Citigroup prolomí kryptografický kód pro institucionální investice do kryptoměn

reklama Phemex

Vzhledem k druhu popularity a budoucím kryptům se zdá, že se instituce vzdorovitě zajímají o investice. Jediným překážkou je, jak a kdy může tato obrovská suma začít plynout, odpověď, na kterou čeká každý nadšenec kryptoměny. Zatímco všichni čekají na vstup bitcoinového ETF, zdá se, že společnost Citigroup prolomila kód, aby tyto peníze přinesla na krypto trhy.

Příjem digitálních aktiv: Způsob Citi, jak dostat institucionální peníze do kryptoměn

Citi, banka se sídlem v New Yorku, přišla s možná nejpřímějším způsobem, jak investovat do kryptoměn, aniž by je vlastně vlastnila, podle lidí se znalostmi plánů. Tímto způsobem by struktura umístila kryptoměny do stávajících regulačních režimů a poskytla velkým investorům z Wall Street, jako jsou správci aktiv a zajišťovací fondy, méně riskantní způsob investování do rodící se třídy aktiv.

Citi vyvinula nástroj, který nazývá Digital Asset Receipt nebo DAR. Funguje to podobně jako americký vkladový potvrzení nebo ADR, které existuje už desítky let, aby poskytlo americkým investorům způsob, jak vlastnit zahraniční akcie, které by jinak neobchodovaly na amerických burzách. Zahraniční akcie drží banka, která poté vydá depozitní potvrzení.

V tomto případě kryptoměnu drží depozitář a DAR vydává společnost Citigroup, uvedli lidé. Banka bude pozorně informovat Depozitní svěřenecký fond & Clearing Corp, prostředník z Wall Street, který poskytuje clearingové a vypořádací služby, jakmile vystaví potvrzení, řekl jeden z lidí. To propůjčuje důležitou vrstvu legitimity a dává investorům způsob, jak sledovat investice v systému, který již znají, dodal člověk.

Tato zpráva zanechala velké nadšení u sledovatelů kryptoměn a investorů. Stejné rčení tweetoval i Joseph Young

„Zlepšení institucionální infrastruktury (Coinbase, Goldman, Citigroup) je zásadní pro to, aby kryptoměny přinesly obrovské částky kapitálu.“

175 miliard dolarů Citigroup je nejnovější banka, která nabízí řešení pro kryptoměnu, Business Insider a @fintechfrank zpráva.

Zlepšení institucionální infrastruktury (Coinbase, Goldman, Citigroup) je zásadní pro to, aby kryptoměny přinesly obrovské částky kapitálu.https://t.co/jhJyum09ZV

– Joseph Young (@iamjosephyoung) 10. září 2018

Přečtěte si také: Institucionální zájem praskající ve švech, bitcoin & Altcoiny vyvalují červený koberec

Institucionální peníze čekající na vstup do kryptoměn

Obchodníci s kryptoměnou doufali v zahrnutí institucionálních peněz do poloviny roku a doufali, že si své potenciální výdělky zlepší novými fiat opcemi. Každá zpráva, která je ve prospěch vstupu institucionálních peněz do kryptoměn, posune trh na vyšší úroveň. I když tyto zprávy dočasně podporují ceny, každý je stále v dilematu, proč to trvá tak dlouho, než přijdou. Institucionální prostředky mohou přijít ve velkém, ale splňují řadu předpisů a kontrolních opatření dříve, než investovat. Předtím, než tyto obrovské peníze vstoupí na trh, bude muset být vše sestaveno. Prvním krokem k propojení těchto měn bude regulace, kterou se mnoho zemí pokouší zavést. Jednou z hlavních obav je mít konkrétní rámec pro jejich investiční příležitosti. Nick Cowan, který je generálním ředitelem Gibraltar Blockchain Exchange (GBC), komentoval budoucnost bitcoinů.

„[GBX] v zásadě věří, že tato technologie tu zůstane,“ začíná Nick Cowan s bitcoinem. “V zásadě věříme v adopci … zejména institucionální, ale myslím si, že to urychlí implementaci určitých předpisů: důvěru spotřebitelů, ochranu investorů, transparentnost a takové problémy, které se v tuto chvíli brzdí řada významných hráčů, kteří by na tento trh mohli přijít. “

Po regulaci přichází bezpečnost. Institucionální investoři potřebují silnější úroveň zabezpečení, která jim poskytuje finanční řešení, která musí zahrnovat i vazební služby. Kimley Kadoche, který je vedoucím oddělení pro vztahy s investory pro LGO a má zahájit výměnu institucionálních investic, uvedl, že tento typ investorů nevěří ve svou infrastrukturu. Pro tyto investory není trh řádně připraven.

“U depozitáře je vždy problém, postupy KYC nejsou příliš bezpečné a také čekáme, až bude SEC plně transparentní ohledně toho, jakou regulaci a kroky chtějí v souvislosti s digitálními aktivy přijmout,”

Řekl Kadoche.

Třetím krokem ke zvážení je likvidita. Institucionální obchodníci chtějí provádět velké nákupy a mnoho kryptoměn nemá správné množství nekryté měny pro zálohování svých investic. Velká jména jako Bitcoin a Ethereum mají největší pravděpodobnost likvidity, ale velký příspěvek je hlavní vlnou v kryptoměnách.

Proto jsou i po zhlédnutí a hodnocení institucionální peníze stále co by kamenem dohodil od kryptotrhů. Vypadá to, že Citigroup má nyní řešení, jediné, co by člověk mohl sledovat, je, kolik institucí použije tuto cestu a kolik čeká na bitcoinový ETF.

Otevírá příjem digitálních aktiv dveře k institucionálním penězům nebo svět počká na bitcoiny? Dejte mi vědět své názory na stejné. 

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map