Vitalik Buterin říká příliš velký důraz na bitcoinové ETF, přijetí vyžaduje pozornost

reklama Phemex

Vitalik buterin poukázal na to, že ačkoli Bitcoin ETF je dobré, je dobré jen zvednout cenu. Podle něj je přijetí kryptoměn v běžných podnicích podstatně důležitější než růst cen. Zatímco investoři a svět jako celek hledí očima investorů v pravděpodobné termíny pro očekávané schválení bitcoinového ETF SEC, Vitalik přichází se svým hlediskem, rozhodně s okem blockchainového podnikatele. 

Bitcoinový ETF je dobré pouze pro zvýšení cen – Vitalik

Kryptoměna a její základní technologie, blockchain, jsou od loňského roku módními slovy. Internet je plný literatury o tom, jak tyto nové technologie mají potenciál změnit způsob podnikání – poskytuje větší transparentnost, rychlost a ano v případě anonymity.

Ale jak se ceny těchto kryptoměn v posledním čtvrtletí roku 2018 zrychlily, celá média se začala soustředit na růst cen a na to, jak má smysl investovat do kryptoměny a zanechává za sebou základní principy toho, jak bude přijato obchodem. Pokud se dnes někdo zeptá na ceny bitcoinů a různých altcoinů, bude v pozici odpovědi, ale pokud se zeptáte na jejich případ použití nebo technologii za altcoinem, mnoho lidí nebude na místě odpovědět.

Je to proto, že lidé se pomalu odklánějí od skutečné filozofie, která stojí za těmito technologiemi, a proč byly vytvořeny vůbec. Na to Vitalik poukazuje.

Myslím si, že je kladen příliš velký důraz na BTC / ETH / jakékoli ETF a nedostatečný důraz na to, aby lidé snáze nakupovali kryptoměnu $ 5 až $ 100 prostřednictvím karet v rohových obchodech. První je lepší pro čerpání ceny, ale druhý je mnohem lepší pro skutečné přijetí.

– Vitalik Non-giver of Ether (@VitalikButerin) 29. července 2018

Pokud je jeho tweet propracovaný, má to, co říká, smysl, jako by něco, co musí změnit budoucnost kryptoměn, měla být technologie a její přijetí, a ne finanční produkt, který přitahuje investice a zvyšuje cenu. Protože poté, co všechny zprávy zmizí, skutečnou věcí, která by byla nutná k udržení cen a investování peněz na kryptotrzích, by byly základy každé mince nebo tokenu – což je její technologie a způsob, jakým je přijímán podniky pro běžné použití.

Pokud budou ignorovány základy, zůstanou pozadu spekulativní trh, který by byl naplněn volatilitou, což v každém případě drží mnoho investorů stranou. Proto by ani bitcoinový ETF nebyl schopen zadržet investory ve hře, pokud by mince nedodaly zásadně.

Přečtěte si také: Zakladatel společnosti Ethereum Vitalik Buterin sdílí své postřehy o kryptoekonomii

Vitalik odráží sentiment Jeffreyho Wernicka a Brada Armstronga ohledně kryptoměn

Jeffery Wernick, první investoři do bitcoinu, ve svých rozhovorech se Sara Silverstein z Business Week také komentoval stejným způsobem, na co se Vitalik snaží poukázat, že ve spěchu rychlého vydělávání peněz na trzích, které dnes většina lidí, zapomněla vzpomenout nebo úplně zapomněli na filozofický účel, který podtrhl vytvoření Bitcoinu. Věří, že lidé, kteří nyní podnikají, v letech 2009 a 2010 nebyli, a proto se nestarali o filozofii, a proto se celý účel kryptoměn pomalu obrací od jeho užitečnosti v podnikání k více investičnímu nástroji.

Brad Armstong to také komentoval, když hovořil se svými zaměstnanci minulý měsíc. Podle něj byla volatilita cen kryptoměn způsobena hlavně spekulanty a lidmi, kteří nejméně rozuměli technologickým a kryptoobchodům.

Zatímco se Vitalik snažil přivést pozornost investorů k základům, proč by člověk měl investovat do blockchainů a ne jen nechat padat peníze kvůli novinkám, stále je těžké přesvědčit mnoho lidí, kteří se nechají unést spousta mediálního bombardování a investování z důvodu, který z dlouhodobého hlediska nemusí být pro kryptoměny tak efektivní

Změní takové úsilí jako Vitalik názory investorů nebo budou nadále vládnout média? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map