Institucionální zájem praskající ve švech, bitcoiny a altcoiny se valí na červeném koberci

reklama Phemex

Institucionální zájem roste, protože Morgan Creek Digital, Bakkt, Iconiq Lab, Bittrex a Coinbase mimo jiné vytvářejí červený koberec pro institucionální investory s jejich soustředěnými bitcoiny & krypto nabídky. Studie společnosti Deloitte nám mezitím poskytuje vhled do zájmu podnikání o blockchainovou technologii.

Institucionální zájem roste

Předpokládá se, že zájem institucionálních investorů vede cenu bitcoinů k novým vrcholům. Vzhledem k tomu, že tito investoři přinesou obrovské množství peněz, aspekt má důvěryhodnost. Řada nadšenců kryptoměn však také věří, že vstup institucionálních investorů dále povede k obrovskému množství cenové manipulace, protože významné peníze budou čerpány a skládkovány.

Institucionální zájem nicméně vyvrcholil a neustále roste. Postupně vstupují na krypto trh, i když pomalým tempem, a za zavřenými dveřmi vypracovávají své větší plány.

Podle nedávné studie společnosti Deloitte tvrdí, že 84% podniků tvrdí, že řešení založená na blockchainu jsou lepší než konvenční technologie. 39% však uvádí regulační problémy a 28% nepochopení překážek při implementaci této technologie.

Známá jména si razí cestu do kryptoměny

Dříve společnosti jako Circle, Coinbase, Binance a ledgerX mimo jiné oznámily výrazný nárůst institucionálního zájmu.

Kromě toho se jména jako Goldman Sachs, Northern Trust a nedávno Bank of America dostala do kryptoměny cestou úschovy. Řada velkých jmen na krypto trhu však zavádí červený koberec pro institucionální investory.

Všechno to začalo Coinbase a jeho zavedením prémiových produktů a služeb zaměřených výhradně na institucionální investory. A teď jsou ostatní připraveni ji dále pohánět vpřed.

Bittrex, kryptoburza se sídlem v USA, přinesla řadu faktorů, jako je fiat obchodování, plány expanze a otevření svých služeb institucionálním investorům..

Přečtěte si také: Anti-Dollar v plné síle, zatímco bitcoiny stále více získávají trakci po celém světě

Bakkt, velký problém nebo ETF na steroidech

Největší burzovní skupina NYSE, mateřská společnost ICE, představila Bakkt, platformu digitálních aktiv, která má být vydána v listopadu. Kelly Loeffler, generální ředitel výslovně uvedl:

“Bakkt je navržen tak, aby sloužil jako škálovatelná rampa pro účast institucí, obchodníků a spotřebitelů v digitálních aktivech podporou vyšší efektivity, bezpečnosti a užitečnosti.”

S fyzicky zajištěnými futures, jak společnost slíbila, tato platforma umožní institucionálním investorům nakupovat bitcoiny prostřednictvím jeho regulované tržní infrastruktury. Ve svém příspěvku „Vyvíjející se trh – potřeba důvěryhodné tvorby cen“ dále uvedla, že nebude povolen žádný pákový efekt ani marže, spíše budou všechny bitcoinové kontrakty Bakktu předfinancovány nebo zajištěny.

Morgan Creek vítá institucionální investice do bitcoinů

Ve spolupráci se společností Bitwise Asset Management zahájila společnost Morgan Creek Digital fond digitálních indexů. Fond nabídne kryptoměnu akreditovaným investorům, důchodcům a bohatým jednotlivcům, jak uvedl Anthony Pompliano, partner Morgan Creek Digital:

“Jsme plně připraveni a máme pocit, že jsme vytvořili něco, co bude pro institucionální investory atraktivní, bez ohledu na to, jak jsou aktiva kategorizována.” Ať už jsou to cenné papíry nebo ne. “

Portfolio fondu zahrnuje největší z deseti digitálních aktiv, viz. Bitcoin (70%), Ethereum (15%), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), EOS, Monero (XMR), Dash, Ethereum Classic (ETC), Zcash a OmiseGo (OMG). Vylučuje to však Ripple a Stellar, jak prozradil:

“Pokud existuje ústřední strana, která vlastní 30% nebo více dodávek, zadržíme je z indexu.” Protože si myslíme, že to přináší spoustu dalších rizik, která tam nemusí být, pokud by šlo o decentralizovanější síť. “

Laboratoř Iconiq vyrábějící ICO & krypta přístupná

Německá společnost Iconiq Holding také zavádí řadu fondů indexu digitálních aktiv, které podle jejího řídícího partnera Maximilian Lautenschläger přinesou na kryptotrh nový kapitál:

„Cílem společnosti Iconiq je zpřístupnit ICO a krypto investice institucionálním investorům, rodinným kancelářím a retailovým investorům. Pouze prostřednictvím takových regulovaných vozidel můžeme otevřít dveře bilionům kapitálu z institucionálních trhů, aby vstoupily do kryptoměny. “

Instituce se do kryptoměn dostaly už nějakou dobu, což nyní začíná zahrnovat i ta velká jména. Pokud však nedojde k regulatorní jasnosti, nedosáhne potenciálu, který kryptotrh hledá, alespoň zatím ne!

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map