Rostoucí zralost bitcoinů a snižující se volatilita udržují na ulici pozitivní býčí běh

Za posledních 24 až 48 hodin se bitcoiny pohybovaly v rozmezí od 6 400 do 6 750 USD, přičemž vykazovaly dobrou konsolidační podporu kolem 6500 USD. Minulý týden se hodnota mince pohybovala kolem 6500 USD a významně neporušila podporu, i když altcoiny mají včela kolem ní nestálá. Tento náhlý pokles volatility, pouličních nálad a technických ukazatelů dává jasné známky vyspělosti trhu a vede k přesvědčení, že býčí běh může být jen blízko.

Bitcoin zůstává silný i přes neúspěchy

Cryptocurrencies obecně obchodovaly nižší většinu letošního roku kvůli faktorům, jako je zvýšená regulační kontrola, nárůst vládních zákroků a obavy, že přijetí digitálních měn v hlavním proudu může trvat déle, než někteří očekávali. Pokud však někdo za poslední 2 měsíce pozoruje hlavní kryptoměnu, zůstal bitcoin do značné míry stabilní, a to i přes tvrdé negativní zprávy. Od začátku srpna zůstaly bitcoiny stabilní v rozmezí 6 300 až 6 800 USD, zřídka se vymanily z úrovně odporu 6 800 USD a podpory 6300 USD.

Jen minulý měsíc SEC zamítla žádosti o zařazení devíti kryptoměnových fondů s odvoláním na pokračující obavy z manipulace, mimo jiné i když je přivedla zpět k přehodnocení. Již minulý týden americká Komise pro cenné papíry (SEC) opět odložila rozhodnutí o žádosti o bitcoinový burzovní fond (ETF) společností VanEck a SolidX. Kromě tohoto minulého týdne ohlásila japonská licencovaná kryptoburza Zaif další krádež kryptoměny v hodnotě 60 mil. USD. Burza byla hacknuta mezi 17. a 19. hodinou 14. září. Podle Nikkei byly ze Zaifových „horkých peněženek (neustále připojených k sítím) ukradeny tři typy digitálních mincí – Bitcoin, Bitcoin Cash a Monaco in“.

Jednalo se o druh zpráv, které by bitcoiny drasticky nosedive, ale tentokrát byla mince stabilní navzdory neúspěchům, které rozhodně vykazují známky stability a zralosti. Zvýšení stability bitcoinu také umožnilo, aby se trh stal méně citlivým na humbuk a konkrétní události.

Taky, číst: Bitcoin pomalý na 6 510 $, ale divoká houpačka je na cestě

Odborníci se také domnívají, že bitcoin se stabilizuje a je na obzoru velké rally

Mnoho vědců, analytiků a investorů na ulici věří, že bitcoinové trhy dospěly a mohly by být základem, na kterém může kryptoměna zaznamenat růst cen. Minulý týden přišli vědci z Chainalysis se zprávou, že bitcoinový trh za posledních devět měsíců dospěl. Navzdory prudkému poklesu ceny bitcoinů se většina investorů držela svých investic a minimalizovala změny ve svých pozicích i během období nejistoty a extrémní volatility.

Ve prospěch toho bylo také několik osobností. Generální ředitel společnosti ShapeShift Erik Voorhees se objevil na CNBC a uvedl, že medvědí trh bitcoinů a dalších významných kryptoměn se postupně chýlí ke konci.

“Neočekávám, že [medvědí trh] brzy skončí, i když si myslím, že míra kolapsu se značně zpomalila.” Obecně v těchto bublinách, poté, co projdete několika měsíci klesajícího trendu, se na chvíli potloukáte v rozmezí […] Ale myslím, že jsme z většiny kolapsu skončili. “

Milionářský investor Mike Novogratz uvedl, že trh začal vykazovat známky únavy prodávajícího, protože medvědi začali být nepohodlní při prodeji kryptoměn v tak nízkém cenovém rozpětí. Novogratz zdůraznil, že trh s kryptoměnami dosáhl dna na základě různých technických ukazatelů.

“Myslím, že jsme včera dosáhli minima.” Retušovala maxima z konce loňského roku a bod zrychlení, který vedl k masivní rally / bublině. Trhy se rádi vracejí k útěku. Vystopovali jsme celou bublinu. “

Vzhledem k tomu, že bitcoiny nevykazují žádnou zásadní reakci na pozitivní nebo negativní tok novinek a jeho konsolidace kolem zón 6500 USD dává většině analytiků a odborníků pocit, že by to mohlo být pro Bitcoin dno a shromáždění by mohlo být hned za rohem.

Splní se předpovědi bitcoinu Bull? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map