Eric Ma: „Bitcoinové ultimátum změní způsob, jakým vidíme blockchain“

reklama Phemex

Jak Mainnet BTCU Bitcoin Ultimatum funguje, mluvíme s CEO Ericem Ma, abychom zjistili více o projektu a co bude následovat v tomto blockchainu nové generace.

Budování nového blockchainu je obrovský úkol. Vyžaduje to schopný tým odborníků, vedení, návrh skutečné hodnoty a strategický plán, který je třeba podrobně, realisticky a sledovat. Ultimátum BTCU určitě zkontroluje všechny ty boxy. Úspěšně implementovali bitcoinovou vidličku a 5. února 2021 spustili síť BTCU Mainnet a týden poté vyslali BTCU tokeny. Zaměřují se na další milník: integraci Atomic Swaps na platformu. Vše pod vedením generálního ředitele Erica Ma. Sedíme s veteránským odborníkem na blockchain a bývalým hlavním členem CoinMarketCap, abychom hovořili o současném stavu BTCU Mainnet a o budoucnosti této slibné nové generace blockchainu.

BTCU si klade za cíl vybudovat blockchain nové generace z bitcoinové vidlice. Co dělá příští generace znamená, když jde o blockchain?

Bitcoin a Ethereum jsou dvě největší blockchainové sítě na světě, ale každá má své vlastní charakteristiky. Ethereum je spíše platforma, která staví na dalších decentralizovaných programech a umožňuje inteligentní smlouvy. Na druhé straně se bitcoin stal spíše úložištěm hodnoty, ačkoli byl nejprve koncipován jako nový systém plateb peer-to-peer. S BTCU používáme již osvědčený a dobře pokládaný bitcoinový blockchain a kombinujeme obě sítě a využíváme to, co v každé z nich funguje nejlépe.

Budujeme blockchain založený na bitcoinech nové generace na ethereu, který by nám umožnil tokenizovat aktiva, která se mohou vztahovat na různé projekty a aktiva mimo rozsah kryptoměn. Naše řešení si také klade za cíl vylepšit neudržitelný konsenzuální algoritmus spotřeby energie proof-of-work (PoW) s novým konsensuálním algoritmem Ultimateum proof-of-stake (UPoS), čímž je demokratičtější, škálovatelnější, efektivnější a udržitelnější. 

Co se snaží BTCU dosáhnout kombinací bitcoinu a etherea a jak se BTCU odlišuje od ostatních projektů?

Koncept BTCU je v mnoha aspektech podobný konceptu druhé největší sítě kryptoměn – Ethereum. Stejně jako Ethereum má blockchain Bitcoin Ultimatum schopnost ukládat inteligentní smlouvy do blockchainového protokolu. Toto je jedna z důležitých funkcí pro implementaci transakcí a decentralizovaných aplikací (DApps). Obecně platí, že BTCU se snaží spojit všechny nejlepší funkce, které bitcoinu a ethereu umožnily získat tržní kapitalizaci špičkových míst v kryptoměnách podle tržní kapitalizace.

Vyvinuli jsme BTCU, abychom nabídli decentralizovaný ekosystém s inteligentními kontrakty prostřednictvím algoritmu Ultimate Proof-of-Stake. Kombinace Lease Proof-of-Stake (LPoS) a Proof-of-Authority (PoA) je BTCU demokratičtější, škálovatelnější a energeticky účinnější než bitcoin. Postavili jsme síť BTCU tak, aby byla škálovatelná a používaná v široké škále aplikací: od tokenizace aktiv přes správu práv, dodavatelský řetězec a tok dokumentů pro přeshraniční platby, správu, nemovitosti až po fintech, zdravotnictví a další. Naší vizí je vytvořit blockchain, který je efektivní, snadno použitelný a má skutečnou hodnotu pro široké přijetí. Technologické výhody Bitcoin Ultimatum změní způsob, jakým vidíme blockchain.

Blockchain je synonymem decentralizace a komunity. Jak důležitá je zpětná vazba od komunity k BTCU?

Komunita je srdcem každého blockchainového projektu. Nejsme jen uvedení nového produktu na trh, budujeme platformu s naší komunitou. Ve skutečnosti byla jejich zpětná vazba kritická pro spuštění Mainnetu BTCU. 21. ledna 2021 jsme vydali finální testnet. Toto cvičení umožnilo vývojářům testovat, vytvářet nebo upravovat funkce a sledovat výkon sítě blockchain BTCU. Pomohlo také poskytnout objektivní a nezávislý pohled na síť, aby strany a podniky mohly ocenit a porozumět schopnostem sítě.

Otevřeli jsme komunikační kanály GitHub a zpětná vazba byla pro nás opravdu důležitá. Pomohlo nám to předpovědět provoz sítě a poskytnout zúčastněným stranám informace o kvalitě zabezpečení blockchainu BTCU, soukromí, schopnostech, použitelnosti, integraci a interoperabilitě.

Byl to takový úspěch, že jsme mohli spustit finální mainnet o 2 týdny později, 5. února 2021. Odtud chci znovu poděkovat komunitě za to, že byla aktivní a přispěla svými příspěvky.


Uvidíme nějaké další komunitně řízené projekty z BTCU?

Absolutně pevně věříme, že blockchainový projekt může postupovat pouze s plnou podporou své komunity. Jsme proto rádi, že můžeme spolupracovat a spolupracovat na dalších projektech, zejména na různých bezpečnostních a technických problémech.

Abychom náš projekt dále vylepšili, zveme všechny, aby se zúčastnili našeho programu odměn za chyby. Program je určen pro každého, kdo chce přispět k rozvoji BTCU a zajistit bezpečnost a robustnost své sítě.

Za jejich čas a práci jsme zavedli systém odměn. Členové komunity, kteří pracují na naléhavých úkolech nebo řeší nalezené chyby, obdrží za své úsilí BTC / ETH / USDT / USDC / BTCU.

Jsme vždy k dispozici na [chráněno e-mailem] Pro více informací.

Také jsme založili Ambassador Club. S oznámeními nově přidaných velvyslanců, jako jsou Javed Khattack a Serafima Semkina, by náš tým rád pokračoval v získávání dalších vůdců komunity, kteří sdílejí naši misi.

Mainnet BTCU je venku, ale je to jen první krok na dlouhé cestovní mapě. Jaká bude budoucnost BTCU?

Jsem velmi nadšený z milníků, kterých jsme do této chvíle dosáhli. Náš vývojový tým pracoval extrémně tvrdě a zaslouží si veškerou zásluhu za dosavadní úspěch BTCU. Spuštění BTCU Mainnet je ve skutečnosti teprve začátkem a máme dlouhou cestovní mapu nových a vzrušujících přírůstků do platformy.  

Pracujeme na přidání inteligentního kontraktního systému, který by umožňoval atomové swapy. Uzavíráme také strategická partnerství s klíčovými platformami, jako jsou citiesabc a otevřená obchodní rada, abychom otestovali naše mobilní peněženky, pilotní programy a tokenizaci trhu. Kromě toho jsme také partnerem Světového fóra inteligentních měst, abychom zpřístupnili náš blockchain pro použití v inteligentních městech po celém světě.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map