Donald Trump hraje Santu pro investory bitcoinů; Slibuje pozitivní změny

reklama Phemex

Těsně po Vánocích se Trump stal Santou pro investory bitcoinů tím, že nepřímo akceptoval bitcoiny tím, že z nich vybíral daň. Nepřímá daň americké vlády. „labyrintová daň“ byla zavedena pozdě s velkým množstvím pozitivních změn pro americké bitcoinové investory.

Zde je výňatek z rozhodnutí a jeho dopad na indiánského investora

Po 31 letech se očekávalo, že takové velké rozhodnutí poskytne trhu podporu, ačkoli žádný z Američanů nikdy neočekával takový typ směnky, který by mohl rozdělit sedm příjmových skupin na čtyři a snížit je, pokud jde o daňovou strukturu.

Pro bitcoiny (termín používaný pro bitcoinové investory) lze považovat za zákon, který by vyhověl kompromisu v souladu s hlavami II a V současného stanovení finančního plánu pro uzákonění povinností v měnovém roce 2018, označeného zákonem prezidentem Trumpem, zavírá potenciální významné ustanovení.

Protože tato daň pomůže bitcoinerům následujícím způsobem

  • Z obchodování s bitcoiny by měla být zaplacena daň

Zatímco změna bitcoinu na fiat byla zdanitelná, nákup fyzických věcí pomocí kryptoměny byl zdanitelný, nyní je dokonce zdanitelný i krypto-kryptoměna, čímž se všechny bitcoinové transakce fakticky daří dobře. A změna je implementována začátek kalendářního roku 2018, pouhé dny.

  • Jeden může platit daň za bitcoiny v bitcoinové hotovosti

Každý, kdo bude zdaněn za obchodování s bitcoiny, musí z něj zaplatit daň. Vzhledem k tomu, že bitcoin nemá skutečnou hodnotu ani identitu, nová pravidla sdílená panem Trumpem vyžadují volání daní prostřednictvím bitcoinové hotovosti. Toto rozhodnutí ve skutečnosti doporučilo bitcoin jako finanční nástroj, ve kterém lze obchodovat a platit daně. Treilův tým Trump na jeho podporu uvedl, že to bylo nutné, protože američtí investoři do bitcoinů každý den rostli.

  • Zvýší jeho přijetí jako globální měny

Pokud země, která řídí ekonomiku, přijímá bitcoiny, rozhodně to posílí trh bitcoinů a dalších kryptoměn. Slibuje silný legitimní nález měny v podobě bitcoinu.

Podle New York Times každý den rostlo celkem 2,5 tis. Amerických investorů, kteří jsou ochotni investovat do bitcoinů.

Jaký může být možný důvod výhry bitcoinu během Trumpova prezidentství??

Je to rozhodně vítězství zakladatelů bitcoinů, kteří nepřímo získávají podporu od nejsilnější ekonomiky světa. Nejlepším možným důvodem pro tuto podporu může být:

„Technologie blockchain má potenciál převratu v odvětví finančních služeb, americké ekonomiky a poskytování vládních služeb, a jsem hrdý na to, že se mohu zapojit do této iniciativy“

Toto prohlášení bylo deklarováno nejdůležitější osobou Trumpova prezidentství; který je za Trumpa jmenován ředitelem Úřadu pro správu a rozpočet. To jednoduše znamená, že on sám důvěřuje budoucnosti kryptoměn. Je považován za nejinspirativnějšího a nejotevřenějšího člověka, již v červnu 2017 prohlásil své názory, že bitcoin je revoluce a země, které tento trend brzy nepřijmou ani nezlegalizují, ztratí kontrolu nad globální ekonomikou.

Mulvaney je jedním ze zakladatelů bipartisanského správní rady Blockchain, hlavním úkolem této nadace je vzdělávat lidi o Blockchainový prostor, kryptoměny, bitcoiny atd. Výše ​​uvedené prohlášení bylo převzato z jednoho ze setkání, která hostil pro BBC.

Pokud stále máte pochybnosti, proč bitcoiny porostou za předsednictví strýce Trumpa, zde je krátká rekapitulace

  • Nejsilnější ekonomika světa ji ochotně přijímá jako obchodní finanční nástroj.
  • Nejjednodušší způsob provádění transakcí, a proto bezproblémový bankovní systém, který Američané obvykle podporují.
  • Zvýšená míra přijetí bitcoinu, když lidé následují odvážné.

Čti dál Coingape Další informace o nejžhavějších událostech ve světě kryptoměn.

Sdělte nám své myšlenky na bitcoiny v roce 2018 v níže uvedených komentářích nebo nám napište na adresu [chráněno e-mailem]

Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a je předmětem tržních podmínek. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za osobní finanční ztrátu.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map