Navzdory havárii pozitivní tok zpráv udržuje naději bitcoinů krátkodobě i dlouhodobě naživu

reklama Phemex

Kryptoměna byla pod krvavou lázní za poslední 2 týdny. Zdálo se, že to mají na starosti medvědi, kteří lámali veškerou možnou podporu, která jim přišla do cesty. Ale jako každá havárie, i toto se zdálo krátkodobé, jako by ho poháněl strach a paničtí prodejci se propadli do toho, co vypadá jako atraktivní vstupní bod, protože většina mincí sedí na přeprodaném území. I když je krátkodobý atraktivní, dlouhodobý základ prolomí cestu pro stabilní a vyspělou budoucnost.

Krátkodobá pozitivita – Technické faktory ukazují atraktivní vstupní body

Za posledních 30 dní, ETH klesla o více než 40%, XRP klesla téměř na 15% a BCH 25%. Došlo k neustálému zhroucení a žádné novinky neměly pozitivní vliv na tuto klesající cenu. Tento pokles je také proto, že na trhu panuje strach z dalšího pádu těchto cen. The Bitcoin ETF stále visí v dilematu a lidé se stále obávají, že ať přijdou institucionální peníze, nebo ne. Vzhledem k tomu, že se lidé skládají v mincích, děje se to tak, že se propadají atraktivní nákupní zóny pro lidi, kteří zmeškali předchozí rally. Téměř všechny nejlepší mince, které jsou považovány za dlouhodobě živé, jsou k dispozici docela levně. Mnoho analytiků na ulici cítí, že je ten správný čas na nákup, protože dorazily dna. Mati Greenspan za poslední dny tweetoval malou nerovnost, když se kupovaly dna. Také poblahopřál lidem, kteří se dostali na dno cen.

Doposud menší odraz, doufejme, že se to vyvine odtud.

Kudos těm, kteří koupili dno. pic.twitter.com/OMWvV9GMnf

– Mati Greenspan (@MatiGreenspan) 13. září 2018

Cryptomanran Ran Nuener také tweetoval, že jsme v krátkodobém horizontu mohli vidět návrat zpět, což naznačuje, že bitcoinový ETF je vzdálený pouhých 5 měsíců. Podle něj jmenování pro kryptografického komisaře Elad Roisman právě provedlo smyčku SEC ve prospěch bitcoinového ETF. Protože Hester Peirce již podporuje BTC, hlasování SEC může být 2/3 ve prospěch Ano.

Víme, že HesterPeirce je profesionální BTC, nyní máme také dalšího komisaře.

Pokud zaměstnanci předloží rozhodnutí komisi, bude se hlasovat. Máme 2/3 požadovaných ANO hlasů.

Mluvím s týdeníkem SEC – můj názor, ETF v příštích 5 měsících.https://t.co/0UdaMUg7kx

– Ran NeuNer (@cryptomanran) 13. září 2018

Přečtěte si také: Bitcoin zacílí na biliony dolarů tím, že se stane internetovou měnou, zatímco země budou tisknout peníze na boj proti hrozící krizi

Dlouhodobě pozitivní Citi, Gemini, EU a Nasdaq vytvářejí perfektní recept

I když se krátkodobý sentiment může technicky zrychlovat, posledních pár týdnů si pro krypty koupilo dost dlouhodobých pozitivních zpráv. Další velká banka, Citigroup, je nejnovější bankou nabízející krypto úschovu. Nejen vazba, ale také koupil nástroj, který může nasměrovat institucionální peníze na kryptoměny. Banka plánuje uvést na trh produkt s názvem Digital Asset Receipt (DAR), který umožní institucionálním investorům investovat do kryptoměn plně pojištěným a regulovaným způsobem.  

Druhým je registrovaný Stablecoin, který odvede manipulaci s cenami pryč. Blíženci, kryptoměnový obchod podporovaný bratry Winklevossovými, zahájili stabilní minci zvanou Gemini Dollar, která bude pod dohledem amerických regulačních orgánů, konkrétně newyorského ministerstva financí (NYDFS).

Nasdaq, technicky špičková burza, se dostala do kryptoměn a nyní vyvíjí nástroje, které mohou institucionálním obchodníkům pomoci obchodovat s kryptoměnami s větším náhledem.

Zatímco společnosti dělají svou část, zvyšuje se také důvěra zemí a regulačních orgánů Evropská komise, výkonný orgán, který navrhuje právní předpisy pro EU, oznámil, že letos uzavře regulační hodnocení správy kryptoměn, protože jsou „tady, aby zůstali,“ oficiálně prohlásila vysoká úroveň.

Tyto čtyři body předložil také Joseph Young, věřící, že by to mohly být signály střednědobé až dlouhodobé kryptoměny, které zvýší cenu.

S krátkodobými i dlouhodobými scénáři ve prospěch může být příjemné dostat své peníze do krypt. Se současným propadem kryptoměny nejhorším než bublina dot-com lze předvídat, že pokud budou investovány do správných mincí, může to v příštích letech vydělat. Stačí si vybrat, co je „Amazonka„Ekvivalentní mince, což je ekvivalentní mince pro mazlíčky.com.

Které mince podle vás přinesou v příštích letech úžasné výnosy? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map