Týden v recenzi: Analýza cen kryptoměny za týden 24. prosince až 30. prosince

reklama Phemex

V probíhající Mt. V případě bankrotu společnosti Gox bývalý generální ředitel tvrdil, že je nevinný

Mt Gox byla burza kryptoměn číslo jedna se 70% podílem na trhu. Výměna slávy však trvala příliš dlouho, protože v roce 2014 vyhlásila bankrot a ukončila svoji činnost. Zatímco řízení o žalobě stále probíhá, u tokijského soudu, bývalého generálního ředitele Mt Gox, Mark Krapeles prosil nevinu za to, že burza zbankrotovala a zákazníci přišli o své peníze. Karpeles také čelí poplatkům za zpronevěru 3 milionů USD z burzy a také za manipulaci s daty burzy

Hongkongský vinař Madison plánuje koupit japonskou krypto platformu

Madison Holdings Group, vinařská společnost se sídlem v Hongkongu, tento týden oznámila, že plánuje koupit 67,2% podíl japonské krypto platformy BitOcean. Platforma, která nedávno poskytla krypto licenci od Japonské agentury pro finanční služby, ještě musí zahájit svoji činnost. Madison Labs, dceřiná společnost skupiny Madison Group, údajně zaplatí za odkup 15,12 miliardy USD.

Bitmain, Consensys a Huobi propouštějí zaměstnance

Za poslední dva měsíce od doby, kdy se trh začal vyvíjet, nebylo pro kryptoměnový průmysl to nejlepší. To vedlo k tomu, že mnoho podniků, zejména v oblasti těžby kryptoměn, změnilo své podnikání, což vedlo k mnoha propouštěním. Všechno to začalo Consensys a nyní jsou to Bitmain a Huobi, kteří propouštějí spoustu svých zaměstnanců. Zatímco Huobi propouští ze svého týmu ty nejhorší, pokud se má věřit, že zdroje Bitmain propouští téměř 80% svých zaměstnanců.

Litecoin vstupuje do ringu, protože sponzoruje boj UFC

Pokud jde o mince, Litecoin podepsal sponzorskou dohodu s UFC. Bylo by to poprvé, co oficiální kryptoměna uzavřela partnerství s UFC. Boj, který Litecoin sponzoruje, je boj UFC mezi lehkou váhou mezi Jonem Jonesem a Alexandrem Gustafssonem, u kterého se očekává, že se chytí přes milion očních bulv. Toto sponzorství vypadá jako kampaň za povědomí o litecoinu a lze jej považovat za první krok k propracovanějšímu partnerství s UFC.

Kuvajtská národní banka nyní na RippleNet

Společnost Ripple našla nového partnera na Středním východě a tentokrát je to The National Bank of Kuwait (NBK). NBK plánuje zahájit poskytování svých přímých služeb přes RippleNet. Jak je vysvětleno v oficiálním blogovém příspěvku NBK, RippleNet (decentralizovaná síť bank a dalších finančních institucí využívajících sadu finančních produktů Ripple Labs) bude sloužit k poskytování „bezstarostného převodu peněz“ pro zákazníky banky a „rychlého křížového převodu řešení pro převody peněz na hranicích. “Tato služba je prozatím k dispozici pouze pro Jordánsko a brzy bude k dispozici také pro další země.

Indie naznačuje legalizaci krypt

V Indii může brzy dojít k legalizaci kryptoměn. Druhá největší země podle počtu obyvatel je považována za velký trh s kryptoměnou a podle místních médií se výbor hodnotící krypty domnívá, že úplný zákaz kryptoměn nemusí být opravdu dobrý nápad. Nezveřejněný zdroj, který byl účastníkem schůzek, řekl místním sdělovacím prostředkům, že zatímco debaty stále probíhají, po dvou schůzkách bylo zcela jasné, že úplné zakázání kryptoměn nemusí být opravdu dobrý nápad a že nejlepší způsob řešení tyto „peníze“ nového věku spočívají v silné kontrole jejich legalizace v Indii.

cenový graf

Zdroj: Coin360.io

Bitcoin (BTC)

Vánoční rally končí a bitcoiny opět klesají pod 4000 USD. Tím se bitcoiny dostávají zpět do rozmezí mezi 3600 USD a 4200 USD. Ceny se během týdne dostaly do nejvyššího bodu 4 271,79 USD a nejnižšího bodu 3 642,63 USD. Burzy, které byly tento týden aktivnější v objemech s BTC napříč různými páry, byly BitMex (21,77%), CoinBene (4,33%) a EXX (3,20%)

Mezi významné novinky týkající se bitcoinů říká Wells Fargo, že bitcoiny jsou pro klienty příliš riskantní, a za jejich podvodné vyplácení 575 milionů dolarů

Zvlnění (XRP)

XRP je stále na druhém místě, ale Ethereum se i nadále přibližuje, aby znovu získalo své místo. Nahoře se tento týden ceny XRP pohybovaly na 0,448 477 USD a směrem ke dnu to uvádělo 0,336 282 USD. Burzy, které byly tento týden aktivnější, v objemech, s XRP napříč různými páry, byly Bitbank (9,74%), ZB.COM (8,31%) a Upbit (6,33%)

U XRP tento týden vzrostla hodnota XRP po Binance, největší burze kryptoměn na světě podle obchodované hodnoty, přidala kryptoměnu jako základní měnu, což znamená, že s ní budou spárovány všechny ostatní kryptoměny.

 Ethereum (ETH)

Ethereum překonává všechny nejlepší altcoiny, když se přiblíží, aby obsadilo své místo č. 2. Ethereum nahoře, tento týden byl na 157,67 USD a byl na minimu 115,65 USD. Trhy, které byly tento týden aktivnější v objemech s ETH napříč různými páry, byly OEX (6,19%), OKEx (4,22%) a Binance (4,10%)

Mezi zprávami o Ethereu tento týden je Tuur Demeester, cynický altcoin, zastánce bitcoinů a kryptoměnový investor s názvem Ethereum (ETH), v nejlepším případě „vědeckým experimentem“

The Other Movers and Shakers

Ostatní coiny, které se tento týden vyrobily nahoře a dole podle Coin Market Cap (přístup 30. prosince v 15:35 IST), byly

Stěhováci

  • E-Chat – ukazuje nárůst o 272,51%
  • StarChain – ukazuje nárůst o 173,77%
  • Coinsuper Ecosystem – vykazuje nárůst o 105,86%

Třepačky

  • PlayCoin (QRC 20) – ukazuje pokles o 46,57%
  • PlayCoin (ERC 20) – ukazuje pokles o 45,74%
  • BitcoinX – ukazuje pokles o 43,98%

Co si myslíte, jaký by to byl sentiment kryptotrhů příští týden? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map