reklama Phemex

Zastánci bitcoinů vždy chválili anonymitu tvůrce bitcoinu jako kritický bod pro jeho úspěch. V průběhu let se však mnoho lidí přihlásilo a tvrdilo, že jsou satoshi pro osobní zisky.

Nikdo však nebyl tak vytrvalý jako Craig Satoshi ani poté, co čelil masivní kritice a byl zapojen do mnoha právních případů pro stejnou otázku. V některých právních věcech je žalobcem nebo stěžovatelem a v jiných je žalovaným.

Carolina Bolado, Katie Ananina, a krypto pedagog, který se jmenuje pseudonymem Kryptoměna 22. století Guy byl přítomný na jednání a poskytl věcné informace.

Věc č. 9: 18-cv-80176, u amerického okresního soudu pro jižní obvod Floridy

Konkrétní případ, který byl projednáván dříve u soudu, zahrnuje Craiga jako obžalovaného. Soudní spor podal bratr oběti Dave Kleiman. Ira Kleiman, bratr, obvinil Satoshiho z krádeže bitcoinů v hodnotě 10 miliard dolarů jeho zesnulému bratrovi. Zajímavostí zde je, že případ spočívá na předpokladu, že jak Dave Kleiman, tak Craig Satoshi vynalezli bitcoin. 

Případu předsedá soudce Reinhart.

Ira Kleiman zastupují Velvel (Devin) Freedman, Kyle W. Roche a Stephen N. Zack z Boies Schiller Flexner LLP.

Wrighta zastupují Andres Rivero, Amanda McGovern, Zaharah Markoe, Alan H. Rolnick, Bryan Lee Paschal a Schneur Zalman Kass ze společnosti Rivero Mestre LLP.

Podle bratra žalobce Dave Kleiman zemřel v roce 2013, kdy Craig kvůli jeho podílu ukradl bitcoiny, které patřily Kleimanovi. Craig se navíc snaží využít všech výhod pro duševní vlastnictví něčeho, co společně vyrobili.

To nejdůležitější z jednání

Údajně, zatímco Craig nebyl schopen předložit žádný důkaz o svých tvrzeních, došlo u soudu k velkému dramatu od pláče po házení dokumentů na veřejném zasedání. Podle úryvku z této depozice ve stánku dosvědčil, že je skutečně satoshi. Katie tweetla,

Některé zajímavosti:

Jsi satoshi? – Ano

Poznáváte tuto bílou knihu? – Napsal jsem to

Proč jste opustili BTC a oddělili se od Satoshi? – Můj vynález byl použit pro špatné věci * pláč *. Vytvořili #Hedvábná stezka a #Hydra. To bylo používáno k financování dětské pornografie

– Katie Ananina (@KatieAnanina) 28. června 2019

Crypto Guy nicméně poznamenal, že všechno kromě dnes odhalených skutečností případu naznačuje, že Craig by ve skutečnosti mohl mít nějaké zapojení do raných fází bitcoinu. Kromě příběhů pro to neexistuje žádný další komplexní důkaz. Řekl,

“Něco prostě nemůže být provedeno, pokud není hluboko v mixu”

Příběh Davea Kleimana a Craiga Satoshiho

I když technice za bitcoinovým kódem může být složité porozumět, zahrnuje řadu hesel nebo vstupních kódů, které mohou potvrdit identitu jeho tvůrce. Do případu byla zapojena také skupina společností, jejichž vlastnictví bylo zpochybněno.

Nicméně fondy nebo skutečné bitcoiny v hodnotě 10 miliard dolarů, za které se případ bojuje, má kolem sebe hluboký příběh. Podle Craiga Klieman a on sami vytvořili bitcoin v roce 2009, poté agresivně začali těžit tokeny.

Později byl Craig zklamán, když viděl použití bitcoinů na hedvábné cestě. Plakal a vyjádřil hluboké zklamání sám se sebou pro jeho vytvoření a chtěl zničit všechny své i Daveovy bitcoiny. Řekl,

“Kdybych měl svou cestu, dal bych kladivo přes pevný disk, který je držel,”

Dave ho však zjevně prozradil, že kód zničí, a uzavřeli řadu dohod. Jeden z nich tvoří páteř Craigovy obrany.

Miliony bitcoinů těžených dříve jsou stále nepřístupné pro kohokoli na světě. Craig, který se k němu hlásí, říká, že k němu bude mít přístup po roce 2020. Podle smlouvy mezi Davem a Craigem je vstup do té doby chráněn.

Toto bylo navíc dnes hlavním problémem slyšení. Soud po dlouhou dobu žádal Craiga, aby soubor kódů předložil vládě. Craig však řekl,

“Pokud vůbec existuje způsob, jak bych mohl, pak bych to udělal,”

Soudce však poukázal na to, proč Craig tyto situace dříve nevysvětlil,

“Takže od roku 2016 víte, že jste neměli přístup k těmto souborům a že byste měli přístup až do roku 2020?” Řekl soudce Reinhart. “A věděli jste to v únoru 2019 a v březnu 2019?”

Případ byl odročen do dalšího jednání.

Myslíte si, že si Craig kupuje čas na odchýlení se od trhů? Podělte se s námi o své názory. 

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me