reklama Phemex

Nejlepší firmy, které se mohou zúčastnit bitcoinových [BTC] závodů, jsou MicroStrategy, Square Inc., Stone Ridge Asset Management a GrayScale. Včera, 31. října, kryptoměnový král Bitcoin (BTC) oslavil své 12. narozeniny od vydání whitepaperu o bitcoinech. Bitcoiny se posunuly kolem 14 000 dolarů a zaregistrovaly dosud největší měsíční uzávěrku za posledních 34 měsíců po býčím běhu v roce 2020.

Měsíční svíčka bitcoinů se poprvé od prosince 2017 uzavírá nad 13 000 $. Páni pic.twitter.com/xPGNzlnQAQ

– Joseph Young (@iamjosephyoung) 1. listopadu 2020

Analytici říkají, že bitcoin je připraven prolomit své historické maximum 20 000 USD, které bude pravděpodobně v příštím roce. Důvodem však je záplava peněz přicházejících do bitcoinů z Wall Street.

Rok 2020 byl rokem, kdy se dynamika globální ekonomiky značně posunula, protože investoři zůstávají na zajištění. Pandemie koronavirů zasáhla podniky a globální ekonomiku a zdá se, že konec zdaleka není v Evropě, kdy vstupuje do druhé fáze uzamčení a USA registrují další vlnu a nárůst v případech.

V tomto případě zůstávají bitcoiny (BTC) středem přitažlivosti a jako potenciální zajištění proti poklesu úrokových sazeb a rostoucí inflaci. Bitcoin, také populární jako „digitální zlato“, dokázal během posledních několika měsíců úspěšně ovlivnit obry z Wall Street.

Díky nedávným tahům se bitcoin také distancoval od tradičních aktiv, jako je zlato, a nadále si získává dominantní postavení. Bitcoinový kritik a gigant Wall Street museli nakonec připustit, že mileniálové jasně dávají přednost hromadění bitcoinů (BTC) přes žlutý kov.

Wall Street vlastní významnou dodávku bitcoinů [BTC]

Od této chvíle vstoupily do bitcoinu [BTC] čtyři hlavní firmy z ulice. Níže jsou uvedeny podrobnosti o jejich držení bitcoinů a jejich budoucích plánech.

  • K číslům Q3 2020 vlastní MicroStrategy celkem 38 250 BTC za průměrnou nákupní cenu 11 111 USD za bitcoin.

Během několika posledních měsíců přichází do bitcoinu obrovské množství institucionálních peněz z Wall Street. Společnost Business Intelligence MicroStrategy rozvířila tento pohyb nalitím téměř půl miliardy dolarů svých nečinných hotovostí do bitcoinů.

Celkový nákup činí 425 milionů USD. Díky tomuto masivnímu držení BTC ovládá MicroStrategy jeden kompletní bitcoinový uzel nebo 0,02% z celkové nabídky bitcoinů.

Za současnou cenu BTC však tato koupě má hodnotu 515 milionů USD, což znamená, že firma již ve velmi krátké době realizuje 20% plus výnosy. Zajímavé je, že MicroStrategy’s se vyplatila dobře do té míry, že díky svým investicím do BTC dosáhla ve velmi krátké době výnosů 100 milionů USD a výnosů za poslední tři roky 77 milionů USD.

MicroStrategy registrovaný jeho nejsilnější čtvrtletí (Q3 2020) v letech a 60% skok v jeho podílu od dna 2020. Generální ředitel společnosti a bitcoinový býk Michael Saylor nedávno rozlil fazole a nedávno řekl, že osobně vlastní více než 17 000 BTC s celkovým nákupem téměř 240 milionů USD.

Někteří se ptali, kolik # BTC Vlastním. já osobně # pohodlné 17 732 BTC, které jsem koupil v průměru za 9 882 $. Informoval jsem MicroStrategy o těchto podílech dříve, než se společnost rozhodla koupit #bitcoin pro sebe.

– Michael Saylor (@michael_saylor) 28. října 2020

  •  Minulý měsíc nalila společnost Square Inc. s podporou Jack Dorsey obrovské bitcoiny v hodnotě 50 milionů dolarů. Společnost deklarovala nákup přes 4700 BTC za průměrnou cenu 10617,96 USD za BTC.

I když je to pouze 1% z celkových aktiv společnosti Square, je patrný posun strategie Square od tradičních aktiv. Jack Dorsey, který bitcoiny (BTC) několikrát označil za měnu světa, zůstává ohledně své budoucnosti optimistický. Aplikace Square Cash App je již u tisíciletí oblíbená pro nákupy bitcoinů, a proto vstup společnosti do BTC není žádným velkým překvapením.

  • Další velké jméno z Wall Street – Stone Ridge Asset Management – hlásilo, že drží BTC v hodnotě více než 100 milionů dolarů jako „primární rezervní prostředek pokladny“.

Začátkem tohoto měsíce ohlásila dceřiná společnost Stone Ridge NYDIG zvýšení kapitálového financování o více než 50 milionů USD. NYDIG je jedním z předních poskytovatelů bitcoinových řešení pro „institucionální alokátory, korporace, investiční poradce a jednotlivce s vysokou čistou hodnotou“. V současné době NYDIG spravuje dva velké bitcoinové fondy, každý přes 150 milionů USD.

  •  Mluvíme o tak velkých jménech, že nemůžeme zapomenout na stupně šedi.

Ve své nejnovější zprávě o investici do digitálních aktiv uvedla společnost během září končícího čtvrtletí masivní déšť institucionálních peněz v hodnotě více než 700 milionů USD. Bitcoinová důvěra meziročně zaznamenala více než 150% nárůst institucionálních peněz.

Samotný Bitcoin Trust ve stupních šedi představuje 82% celkových spravovaných aktiv společnosti (AUM) ve výši 7,3 miliardy USD. Tento měsíc také zaregistrovala masivní příliv finančních prostředků. Ve stupních šedi agresivně běží „Drop zlato”Kampaň, která má přitáhnout více hráčů k bitcoinům.

Kdo je na řadě?

Zdá se, že pomalu vstupujeme do zón, po kterých už nebude ohlédnutí. Manažer hedgeových fondů Ex Goldman Sachs Raoul Pal nedávno předpověděl, že obři jako Microsoft a Apple mohou pokračovat v BTC.

Bývalý manažer hedgeových fondů Goldman Sachs očekává, že některé z největších světových společností přidají bitcoiny do svých rozvah – pojmenování technologických gigantů Apple a Microsoft jako dvě možnosti: @BillyBambrough https://t.co/y2EotA7mRA

– Forbes Crypto (@ForbesCrypto) 30. října 2020

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me