Předpovědi cen bitcoinů Stále se šílejte: Bít na dno a dostat se za Měsíc

reklama Phemex

Předpovědi cen bitcoinů se v dnešní době staly normou, zejména proto, že bitcoin v prosinci 2017 dosáhl svého historického maxima (ATH) na 19 500 USD. Od bitcoinu, který zasáhl své dno, až po exponenciální růst, jsme všichni slyšeli všechno.

Pojďme se tedy podívat na nejnovější předpovědi cen bitcoinů od bizarně medvědí po šíleně býčí.

The Naysayers: Extrémně medvědí

Jakmile se cena bitcoinu začne pohybovat dolů, anti-bitcoiny vyjdou a začnou chvástat a předpovídat, že dosáhne nuly nebo upadne v zapomnění.

Dr. Doom trhá bitcoiny od sebe

Nouriel Roubini, slavný ekonom „Do Doom“, je jedním z takových jmen, který byl vždy v opozici vůči bitcoinům a očekával prasknutí této „bubliny“. Naposledy se bitcoin propadl na 6 000 $, Roubini předpověděl, že dosáhne nuly, a nazval jej „největší bublinou v lidské historii“.  

Ale jak víme, bitcoin stále zesiluje a čeká na další býčí rally.

Tentokrát šel s,

“Bitcoin možná není podvod, ale není škálovatelný.” Takže je to hezké, je to tam, ale nemá to žádnou budoucnost. “

Dále dodal:

“Bitcoin tam bude.” Bude to mít blízko k nule, ale bude tam. “

Ekonom Vanguard předpovídá nulu

Jiným jménem je Joe Davis, hlavní ekonom pro správce aktiv Vanguard za 5,1 bilionu dolarů, který je nadšený blockchainem, ale vůbec ne kryptoměnami. Když už mluvíme o bitcoinech, sdílel to v květnu,

“Vidím slušnou pravděpodobnost, že jeho cena klesne na nulu.”

Na rozdíl od akcií je přesvědčen, že investiční případ kryptos je slabý a není založen ani na zásadní ekonomice. Podle něj jsou to všechno spekulace.

Řekněte ano: býčí

Rozvíjející se trhy vezmou bitcoiny výbušně výše

Tom Lee z Fundstratu byl vždy na bitcoinu extrémně vzestupný a nedávno do konce letošního roku znovu potvrdil svoji predikci 20 000 $.

Tentokrát však sdílel další potenciálně býčí scénář, když vysvětluje korelaci mezi rozvíjejícími se marketingovými trhy a bitcoinovým trhem. Podle Leeho přichází příliv a odliv, které povede k nadcházející rally.

“Oba skutečně v zásadě dosáhly vrcholu na začátku tohoto roku a oba mají klesající trend.” Dokud se rozvíjející se trhy nezačnou otáčet, myslím si, že v některých ohledech bude korelace platit a řekne nám, že druh rizika pro mentalitu spočívá v tom, že kupující nekupují bitcoiny. “

Kdykoli nastanou potíže na rozvíjejících se trzích, investoři se vyhýbají riziku, což pro ně znamená žádný bitcoin. Jakmile se však chuť k riziku vrátí a Fed zastaví politiku zvyšování sazeb, „bitcoin by mohl končit rok výbušně vyšší.“

Nové číslo, rychlejší přijetí

Nejnovější predikce ceny bitcoinů je spoluzakladatelem burzy BTCC, Bobby Lee, který říká:

“Když #Bitcoin v příštích letech překročí cenovou hladinu 60 000 USD, dosáhne celkové hodnoty oběhu 1 bilion $. To bude obrovský # milník pro $ BTC a povede to k větší cenové stabilitě, vyšší globální likviditě a ještě rychlejšímu přijetí po celém světě. “

Dále nabídl vysvětlení své predikce:

#BitcoinMining průmysl je na pouhých 12 milionů $ / den, ve srovnání s 335 m $ / den pro #GoldMining průmysl.

předpovídám #hashpower bude nadále růst #Bitcoin s denními čísly $ roste.

Jakmile globální denní produkce dosáhne za 2 a více let 54 milionů USD, dalo by to $ BTC cena 60 000 $.

– Bobby Lee (@bobbyclee) 26. srpna 2018

Několik dalších pozoruhodných zmínek je:

Začátkem letošního roku dvojčata Winklevoss uvedla, že bitcoin je podhodnocen a má „potenciální zhodnocení 30 až 40krát“.

Max Keizer, časný osvojitel bitcoinů, jeho krátkodobá predikce ceny je 28 000 $, zatímco dlouhodobá výrazně přesahuje 100 000 $.

Tento vzor se bude opakovat až k bitcoinu 100 000 $ a dále… pic.twitter.com/o9Wj4reBtv

– Max Keizer (@maxkeiser) 2. června 2017

Obě strany bitcoinu

Buď $ 2k nebo $ 60k

Nedávno profesor Panos Mourdoukoutas a předseda katedry ekonomiky na LIU Post v New Yorku sdíleli na Forbes dvě prognózy ceny bitcoinů v roce 2020. Rok poloviny bude vidět buď přibližně 55 930 $ na základě Hayesova modelu, nebo 2300 $ podle Wheatley model.

3 000 $ před měsícem

Další zajímavou předpověď sdílí Anthony Pompliano, který očekává, že bitcoiny dosáhnou nových maxim, ale ne dříve než v roce 2023. Kromě toho analyzuje, že před odchodem na Měsíc zasáhne nové dno letošního roku, což bude pravděpodobně 3 000 USD.

Poté, co jsem strávil více času procházením dat, než jsem si přál připustit, jsem revidoval svůj výhled na bitcoiny. Jsem stále velmi býčí, ale může to trvat déle, než se očekávalo: https://t.co/TYEuoBaChh pic.twitter.com/yjF0VRt5Ey

– Pompéznost? (@APompliano) 24. srpna 2018

O kryptoměně je známo, že je nepředvídatelný a vysoce volatilní, takže si každý může domyslet, jaké cenové předpovědi si pravděpodobně uvědomí. Prozatím můžeme jen čekat a doufat v dobíjecí býky!

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map