Coinbase Revamps uvádí normy, protože otevírá dveře stovkám altcoinů

reklama Phemex

Coinbase je jednou z největších krypto burz, tak proč má pouze pět kótovaných aktiv? To je otázka, která napadla každému, kdo obchodoval s krypty. To se brzy změní, protože společnost Coinbase předělala své zásady výpisu, což nyní umožňuje projektům předkládat své kryptoměny k vyhodnocení v rámci digitálních aktiv společnosti.

Výpisy, které je třeba provést podle jurisdikce podle jurisdikce

Coinbase jako součást revidovaných pokynů sdílela online formulář, který musí předložit projekty, které se chtějí uvést na Coinbase. Formulář se ponoří do detailů projektu a pokládá několik otázek souvisejících s projektem, které nám dávají představu, že i když jsou dveře otevřené všem, proces hodnocení nebude o nic jednodušší. A také v případě, že bude projekt vybrán prostřednictvím procesu odeslání, bude seznam přidán podle jurisdikce podle jurisdikce, protože Coinbase se nechce omezovat na aktiva, která jsou v souladu s americkými předpisy. Přidání bude provedeno na základě regulačního rámce konkrétního regionu.

Předpokládá se, že Coinbase to dělá proto, aby potěšil své zákazníky, kteří požadují více aktiv na platformě, a také aby zvýšil konkurenční výhodu burzy proti jiným zahraničním burzám.

Dan Romero, viceprezident a generální ředitel společnosti Coinbase Consumer, to oznámil na CNBC „Fast Money a byl citován

“Kryptoměna je v konečném důsledku celosvětový fenomén.” Po celém světě máte vývojáře softwaru a podnikatele, kteří staví produkty na vrcholu kryptoměny, a odkrývá mnoho případů použití, zejména na rozvíjejících se trzích. Myslím, že se musíme jako společnost posunout do globálnější perspektivy, “

“Reaguje na to, co zákazníci chtějí.” Přidání dalších aktiv je přímo něco, co nám zákazníci říkají. Nakonec tedy přidáním dalších aktiv zvýšíme důvěru a učiníme platformu pro zákazníky snadno použitelnou, “řekl Romero.

Na otázku o konkurenci řekl Romero

“Existují některé opravdu kvalitní globální výměny, které uvidíte v nadcházejících měsících, protože přidáváme další aktiva, budeme konkurenceschopnější,”

Coinbase CTO Balaji Srinivasan byl také citován, když vyjádřil svůj názor na stejná média, kde řekl

“Satoshi a Vitalik [Buterin] nebyli zákazníky Coinbase.” Ale všichni budoucí i současní tvůrci a vývojáři aktiv jsou. Je to, jako bychom se stávali oboustranným trhem. “

Přečtěte si také: Coinbase vítá zprávu o integritě virtuálních trhů v New Yorku, ale vyvrací zjištění


Seznam Coinbase – měřítko pro projekt infrastruktury digitálních aktiv

Coinbase je známá svou přísností a má jeden z nejobtížnějších procesů hodnocení výpisu. To je důvod, proč Coinbase oznámí zařazení určitých aktiv, jeho cena prostě stoupá. Příklad: Když společnost Coinbase začátkem května 2017 integrovala Litecoin do svých obchodních systémů, spustila okamžitý nárůst objemu transakcí a ceny LTC. Z obchodování za 24,20 USD (index) 4. května se jeho cena zvýšila na 48,40 USD 18. června, což je 98,43% skok za méně než 6 týdnů.

Je to proto, že blockchainový projekt musí projít vyčerpávajícím procesem kontroly, který zahrnuje řadu fází včetně;

  • počáteční kontrola interní komisí pro výběr aktiv Coinbase.
  • právní fáze a fáze kontroly rizik.
  • schvalovací proces výkonného výboru Coinbase.
  • konkrétní posouzení základního kódu a technických zařízení.
  • a závěrečné posouzení likviditních schopností aktiva, cenové stability a finanční výkonnosti.

Členové výboru pro výběr aktiv také dodržují přísné povinnosti mlčenlivosti a protokol týkající se zveřejňování informací o veřejnosti a obchodní činnosti.

Tato přísnost a vyčerpávající proces učinily ze seznamu Coinbase globální měřítko pro digitální aktiva, aby dokázala své pověření a získala konečný seznam otevírající své brány milionům zákazníků, kteří operují na Coinbase.  

I když nové zákony nesnižují přísnost a vyčerpávající proces výběru na Coinbase, rozhodně usnadňují první krok, protože nyní se projekty mohou přiblížit k Coinbase než k jejich výběru a výběru. To by rozhodně mělo prospět mnoha projektům, které jsou důvěryhodné a zaslouží si zařazení na seznam.

Uvidíme do prosince 2018 nějaký nový výpis na Coinbase? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map