Proč je 5. červenec důležitý pro kryptofirmy a investory v Indii

reklama Phemex

Dne 5. dubna RBI vydala oznámení, které nařídilo všem věřitelům, aby ukončili bankovní účty burz kryptoměn a do tří měsíců s nimi také ukončili další obchodní vztahy. To burčákům znělo umíráček.

Nyní jako Uzávěrka Zdá se, že se blíží, které jsou nyní nuceny znovu objevit své podnikání nebo ukončit provoz. Je čas vidět různé možnosti a úsilí, které doposud vyvinuly hlavní burzy v Indii

Rozhodnutí Nejvyššího soudu stále čeká

Směnárny virtuální měny hleděly na konec silnice v Indii s oznámením RBI a poté se vydaly legální cestou odvolávající se proti RBI objednávka u nejvyššího soudu Indie. Vrcholový soud však dosud neposkytl výměnám žádnou úlevu. „Předkladatelé mají svobodu předložit do dvou týdnů zastupování u příslušného orgánu RBI, které bude vyřízeno v souladu se zákonem,“ znělo usnesení ze dne 17. května vydané hlavním soudcem Dipakem Misrou. Další datum nyní činí 20. července 2018, což je 16 dní po zavedení zákazu. Všechny oči by nyní byly 20. července.

Navrhovaný článek: Zebpay Issues Circular, Rupee Withdrawals Could Stop

Výměny důvěrných zákazníků a směřování k obchodům kryptoměn na kryptoměny

Aby se zabránilo úplnému uzavření obchodování, burzy kryptoměn nekontrolovatelně přidávají obchodní páry kryptoměna, které před pár měsíci nikdy neexistovaly. Předpokládá se, že Indie má více než 50 lakh aktivních obchodníků, a to se má pouze zvýšit. Vzhledem k tomu, že vláda omezuje nekryté obchody, obchodníci začali používat mimoburzovní řešení, jako je LocalBitcoin. Ačkoli má Indie velký počet obchodníků, tvoří méně než 1% denního objemu. Burzám ztěžuje přidávání nových klientů, protože většina nemá k přidání svých účtů kryptoměny

Výměny jako WazirX, Pocketbits, Bitbns, Coinome, BuyUcoin, Coinsecure, Zebpay a Unocoin přišly a svým zákazníkům vydaly intimační oběžník, který zněl, že si není jistý, jak leží budoucnost, ale také ujistil zákazníky, že jejich aktiva jsou v bezpečí a pokusí se udělat vše pro to, aby udrželi podniky a sentiment v rozkvětu.

Hledáte základnu v zahraničí

Pokud se má věřit médiím, výměny jako Zebpay, Unocoin, CoinSecure, BuyUcoin a BTCX India se snaží přesunout své sídlo do zahraničí. Mnoho výměn již začalo přijímat rady od svých poradců a pracuje na různých daňových strukturách vhodných k rozhodnutí, která země by pro ně byla nejlepší volbou. Většina burz zvažuje země jako Singapur, Delaware nebo Bělorusko.

Will State Bank of Sikkim přijde na záchranu?

Říkáte tomu indický způsob inovace „jugaad“? Tam, kde existuje nařízení, existuje cesta kolem. Jelikož většina bank a poskytovatelů služeb zastavuje jejich podnikání s indickými kryptoburzami, protože spadají do působnosti Reserve Bank of India, existuje banka, která funguje samostatně a není řízena centrální bankou země – Státní banka Sikkim.


Sikkim, druhý nejmenší indický stát, odmítl vstoupit do Indie, když subkontinent získal nezávislost na Britech v roce 1947. Bylo mu tak poskytnuto zvláštní postavení podle smlouvy z roku 1950 s Indií, podle níž mělo království většinu své nezávislosti nezávislost. vnitřní záležitosti, kromě bezpečnosti hranic. Po politických nepokojích však tehdejší předseda vlády z Sikkim požádal Indii, aby zakročila, a souhlasila, že bude součástí Indické unie v květnu 1975. Následující plebiscit za zrušení monarchie potvrdil tuto dohodu. Do dnešního dne však banka, zřízená královským proklamačním řádem Čogyalů v roce 1968, zůstává pod vládou Sikkimu nezávislá. Stále si užívá samosprávu pod Článek 371-F indické ústavy.

Ale i toto má výzvy. Aby bylo možné využít autonomního statusu Státní banky Sikkimu, burzy i obchodníci budou muset mít účet u banky, což vyžaduje místní rezidentský doklad a další dokumenty. 

Všechno bylo řečeno a hotovo a protože jsme pár dní před „soudným dnem“, je to jediný čas, který nám řekne, co funguje pro kryptoměny v Indie. Pokud bude oběžník implementován bankami, pak se všechny oči budou dívat na vrcholné rozhodnutí soudu, které přijde 20. července 2018.

Skončí tento krok RBI kryptoměnu v zemi? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map