CryptoBuzz: Proč se bitcoiny, ethereum a XRP shromáždí navzdory recesi vedené Covid-19?

reklama Phemex

Na bitcoinech a kryptoměnách je něco zvláštního. Nejprve to nevyžaduje vládní zásah a Brrrr, aby se loď ustálila. Když USD prudce vzrostl – způsobil rozvíjející se měny a dočasně bitcoiny, trvalo jen zhruba 40 dní, než nejcennější digitální aktivum na světě zvrátilo jednodenní ztrátu 12. března. A nyní pulzuje ještě výše.

Společně s Ethereem (ETH) a Ripple (XRP) vzrostly první tři digitální aktiva za poslední týden zhruba o 15 procent, čímž odstranily hlavní překážky odporu a podnítily FOMO.

Mohlo by to být kvůli tomu, že bitcoiny klesly na polovinu a očekávaný ohňostroj – který, pokud historie povede, vylévá studenou vodu na důvody obchodníků, nebo blížící se spuštění sítě ETH 2.0, které stmeluje býky ETH, a rostoucí partneři Ripple, ale existuje více než to, co splňuje oko.

1. Ráz stablecoinů a možná injekce do bitcoinu

Za oživením bitcoinů a 15procentním ziskem za poslední týden je očekávání obchodní komunity. Polovina bitcoinů je obrovská a s emisním šokem na kartách bude výsledný pokles nabídky s konstantní poptávkou s největší pravděpodobností zvyšovat ceny.

Ale jde také o vnitřní vlastnosti bitcoinu, které ho staví před okraj. Svět je stále nejistější a v důsledku zásahů centrálních bank dochází k oslabení schopností fiat. Posun k krypto lze měřit tokem prostředků do stablecoinů, který se za posledních šest měsíců zdvojnásobil ze 4,6 miliardy na 9 miliard dolarů.

Zdá se, že institucionální obchodníci mají dobrou pozici, aby chytili uvolněné štěpky a přidali jim své touhy. Protože stablecoiny fungují jako kanály do krypto světa, akumulace odhaluje důvěru vesmíru, což je faktor, který podněcuje požadavky, a tudíž bitcoinové býky.

Stejně jako STABLECOIN-INDEX nyní křičí, že chytré peníze jsou lepší než kdy jindy pro chytání všech volných žetonů aka. slabé handy, které by prodávaly BTC mezi tady a $ 20k.

Tržní kapitalizace všech stablecoinů se za posledních 6 měsíců doslova zdvojnásobila, z 4,6 miliard USD na 9 miliard USD pic.twitter.com/OLfFUlSX1F

– BTC Time Traveler (@BTCTimeTraveler) 28.dubna 2020

2. Slib Etherea 2.0 a dokonalá decentralizace sítě

Na druhou stranu jsou býci Ethereum také živí. Korelace mezi BTC a ETH by mohla vysvětlit pumpu, ale existují i ​​další základní důvody.

Spuštění mainnetu ETH 2.0 po ověření bloku genesis na Topaz TestNet je bezpochyby zdrojem důvěry.

Pokud to Ethereum praskne, utáhne sevření kolem koruny jako lídr v oblasti inteligentního uzavírání smluv. Objevují se však další podrobnosti, že Ethereum je téměř stejně decentralizované jako bitcoin z pohledu Proof-of-Work.

8/109

Top 10k držitelé bitcoinů: 10,54 mil. BTC (57,44%)

Top 10k držitelé ethereum: 57,2 mil. ETH (56,70%)

Na základě jednotlivých držitelů je Ethereum distribuováno stejně rovnoměrně jako bitcoin. pic.twitter.com/sMv43fkNMg

– Adam Cochran (@AdamScochran) 29.dubna 2020

Pokud lze jako základ použít testovací síť Topaz, bude Ethereum také decentralizováno, jakmile bude implementován Proof-of-Stake, protože se přihlásilo více než 22 000 validátorů.

#MondayNumber: 22 000@ethereum Testnet 2.0 byl spuštěn 16. dubna a během čtyř dnů shromáždil více než 18 000 validátorů. Nyní je v testovací síti asi 22 000 z nich. Ethereum 2.0 má za cíl upgradovat síť Ethereum, včetně dokladu o sázkovém protokolu⚡️ pic.twitter.com/WV6WfxioH8

– Blockchain.io (@blockchainio) 27.dubna 2020

3. Binance, Ripple Foothold v jihovýchodní Asii

Mezitím se zdá, že apatie obchodníků XRP skončila. Za méně než dva měsíce po dosažení minima 10 centů v roce 2020 se ceny více než zdvojnásobily na 21 centů. Spotové sazby. Technicky vzato existuje důvod, aby se více obchodníků nalilo a nakoupilo poklesy, protože také byly zvráceny ztráty počátkem března.

Na druhou stranu, nepotvrzené zprávy o Binance, které nakonec použily k převodu knihu XRPL, se objevily dva roky poté, co byla poprvé zavedena.

V současné době se spekuluje o tom, že Binance poběží na XRP Ledger (rady Katherine Coley)

Dávám to tam, aby komunita mohla vyšetřovat ??

Nech oči otevřené

– The Bearable Bull (@thebearablebull) 29.dubna 2020

Kromě toho má Binance prostřednictvím Binance KR přítomnost v jihovýchodní Asii, která je ústředním bodem společnosti Ripple. Je pozoruhodné, že společnost Ripple spolupracuje také se třemi jihokorejskými převáděcími společnostmi. Jakákoli forma koalice nebo XRP uvedená na seznamu Binance KR může nakonec vytvořit solidní základ pro partnerství.

#Banance spustit korejštinu # Krypto Výměna v cloudu Binance

Binance vstupuje na jihokorejský trh prostřednictvím bezprostředního spuštění Binance KR, prvního globálního případu použití našeho řešení Binance Cloud představeného minulý měsíc.https://t.co/ifHkFHxjls

– Binance (@binance) 31. března 2020

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map