Bitcoiny klesají jako obvykle před vypršením platnosti futures, ale 3 aspekty uvádějí BTC nahoru

reklama Phemex

Cena bitcoinu klesla na úroveň 6 880 USD po normě poklesu před vypršením platnosti Bitcoin Futures, která má být zítra. Řada faktorů však signalizuje zvýšení ceny bitcoinu spolu s jeho zájmem a přijetím.

Pokles ceny bitcoinů se řídí normou

Poté, co si několik dní užívali býky, dnes bitcoin konečně sklouzl. Právě včera se cena BTC vyšplhala nad úroveň 7 000 $ a vzala celý krypto trh na vzestupnou křivku. Počínaje dnem se 7 039 USD cena dosáhla nejvyšší hodnoty 7 060 USD. V době psaní tohoto článku si přední světová kryptoměna vyměňovala ruce za 6 880 $.

bitcoinZdroj: Tradingview.com

Jak bitcoiny poklesly, krypto trh zčervenal, stejně jako nejlepší mince viz. Ethereum (ETH), XRP, Stellar (XLM), Cardano (ADA), IOTA (MIOTA) a další jsou v rozmezí 2 až 6 procent.  

Cenový snímek bitcoinů je však v tomto okamžiku trochu samozřejmostí CME bitcoinové futures smlouvy vyprší zítra, tj. 31. srpna. Dříve, těsně před vypršením platnosti těchto budoucích smluv, ať už z CME nebo Cboe, cena bitcoinu zasáhne a poklesne.

Ačkoli obchodování s futures přímo neovlivňuje ceny, protože obchod je vypořádán v hotovosti, růst cen si zasáhne, protože velcí hráči získají příležitost zkratovat bitcoiny. Vzhledem k možnosti „dlouhý“ nebo „krátký“ přináší pravděpodobnost cenové manipulace.

Existuje však řada faktorů, které pohánějí bitcoin vpřed a očekává se, že ho posunou k nebi.

Bitcoin reddit vidí akci poprvé od prosince 2017

Reddit je jedním z nejnavštěvovanějších webů na světě a jeho význam na kryptotrhu se nijak neliší. Pokud jde o témata související s bitcoiny, subreddit r / bitcoin je nejaktivnějším fórem s necelým milionem předplatitelů.

V září 2010 byla založena a od té doby roste stabilním tempem. V loňském roce, v listopadu, se stal extrémně aktivním, když se bitcoiny blížily ke svému vrcholu.

Nyní subreddit opět začal vidět akci sdílenou BashCo na Twitteru:


Návštěvnost r / bitcoinů od prosince 2017 každý měsíc klesá… AŽ TEĎ. Formování býčího trhu? https://t.co/QZ1qRA9cJL pic.twitter.com/OTrhy7kvig

– BashCo (@BashCo_) 29. srpna 2018

Alex Ohanian, spoluzakladatel Redditu, zůstává bitcoinový pozitivní, protože znovu sdílí své býčí názory,

“Jako úložiště hodnoty existuje určitá skutečná trakce [s bitcoiny], a ve skutečnosti, jak vidíme v zemích, jako je Turecko, které prožívají významnou ekonomickou krizi … Ale právě teď jsme stále v nejranějších, nejranějších fázích.” “

Technická tabulka & genesis CEO: Medvědům došla pára, buďte býci

Právě včera, kdy bitcoiny dosáhly 7 000 dolarů, které překonaly 50denní klouzavý průměr, vykázal nejdelší rally za měsíc. Podle agentury Bloomberg ukázal ukazatel tlaku na nákup a prodej společnosti Divergence Analysis Inc. vyšší.

Nedávno generální ředitel společnosti Genesis Global Trading, Michael Moro uvedl, že pokud si bitcoin udrží svoji hodnotu kolem 7 150 $, mohou ceny dosáhnout 10 000 $:

“Pokud bude úroveň [7 000 $] platit, řekněme příští týden, dva týdny, býci se o 100 procent vrátí.” Budou pohodlnější, než jsou minima pro tento rok, a že s větší pravděpodobností uvidíme 10 000 USD než 5 000 USD. “

Pevně ​​věří, že medvědům došla pára, protože vysvětluje důvod:

“Jakmile se objevila zpráva o odmítnutí SEC a cena se skutečně držela, neviděli jsme výprodej 5, 10, 15 procent, který jste viděli v předchozích odmítnutích.” Takže si myslím, že si medvědi uvědomili, že jim došla pára. “

Pokud jde o cenu bitcoinu, která jde dále, říká:

“Klíčová úroveň [pro bitcoiny] je 7 150 $, abych byl přesnější, ale pokud to dokážeme udržet příští týden, myslím, že na trhu uvidíme obrat sentimentu.”

Přečtěte si také: Anti-Dollar v plné síle, zatímco bitcoiny stále více získávají trakci po celém světě

Zvláštní zmínka: Hash rate již dělá prohlášení

V našem nedávném článku jsme se podělili o to, jak se bitcoin hash rate dotýká maxim, která podle expertů přinesou nové vrcholy. Kromě toho ukazuje dlouhodobý zájem lidí o bitcoin.

Bitcoin má světlou budoucnost, období! nakupujte, dokud máte šanci

Faktem je, že bitcoin tu prostě není, aby zůstal, ale v budoucnu se mu bude dařit, jak ho ve svých zprávách v průběhu času sdílí i americký Federální rezervní systém St..

Podle Coinbase nejnovější studie, milénia jistě přitahují bitcoiny, protože američtí studenti mají dvakrát větší pravděpodobnost, že budou vlastnit kryptoměnu než průměr země. Asi 18% studentů souhlasí s tím, že bude vlastnit bitcoiny nebo jiné kryptoměny.

Níže uvedená tabulka také ukazuje rostoucí zájem studentů a vzdělávacích institucí o bitcoiny a kryptoměny, což rozhodně signalizuje jasnou a rostoucí budoucnost.

bitcoin

Zatímco ceny vidí korekci, možná budete chtít získat několik kryptoměn, které nabízí zakladatel Litecoinu Charlie Lee, který sdílel, že nejlepší čas na nákup je, když ceny klesnou, protože předpovídá, že cena bitcoinu tentokrát dosáhne výše 20 000 $.

Bitcoin jistě čeká na podporu, ať už je to cena, povědomí, zájem nebo přijetí, pro celkový trh s kryptoměnami přicházejí velké věci.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map