Předčasný investor do bitcoinů Jeffrey Wernick říká, že lidé nepochopili bitcoin, říká tomu peníze lidí

V nedávném rozhovoru pro Business Insider má Jeffery Wernick pocit, že se lidé stále bojí bitcoinů, protože jej nepochopili, protože je často vysvětlován jako platební mechanismus místo jako uchovávač hodnoty.

O Jeffrey Wernickovi, který je nezávislým investorem, je známo, že skutečně brzy investuje do společností a aktiv, která mají opravdu silnou a světlou budoucnost. Jeho mutlibagger soukromé portfolio, které zahrnuje rané podíly v Uberu a Airbnb, kde jsou pouze startupy. I on využil bitcoiny a investoval již v roce 2009, v roce, kdy byla vytvořena.

Jeffery Wernick cítí investoři ignorují filozofii bitcoinu

Podle Jefferyho Wernicka se koncept bitcoinu a kryptoměny pro mnoho lidí jeví jako velmi abstraktní a je to nejtěžší věc, kterou tito lidé pochopí, a do té míry, že se mýlí. Cítí, že to není jejich chyba úplně, ale je to proto, že jen málo lidí to vysvětluje správně, protože většina lidí to vysvětluje jako platební mechanismus, ne jako uchovávač hodnoty, a proč by to mohl být dobrý uchovávač hodnoty. To je důvod, proč má pocit, že lidé nerozumí filozofii, která je za tím, protože lidé, kteří nyní podnikají, tam v letech 2009 a 2010 nebyli, bylo jim filosofie jedno. Abych ho citoval z jeho rozhovoru

“Lidé, kteří se do toho pustili, nyní mluví více o blockchainu než o bitcoinech, protože hledají alternativní model, jak vydělat peníze, a je jim to jedno – jsou agnostičtí vůči původnímu filozofickému rámci, který lidi vedl k adopci bitcoin, a nejprve jej udržel naživu od roku 2009 do roku 2013 nebo ’14, kdy najednou začala růst adopce. “

Za zmínku stojí také jeho názory na cenu bitcoinu. V rozhovoru se zmínil, že „Pokud si koupíte krypto, vše, co musíte sedět a přemýšlet, je – nemysli na to, jak to bude dnes nebo zítra cena.

Podle něj musí být investor připraven přijít o všechno, do čeho investuje, a počkat až na dalších 5 let, protože věří, že pokud bitcoin za pět let přežije, bude výrazně vyšší, než je den, kdy si jej koupíte. I když rád investuje, je zcela proti obchodování s bitcoiny.

Podle Jeffrey Wernick je bitcoin a „Peníze lidí“. Kryptoměnu považuje za jediný způsob, jak vznést námitku proti finančnímu systému, o kterém se domnívá, že je zodpovědný za rostoucí nerovnost bohatství v Americe. Je citován slovy,

“Máme tedy měnu, kterou nelze padělat, že tak trochu známe pravidla, podle nichž se vytváří, a víme, že existuje mnoho rozpočtových omezení, kolik jich bude vydáno.” A jeho distribuci v systému neurčuje žádný orgán, “

Přečtěte si také: Institucionální peníze na posílení trhu s bitcoiny, ale ne příliš brzy

Decentralizace vypadá investiční strategií pro Jeffery

Jeffrey Wernick působí v poradních sborech společností DataWallet a Qtum. Svou kariéru zahájil v Salomon Brothers a National Bank of Detroit. Jeffrey Wernick založil a poté prodal společnost pro řízení rizik AVI Portfolio Services Company, Inc., než se zaměřil na své soukromé investiční portfolio. Tráví tolik času v investičním průmyslu a má talent vybírat investice brzy a vydělat z nich obrovské peníze.

Pokud však nakreslíme společnou nit mezi jeho velkými investicemi, které zahrnují AirBnb, Uber a Bitcoin, existuje společné téma – decentralizace, nic není ve vlastnictví ústředního orgánu nebo společnosti. Uber nevlastní vozidla řidičů, Airbnb nevlastní domy, byty ani byty a žádná entita nemůže vlastnit bitcoinovou síť.

Další společné vlákno, které lze vyvodit, je, že byli v raných fázích těžce kritizováni, protože si jednotlivci mysleli, že selžou. Zdálo se však, že se investor nepohnul s pravděpodobností a pokračoval ve třech investicích do decentralizovaných / částečně decentralizovaných systémů, které neustále rychle rostou.   

Jeho názory lze měřit z tohoto prohlášení, kde upřímně řekl: „Nejprve nepodporuji centrální bankovnictví, ale pokud budeme mít centrální bankovnictví, měl bych raději, kdyby byl odpovědný společnosti, než zcela nezodpovědné, víte, vedeni technokraty. Pro lidi, kteří se hlásí k omezené vládě, je to jakosi zvláštní, mít centrální banku, která se nikomu a ničím nezodpovídá. “

Jeffrey Wernick dokázal využít svůj pohled na centralizaci a uskutečnil investice, které z něj učinily životaschopnou investiční strategii, které podle jeho názoru důvěřuje a rozumí mu.

Je decentralizované úložiště hodnoty, jako je bitcoin budoucností měny? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map