Mt. Gox Saga: CEO Mark Karpeles hovoří o Gox Fiasco a bankrotu

reklama Phemex

Mt. Gox, jedna z největších burz bitcoinů a nejoblíbenější oběť krádeže, je opět ve zprávách, protože její bývalý generální ředitel Mark Karpeles hovoří o své roli ve fiasku a vedení nyní zkrachovalé společnosti civilní rehabilitací.

Mark Karpeles, hora Bývalý generální ředitel společnosti Gox zveřejnil své srdce

Je to nekonečná hora Mt. Gox Saga, ještě jednou! Bývalý generální ředitel Mt. Gox, Mark Karpeles předstoupil a zveřejnil na Redditu celý debakl s „Zeptejte se mě na cokoli, co se vám líbí “.

Mt. Společnost Gox, která byla jednou z největších bitcoinových burz, které představovaly 70 procent bitcoinových transakcí na světě, zkrachovala po údajné krádeži bitcoinů v roce 2014, která vedla k poklesu cen bitcoinů o 36 procent. Stejná hora Gox byl také zodpovědný za poklesy cen bitcoinů od prosince 2017 do února 2018.

Mark Karpeles v podstatě koupil web od Jed McCaleba v roce 2011 a stal se generálním ředitelem burzy. V únoru 2014 Karpeles rezignoval na svou pozici těsně předtím, než společnost oznámila ztrátu bitcoinů.

Karpeles hovoří o událostech podrobně, počínaje podáním žádosti o civilní rehabilitaci 28. února 2014, jejíž čtyři měsíce po výměně došlo k bankrotu. Podle něj jeho úsilí pomoci Mt. Gox z potíží nestačil, za což byl zatčen a nyní pomáhal při civilní rehabilitaci Mt. Gox.

Dále objasňuje:

“Japonský zákon o bankrotu zde má obzvláště ošklivý výsledek a chci se tím zabývat předem.” Vzhledem k tomu, že pohledávky věřitelů byly zaregistrovány, byly tyto pohledávky zaregistrovány v ocenění japonského jenu v den bankrotu … To znamená, že pohledávky lze splatit v plné výši a v majetku Gox stále bude aktiva přes 160 000 bitcoinů a bitcoinů v hotovosti … Tato aktiva jsou rozdělena akcionářům v rámci likvidace. “

Pokud jde o sebe, Karpeles nechce tyto miliardy dolarů jako „Od prvního dne jsem nikdy nečekal, že z tohoto bankrotu něco dostanu.“

Přečtěte si také: Breaking: Mt. Gox podezřelý z dalšího prodeje BTC!

Je civilní rehabilitace odpovědí na Mt. Gox nepořádek?

Věří, že civilní rehabilitace je způsob, jakým se věnuje:

“Skutečnost, že dnes je to možnost, je aberace a věřím, že je mojí odpovědností zajistit, aby se tak nestalo.” Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, by byla civilní rehabilitace, a jak se zdá, většina věřitelů s tím souhlasí, dělám vše pro to, abych to uskutečnil. “

Takže teď se musíte divit, je to tak jednoduché, že bitcoiny získáme zpět, očividně ne:

“Platby akcionářům v bitcoinech jsou neslýchané a pravděpodobně nejde o možnost, protože daně z plateb akcionářům je třeba vypočítat, což znamená, že cokoli, co se vyplácí, musí mít stabilní hodnotu v JPY.”

Pokud výměna nepůjde na civilní rehabilitaci, zbývajících 165 000 z každého bitcoinu a bitcoinové hotovosti bude prodáno Mt. Správce Gox, který by vedl pouze ke zhroucení trhu, jako tomu bylo naposledy.

Mt. Gox měl ve svěřenectví asi 1 milion bitcoinů, z nichž přibližně 800 000 bylo údajně odcizeno. Zbývajících 200 000 bitcoinů bylo poté oceněno cenou bankrotu, tj. Přibližně 400 USD. Nedávno správce prodal přibližně 35 000 BTC a BCH a zhruba 165 000 bitcoinů a BCH v hodnotě 100 milionů USD stále zbývá.

Soud říká, že všichni jsou spláceni, ale kdo získá zbývající bitcoiny v hodnotě zbývajících miliard. Podle zákona o bankrotu by Karpeles byl tou osobou. Jednotlivec, který měl na starosti výměnu, když všechno šlo, doslova!

Karpeles však ve svém soudu v červnu 2017 tvrdil, že je nevinný, a dále uvedl, že podnik má problémy se správou portfolia dluhů, které by mohly vést k jeho bankrotu.

Vzhledem k tomu, že bankrot trvá již více než 4 roky, je čas, aby soud přijal správné rozhodnutí a předal mince jejich právoplatným vlastníkům. Byla příliš dlouho prodloužena, což nakonec poškodilo sentimenty investorů a trhu.

Jste přesvědčeni, že Mt. Gox, který má stále velké množství bitcoinových fondů, by stejnou chybu znovu neopakoval??

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map