Některé zprávy z tohoto týdne týkající se „Ethereum byly krypto hedgeovým fondem“, Nachází se v Austinu, s názvem Multicoin Capital a podporováno Chris Dixon, Andreessen Horowitz byl velmi pozitivní na budoucnost Ethereum a tankování dolů na Ripple a litecoin.

Jihoafrická centrální banka uzavřela a multibankovní projekt otestovat platební převody mezi bankami pomocí platformy založené na ethereu, kvora v rámci „projektu Khokha“. Také basketbalový tým Sacramento Kings se rozhodli těžit Ethereum na financování stipendií na technické vzdělávání.

Zvlnění [XRP]

XRP také sledoval trend ostatních mincí prolomení sestupné trendové linie. Podporoval dynamiku, i když také viděl prodejní tlaky na vyšších úrovních, když medvědi začali útočit a uzavírali týden červeně s poklesem o 3,47%. Cena XRP, nahoře byl tento týden v 0,491110 USD a byly na minimu 0,427302 USD.

Analýza zvlnění cenyZdroj: https://in.tradingview.com/symbols/XRPUSD/

Burzy, které byly tento týden aktivnější v objemech s XRP napříč různými páry, byly CoinBene (21,86%), Bitbank (12,61%) a Bithumb (8,88%). Dvojice XRP / USDT vygenerovala maximální objemy následované dvojicemi XRP s japonským JPY a korejským KRW.

XRP shromáždilo novinky, které zahrnovaly SBI Holdings Předseda řekl, že Ripple (XRP) je dalším globálním standardem kryptoměny a peněz. Ripple také našel nového partnera v indickém bankovním systému v podobě Banka Kotak Mahindra což společnosti Kotak umožní využít výhodu xCurrent, která umožní rychlejší a efektivnější platby remitencí.

Přečtěte si také: BTC, ETH, XRP Cenová analýza pro týden 25. června až 1. července – smíšený týden s dobrými dlouhodobými pozitivy

Ostatní hybatelé a třepačky

Ostatní mince, které se tento týden vyrobily nahoře a dole podle Coin Market Cap (přístup 1. července v 23:30 IST), byly

Stěhováci

  • SelfKey – ukazuje nárůst o 396,03%
  • SalPay – ukazuje nárůst o 170,11%
  • Whalecoin – vykazuje nárůst o 132,34%

Třepačky

  • Peepcoin – ukazuje pokles o 92,95%
  • Zippie – ukazuje pokles o 45,59%
  • Token Desk – ukazuje pokles o 45,57%

Co si myslíte, jaký by to byl sentiment kryptotrhů příští týden? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me